Quantcast

Hocu da radim u inostrastvu!!!

gost 279531

Stara legenda
Poruka
80.237
Imam novo pitanje da li je neko cuo za neku agenciju "luwork".Covek koji vodi ljude u Nemacku se valjda zove Jan..
Ta agencija je iz Novog Sada.
Taj Jan je prevarant.
Naseli smo ko idioti, i poslali mu 4000 dinara, i rekao je da će da pozove, međutim.
Kad mi zovemo, on kaže čeka , još se nisu dovoljno prijavili.
Da mi je bliže, lično bih otišla do njega i zavrnula mu šiju.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.215
Posao kuvara je odlicno placen svuda u svetu ali je tezak u p.m. Inace, generalni savet, raspitajte se detaljno o svemu pre nego sto podjete, pokusajte da prikupite sto vise informacija, i na autobus, brod, avion, i palite tj. preduzimajte konkretne korake i akcije i samo napred! A od price i palamudjenja nema nista!

mmmary30

Obećava
Poruka
69
Hej Ivane, kako si prosao ove godine u Grckoj, nisi vise nista pisao, a bas me zanima?

Inace, znam za coveka iz Selence koji vodi ljude u Italiju na sezonsko branje voca, povrca, itd. Trazi unapred nekih 180e (ako dobijete da radite 3 meseca) ili nesto vise (ako dobijete na 6 ili 9 meseci), dobijate sezonsku radnu dozvolu, dakle sve na belo... Covek je proveren, u smislu da vraca novac ako vam ne nadje posao, sto moze da se desi, takva je bila situacija sa md.
A to da od "rodbine" nema vajde, je ziva istina :dash:

imsexyandiknowit

Početnik
Poruka
20
Hej Ivane, kako si prosao ove godine u Grckoj, nisi vise nista pisao, a bas me zanima?

Inace, znam za coveka iz Selence koji vodi ljude u Italiju na sezonsko branje voca, povrca, itd. Trazi unapred nekih 180e (ako dobijete da radite 3 meseca) ili nesto vise (ako dobijete na 6 ili 9 meseci), dobijate sezonsku radnu dozvolu, dakle sve na belo... Covek je proveren, u smislu da vraca novac ako vam ne nadje posao, sto moze da se desi, takva je bila situacija sa md.
A to da od "rodbine" nema vajde, je ziva istina :dash:
Mora da je dobro prosao cim nista ne pise.... :koto:

Daj napisi kontakt od tog coveka iz Selence sto vodi ljude preko da beru voce i povrce? :mafijas:

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.215
Ma jos sam u GR, ponovo me startovala policija pre neki dan, na ulici i vec drugi put me vozili u policijskom dzipu ovog leta (a nijednom im nisam platio gorivo :D). Dosta je za ovu sezonu. :) Prolazim uglavnom dobro, prilicno sam razocaran u grcki narod i evo pripremam se da idem kuci. Izvini sto ne pisem ali stvarno nemam vremena al kad stignem kuci, pisem roman! :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.