Quantcast

hocu da me slikaju golog i da me zene gledaju...

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
118.917
ej izvini ovo je izvinjenje u smislu demokratije ljubomorna sam mislim da bi se dopala mom trenutnom decku i da biste bili bolji par nego sa mnom a meni treba vojnik

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
118.917
evo, da ugovorimo?

izvinjenje u smislu demokratije kad ti nije zao nego da izgladis odnose

salim se zao mi je malo...

ma i nije decko tako to nazivamo to je kao naziv nije zaista to to posto mi treba vojnik

yu_pasos_rasista3

Početnik
Poruka
40
hirajgoagain:
aj za ugovaranje sam ozbniljna nemoj da odustanesh sada iako je ovo terajuce pisanje... ali hocu
..pa eto...ja banovan pa nisam primio pp poruku odn nisam mogao da se nakacim. javni se pa da osmislimo neki sudar....da zabodemo cuku pa cemo program implementirati shodno tvojim fantazijama....vazi?

yu_pasos_rasista3

Početnik
Poruka
40
Jelena df:
na kraju ispostavis racun.....

virtuelno qrvanje........kad ne moze uzivo.....jadan......
..u cemu je razlika izmedju virtuelnog i uzivo? kako god okrenes ti kao zensko dusa ti to zeli a ako te ja ne kresnem kresnuo sam te "virtuelno" odn. u "dusu" sto je za tebe jos gore jer si ponizena , a ja sam ispraznio alatku i ponizio te.....to samo ti znas...zar ne? pa makar i ne znao ko si i sta si

Jelena df

Zainteresovan član
Poruka
139
..u cemu je razlika izmedju virtuelnog i uzivo? kako god okrenes ti kao zensko dusa ti to zeli a ako te ja ne kresnem kresnuo sam te "virtuelno" odn. u "dusu" sto je za tebe jos gore jer si ponizena , a ja sam ispraznio alatku i ponizio te.....to samo ti znas...zar ne? pa makar i ne znao ko si i sta si
.....to samo ti znas...zar ne? pa makar i ne znao ko si i sta si

SAMO TI ZNAS KAKO TI JE......NIKO DRUGI....

plava ciganka

Primećen član
Poruka
506
...nekako bih se osecao nadmocnim u tom slucaju zamisljajuci kako ih ponizavam dok me gledaju.......i kako od zena pravim male nemocne i jadne monstrume koje u qurcu nalaze spas..........

Hm... Verovatno bi ti isto tako odgovaralo da se neki tip *urchi i razmazuje po tvom licu ponosno razmisljajuci kako te je spustio na kolena i odsetao dalje sa svojom izdrkanom alatkom ...

U svakom slucaju ako hoces, a ne mozes, zasto ispiras usta dzaba ;)

yu_pasos_rasista3

Početnik
Poruka
40
Hm... Verovatno bi ti isto tako odgovaralo da se neki tip *urchi i razmazuje po tvom licu ponosno razmisljajuci kako te je spustio na kolena i odsetao dalje sa svojom izdrkanom alatkom ...

U svakom slucaju ako hoces, a ne mozes, zasto ispiras usta dzaba ;)
..pa koliko ja vidim ne idem JA na sajtove necega sto me ne interesuje....a ti? ti si dosla da ja svrsim po tvojoj mongoloidnoj faci......jer se pravis glupa ili se koprcas u nemoci...da nisi onemocala mozda??

plava ciganka

Primećen član
Poruka
506
Ja sam dosla da ti otvorim oci pa da vidis da kad se okacis go na banderu onda mogu i kucici da te zapisavaju i umrlice zakucavaju tako da nije sve uvek onako kako si ufiksao u svojoj glavi .. nema to veze sa nemoci vec sa znanjem i htenjem :lol:

ccc... pa kad si temu postavio i pitao treba da cujes ko sta ima da kaze a ne da se odma puknes u zid ... lakse malo, ume to da boli :-D

Poruka
6.884
...nekako bih se osecao nadmocnim u tom slucaju zamisljajuci kako ih ponizavam dok me gledaju.......i kako od zena pravim male nemocne i jadne monstrume koje u qurcu nalaze spas..........
To o chemu ma$ta$ sam vec uradio na Krstarici i to pre 3 godine, ali nisam imao na umu to da ponizhavam foruma$ice vec ne$to sasvim drugachije i plemenitije. Zhelim da se zhenke osecaju prijatno i napaljeno dok gledaju u moje teleso i medj' nogama meso :D
Nikako da se okanem ovih vrcavih rima, ali stvarno je tako bilo. Ja sam pionir u razgolicivanju pred forumskom publikom ;-)

yu_pasos_rasista3

Početnik
Poruka
40
To o chemu ma$ta$ sam vec uradio na Krstarici i to pre 3 godine, ali nisam imao na umu to da ponizhavam foruma$ice vec ne$to sasvim drugachije i plemenitije. Zhelim da se zhenke osecaju prijatno i napaljeno dok gledaju u moje teleso i medj' nogama meso :D
Nikako da se okanem ovih vrcavih rima, ali stvarno je tako bilo. Ja sam pionir u razgolicivanju pred forumskom publikom ;-)
..bez obzira koji ti je bio cilj lepo je znati kako se ponizavaju devojke na netu...samo napred majstore drzim ti palceve!!! ja volim isto uzivo (ili preko neta) da ih okupim pa da se onako pale, smeju i naravno da se ponize za sva vremena da im se kasnije i unuci smeju......

Bellatrix

Obećava
Poruka
86
Ti si bolesna osoba!
Ali dobro, oprosteno ti je, verovatno te je neki chika iz komsiluka silovao kad si bio mali pa sad istresas svoje frustracije na zenama...
Ili te mama nije dovoljno mazila....

Banshee

Elita
Poruka
24.977
..bez obzira koji ti je bio cilj lepo je znati kako se ponizavaju devojke na netu...samo napred majstore drzim ti palceve!!! ja volim isto uzivo (ili preko neta) da ih okupim pa da se onako pale, smeju i naravno da se ponize za sva vremena da im se kasnije i unuci smeju......
ou jea get nejkid ajm so faking horni nau :oops:

avesic

Ističe se
Poruka
2.957
pasos to jeS)) Senade sine ti mama rekla da ne pališ BRE više taj internet A? samo se reš neki ****

znate šta ,, f uck it no comment