Quantcast

Hocu da koristim web kameru kao baby monitor a ne umem

lazycat

Domaćin
Poruka
3.189
DakleM, situacija je sledeca: Imam normalnu pentium 4, i neku kantu na 300MHz koji su vezani preko LANa, i imam jos jednu kantu neki pentium 1 koji skuplja prasinu i imam obicnu malu web kamericu Logitech. E, tu malu kamericu bi ja da usmerim na bebana koji spava da ga snima, a ja i jedan monitor ili ceo jedan komp da idemo u kujnu da spremam ruchak i gledam dal se beban probudio ili jos spava. Kako to da izvedem???
PS Razdaljina izmedju te sobe i kujne je poprilicna.

lazycat

Domaćin
Poruka
3.189
Nije mi jasno jel mogu da razvucem 15 meteri usb kabla (po tome kolike produzetke sam ja vidjala, trebalo bi mi bash puno komada da nastavljam) ili da nekako prikachim jos jedan monitor na cetvorku, i da li moze monitor da se zakaci na tolikoj udaljenosti, ili mogu uz mala ulaganja da napravim neku bezicnu vezu...
Nije mi jasno ni koji ce curac jelen.co na ovoj temi kad nema nishta pametno da kazze, ali to mi nije bitno da razjasnim.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.