Hocete li umreti ako izgubimo?

Hocete li umreti ako izgubimo?

  • Ne verujem

    glasova: 2 14,3%
  • Hocu

    glasova: 2 14,3%
  • Necu

    glasova: 2 14,3%
  • Da li su ponovo poskupljenja?

    glasova: 3 21,4%
  • Gotov mec ` ziv sam.

    glasova: 2 14,3%
  • Gotov mec ` ziva sam.

    glasova: 0 0,0%
  • Umrli juce umiremo stalno ` ne zbog fudbala.

    glasova: 1 7,1%
  • Petak je ` idem u izlazak

    glasova: 1 7,1%
  • Subota danas ` izlazak

    glasova: 0 0,0%
  • Vanja ce me spasiti

    glasova: 1 7,1%

  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .

Zauz

Buduća legenda
Poruka
35.080
Screenshot_20221202-200428_Samsung Internet.jpg


Kakav je osecaj znati da umirete za par sati ` Vanja nas nece spasiti ` kako ovakvi naslovi uticu na nas nikakav zivot?
Isto je u Brazilu ` Argentini `Peruu svim zemljama gde para nema te idu ovakva zamajavanja da se ne misli o tome kako nista nemas dok fudbaleri menadzeri vlasnici imaju pare koje masa gledalaca moze da sanja.
 
Poslednja izmena:
Neću umreti, ali da sam pri tiketima i toj priči uopšte, iz ljubavi bih uplatila na svoj tim.
Iščekuj najbolje, ali budi spreman na najgore.
Šta sad... ako izgubimo, sve je to samo igra... a ako pobedimo... onako, moral nacije se diže u nebo i bićemo radosni dugo bez obzira na sve.
Kako nam Bog da.. mada Bog neće da se prlja tim igrama na sreću.
 
Boli me grlo nemam ojma kaku ću noć pregurati
Uzmi čajeve, sve koje imaš, pa lepo to sve u šerpu, lonac... da provri, pa na naparavanje. Dakle, glavu nad lonac, a peškir preko glave tako da peškir brani pari da brzo nestane u etru. To čisti disajne puteve.
Preporučujem i da sok od jednog limuna izmućkaš sa pola kesice crnog mlevenog bibera, i to ispiješ na eks. To na ne znam koji način radi dobro protiv svih infekcja nalik na grip.
To ti sve garantuje da može samo bolje da ti bude, a skroz je prirodno, jeftino i dostupno.

Drži se... i poželi da ipak osvetlamo obraz na ovoj utakmici... Šta znam, meni bi bilo drago da ostanemo tamo još malo.
 
Zvaj zvaj
Uzmi čajeve, sve koje imaš, pa lepo to sve u šerpu, lonac... da provri, pa na naparavanje. Dakle, glavu nad lonac, a peškir preko glave tako da peškir brani pari da brzo nestane u etru. To čisti disajne puteve.
Preporučujem i da sok od jednog limuna izmućkaš sa pola kesice crnog mlevenog bibera, i to ispiješ na eks. To na ne znam koji način radi dobro protiv svih infekcja nalik na grip.
To ti sve garantuje da može samo bolje da ti bude, a skroz je prirodno, jeftino i dostupno.

Drži se... i poželi da ipak osvetlamo obraz na ovoj utakmici... Šta znam, meni bi bilo drago da ostanemo tamo još malo.


Kuham i pijem
Džaba z:cry:
 

Back
Top