HOĆEŠ DA TE PITA STAROST GDE TI JE BILA MLADOST?

na jednoj drugoj temi se povela rasprava okko vremena, pa bi nesto slicno moglo da se kaze i za ovu temu.
postoji samo sada, trenutak u kojem smo. ne treba se opterecivati zaljenjem za prosloscu ili razmatranje buducnosti jer ni jedno ni drugo ne postoji.
uvek uradim ono sto mi se u datom trtenutku cini ispravnim. pa i ako pogresim, to je proslo, vise ne postoji.
 
na jednoj drugoj temi se povela rasprava okko vremena, pa bi nesto slicno moglo da se kaze i za ovu temu.
postoji samo sada, trenutak u kojem smo. ne treba se opterecivati zaljenjem za prosloscu ili razmatranje buducnosti jer ni jedno ni drugo ne postoji.
uvek uradim ono sto mi se u datom trtenutku cini ispravnim. pa i ako pogresim, to je proslo, vise ne postoji.

da bi znala sta sada i danas da uradis
moras da imas hodnike vremena u sebi
hodnike iskustva u secanjima
hodnike mudrosti u podsvesnom

ako to nemas zivotni izbori ti se svode
samo na dvoja vrata izmedju kojih se odlucujes
 


da bi znala sta sada i danas da uradis
moras da imas hodnike vremena u sebi
hodnike iskustva u secanjima
hodnike mudrosti u podsvesnom

ako to nemas zivotni izbori ti se svode
samo na dvoja vrata izmedju kojih se odlucujes

Zdravo Maestro,

Oh, kako da ne ...hodnici, lagumi, naravno....svi ti hodnici, mudrosti, iskustva, osećanja, emocija, strasti, mirisa, bola, saznanja, ekstaze itd, ... su hodnici u našem hramu DNK kom se podsvesno molimo, jer Kosmos od nas se time i hrani , te traži memorisjko skladištenje u njegovu jedinstvenu bazu svega i svačega. Da li ? Možda i mnogo više, i dok ne evoluiramo Bivstvo i Jastvo, ne znamo šta To tačno treba da još evoluira... Možda Nešto što je Kolektivno, ako smo doživeli maksimum individualnog i egoističnog. I niko ne zna šta je To Nešto, odakle i dokle je.
Zato možda postoje svi ti hodnici šamanizma-magije-religije-nauke koje svakodnevno treba koristiti i obilaziti. Današnji čovek ukoliko nije zaveden konformizmom ima izvesne šanse i nade da ponovo zavoli sopstvenog majmuna u sebi...

Veliki pozdrav
Ja i Jastvo
 
na jednoj drugoj temi se povela rasprava okko vremena, pa bi nesto slicno moglo da se kaze i za ovu temu.
postoji samo sada, trenutak u kojem smo. ne treba se opterecivati zaljenjem za prosloscu ili razmatranje buducnosti jer ni jedno ni drugo ne postoji.
uvek uradim ono sto mi se u datom trtenutku cini ispravnim. pa i ako pogresim, to je proslo, vise ne postoji.

kako, bre, nepost9ji, pa ako pogresim, posledice ostaju, znaci ipak postoji
 

Back
Top