Hocemo DEMOKRATIJU i HOCEMO EVROPU! Dosta nam je vise ...

Baš me interesuje kako si došao do ovakvog zaključka? Ako može objašnjenje ali onako realno da napišeš, bez gluposti.

Pisem ja to vama na svakoj temi, ali to su zivotne mudrosti koje ili znas ili ne znas, niko ne moze da ti ih 'pokaze', moras sam da dodjes do tog zakljucka.

Do tada (ili nikada), vi i dalje pricate bajkice o korumpiranim politicarima, i sposobnom, postenom, ali naivnom narodu.

Poslednja izmena:
Lakse ce narodu biti da se ratosilja tebe i sake tebi slicnih...a i prakticnije je. :lol:

Srbija je oduvek u Evropi ..ili palanirate na dug put do Saturnove...:mrgreen:

Srbija je geografski u Evropi, sto apsolutno ne znaci nista, tehnicka, nebitna stvar.

Kulturoloski, generalno jesmo u Evropi, ali to kazi ovim tvojim 'patriotama'; koji ne shvataju da je najbitniji deo njihovog licnog identiteta vezan za zapadnu civilizaciju.

Politicki nismo, a treba da budemo.

Poslednja izmena:
Pisem ja to vama na svakoj temi, ali to su zivotne mudrosti koje ili znas ili ne znas, niko ne moze da ti ih 'pokaze', moras sam da dodjes do tog zakljucka.

Do tada (ili nikada), vi i dalje pricate bajkice o korumpiranim politicarima, i sposobnom, postenom, ali naivnom narodu.
Kome nama? Ja sam ja A lepo sam ti postavio prosto pitanje i zamolio te za odgovor. Šta sam dobio kao odgovor? To su životne mudrosti, moraš sam da dođeš do zaklučka :roll:, kakve ti budalaštine pišeš pa to je za neverovati.

.. ni za koga ..
.. u tome je spas ..

.. na dan izbora .. umesto glasačkih listića .. kuke i motike u ruke ..
.. i .. anarhija do tokija ..

:ok::ok::ok:
f_anarchy2mz7m_562f13f.jpg

Daj narodu demokratiju pa da vidis kakav je!

Eto, pre neki dan je vecina 'patriotskog' dela foruma otvoreno svrsavala na onoj temi o radikalu koji vara svoju zenu sa sekretaricom.

U jos se meni smejali kada sam napisao da je izdati zenu veci moralni prekrsaj nego izdati drzavu.

Nisu ih tate i mame vaspittali sta je to moral.

I kazi ti meni, kako se takvi uopste usudjuju da pricaju o tome kako su oni moralniji od politicara?

Strasno, ja sam zgrozen.

Eto, pre neki dan je vecina 'patriotskog' dela foruma otvoreno svrsavala na onoj temi o radikalu koji vara svoju zenu sa sekretaricom.

U jos se meni smejali kada sam napisao da je izdati zenu veci moralni prekrsaj nego izdati drzavu.

I kazi ti meni, kako se takvi uopste usudjuju da pricaju o tome kako su oni moralniji od politicara?

Strasno, ja sam zgrozen.

A ti bi znaci u Evropu sa vernim srpskim muzevima, gde su 50 % posto brakova razvedeni, upravo zbog neverstva uglavnom:zcepanje::zcepanje:

Strasno, ja sam zgrozen.

Gubis vreme pokusavajuci da otvoris oci onom zatucanijem delu Srbije!

Kakvo bre nasilno menjanje identiteta? :hahaha:

Je li, a vi ste ozbiljno toliki megalomani, da mislite da ce neko da vam dira vase 'Srpstvo' ? :mrgreen::rotf: Ono, odreknite se Svetog Save, pravoslavlja, kajmaka i sljive
:hahaha::hahaha:

Nase Srpstvo, a vase sta?`Tebi izgleda nema niko ni u sta da dira, pa si zavistan na one kojima ima...............a izgleda nemas ni "priliku" da prevaris zenu, pa si ljubomoran i na one koji imaju:zcepanje::zcepanje:

Ne mozemo u Evropu sa ovakvim narodom, narod treba da se menja.

Да ли је то неко спровео у пракси од доба фараона до данас?
Да ли си уопште у политичкој теорији наишао на такав пример да је спроведен у пракси?
То је обична глупост полуинтелигентних лутака.

Да ли је то неко спровео у пракси од доба фараона до данас?
Да ли си уопште у политичкој теорији наишао на такав пример да је спроведен у пракси?
То је обична глупост полуинтелигентних лутака.

Treba menjati sebe, a ne narod...

Back