Quantcast

Hocemo DEMOKRATIJU i HOCEMO EVROPU! Dosta nam je vise ...

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Braco i Sestre, 5 Oktobra svi znamo sta je bilo i kako je bilo planirano ali na sta smo naisli u poslednjih 10 godina,naisli smo na korupciju a Milosevicevi su i dalje ostali na vlasti. Mislim dovoljno je samo da pogledate da je DS sa SPS na Vlasti i nadam se da vam to sve dovoljno govori.Mislim da nam je dosta vise tih Milosevicevih stranki i njegovih ljudi koji samo menjaju stolice ali nikako i Vlast.
Treba da izadjemo na ulice i Srusimo ovu SPS-DS vlast jer to je nista drugo vec sve samo taktika,Miloseviceva partija,Stranka na vlasti a ovamo napadati sve ostale kao radi navodne Miloseviceve Vlasti.Dole LAZNA DEMOKRATIJA koja je sastavljena od DS-SPS.
Zelimo nove izbore dole LOPOVI i TAJKUNI koji su od Milosevicevog vremena do sada uzivali na ledjima naseg naroda.
SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA

Poruka
19.892
Braco i Sestre, 5 Oktobra svi znamo sta je bilo i kako je bilo planirano ali na sta smo naisli u poslednjih 10 godina,naisli smo na korupciju a Milosevicevi su i dalje ostali na vlasti. Mislim dovoljno je samo da pogledate da je DS sa SPS na Vlasti i nadam se da vam to sve dovoljno govori.Mislim da nam je dosta vise tih Milosevicevih stranki i njegovih ljudi koji samo menjaju stolice ali nikako i Vlast.
Treba da izadjemo na ulice i Srusimo ovu SPS-DS vlast jer to je nista drugo vec sve samo taktika,Miloseviceva partija,Stranka na vlasti a ovamo napadati sve ostale kao radi navodne Miloseviceve Vlasti.Dole LAZNA DEMOKRATIJA koja je sastavljena od DS-SPS.
Zelimo nove izbore dole LOPOVI i TAJKUNI koji su od Milosevicevog vremena do sada uzivali na ledjima naseg naroda.
SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
Јел` ти неко брани да идеш у Европу?

Poruka
19.892
E bas je inteligentna, a i postavljac je mnogo inteligentan cim je postavio. Opet napominjem, da je EU nesto dobro, prva bi Svajcarska usla. Ne zamlacujte se ljudi, cim udjemo (ako udjemo) u EU bice nam samo gore i gore, sve dok ne zavrsimo kao Grcka.
Десет земаља источног блока које су ушле у ЕУ имају повећање ДУГОВА за у просеку око 135% у периоду од 2000 до 2005.г., а укупно изражено у новцу за тај период је износ око 202 милијарде евра.

Поред тога, оне земље које су прихватиле монетарну унију(ЕМУ), изгубиле су своју монетарну самосталност и нема штампања новца за своје потребе. Пример је Грчка и сад проживљавају последице свог идиотизма и робовања папској ЕУ.

Само функционално неписмени људи данас могу да се залажу за ЕУ.

gost 167296

Iskusan
Poruka
6.005
Десет земаља источног блока које су ушле у ЕУ имају повећање ДУГОВА за у просеку око 135% у периоду од 2000 до 2005.г., а укупно изражено у новцу за тај период је износ око 202 милијарде евра.

Поред тога, оне земље које су прихватиле монетарну унију(ЕМУ), изгубиле су своју монетарну самосталност и нема штампања новца за своје потребе. Пример је Грчка и сад проживљавају последице свог идиотизма и робовања папској ЕУ.

Само функционално неписмени људи данас могу да се залажу за ЕУ.
Pa to ti i govorim, nema nista dobro u EU, niti ce oni moci da kontrolisu korupciju u Srbiji, niti ce nesto pametno da se desi ulaskom u EU. Nabice nam samo poreze koje kakve i jednom recju nagrabusili smo. Nismo mi za to, kad budemo imali prosecnu platu kao u EU mozda i budemo. Ovako opet kazem - NE ZAMLACUJTE SE!

Poruka
19.892
Pa to ti i govorim, nema nista dobro u EU, niti ce oni moci da kontrolisu korupciju u Srbiji, niti ce nesto pametno da se desi ulaskom u EU. Nabice nam samo poreze koje kakve i jednom recju nagrabusili smo. Nismo mi za to, kad budemo imali prosecnu platu kao u EU mozda i budemo. Ovako opet kazem - NE ZAMLACUJTE SE!
Па, како они да контролишу корупцију кад се зна да је ЕУ-бирократија највећи извор корупције у Европи. Рећи да ће они да контролишу корупцију је исто као и тврдити да је мисија ЕУ на Космету(ЕУЛЕКС) тамо са циљем да ослободи Космет и врати Србима отето. Дакле, апсурд.

`97 или `98 је баш пала влада ЕУ због корупције. Преко две трећине одлука Европске Комисије("владе" ЕУ) доноси се иза затворених врата, ван очију јавности. И ми сад причамо о "демократији и борби против корупције". Поред тога, НИКО не контролише новац који они приходују од пореза поробљених грађана за буџет ЕУ. И сад могу да праве кризе какве хоће, кад имају масу поробљених и зависних људи које они контролишу.

Poruka
4.286
SPAS SRBIJE
ZIVELA SRBIJA
Slazem se ali koga da glasamo na izborima kad su svi isti.:neutral:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.