Хоће-неће

Све је спремно за 16-ти. Многи стрепе од снаге и јачине коју Србска напредна странка као убједљиво најјача и ускоро владајућа странка има.
Наше вријеме тек долази ! :)
 
Све је спремно за 16-ти. Многи стрепе од снаге и јачине коју Србска напредна странка као убједљиво најјача и ускоро владајућа странка има.
Наше вријеме тек долази ! :)

А сад су СРБСКА ... хм ... па то није европски :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Нема договора о изборима, митинг 16.априла
Правда, 01.04.2011
Представници опозиције, предвођени СНС-ом, нису разговарали са владајућом коалицијом о датуму расписивања ванредних парламентарних избора, потврдио је Александар Вучић, заменик председника СНС-а за „Правду“.

Опозиција, али и власт, демантовали су новинске написе да је постигнут договор и да ће избори бити 13. новембра, односно 18. децембра, према другим наводима.
– Није постигнут никакав договор, нити је неко са било ким разговарао. До краја године било би идеално да буду избори, на пример у новембру, али нисмо добили никакво мишљење власти. Ми смо тражили разговоре, они нису одговорили на нашу понуду. Остаје митинг опозиције најављен за 16. април – истакао је Вучић.
И председник напредњака Томислав Николић је рекао да са председником ДС-а Борисом Тадићем није разговарао о расписивању ванредних парламентарних избора. Из владајуће странке су потврдили да није било договора о термину избора.
Потпредседник ДС-а Јелена Триван рекла је да није било ни званичних ни незваничних разговора о датуму одржавања парламентарних избора.
 
Нема договора о изборима, митинг 16.априла
Правда, 01.04.2011
Представници опозиције, предвођени СНС-ом, нису разговарали са владајућом коалицијом о датуму расписивања ванредних парламентарних избора, потврдио је Александар Вучић, заменик председника СНС-а за „Правду“.

Опозиција, али и власт, демантовали су новинске написе да је постигнут договор и да ће избори бити 13. новембра, односно 18. децембра, према другим наводима.
– Није постигнут никакав договор, нити је неко са било ким разговарао. До краја године било би идеално да буду избори, на пример у новембру, али нисмо добили никакво мишљење власти. Ми смо тражили разговоре, они нису одговорили на нашу понуду. Остаје митинг опозиције најављен за 16. април – истакао је Вучић.
И председник напредњака Томислав Николић је рекао да са председником ДС-а Борисом Тадићем није разговарао о расписивању ванредних парламентарних избора. Из владајуће странке су потврдили да није било договора о термину избора.
Потпредседник ДС-а Јелена Триван рекла је да није било ни званичних ни незваничних разговора о датуму одржавања парламентарних избора.

И биће опет пар хиљада? Него, хоће опет доћи курсаџије? :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ma kakav stiropor.Nikolic je neopevan lazov...Toma je gori cak i od Tadica,...Da se kladimo da ce 16. aprila napraviti jos jednu sprdacinu poput one zimus,a onda se dogovoriti sa Tadicem da izbori budu pred novu godinu...

Браво ... Влада је већ договорена, али ... мало игре за гладан народ није на одмет
 

Back
Top