Хоће ли...

Poruka
20.154
...они да буду ефикаснији од оне друге ...... полиције:zper:



*********************************************************************************

Komunalni policajci moći će da privode i izriču mandatne kazne

0804.jpg
Na svečanom predstavljanju u Skupštini Srbije,
oko 170 komunalnih policajaca pozdravili su predsednik Srbije
Boris Tadić, ministri Milan Marković i Ivica Dačić, kao i
gradonačelnik Beograda Dragan Đilas.

Tadić je naglasio da očekuje da komunalna policija promeni izgled
gradova i time celu Srbiju učini urednijom, po ugledu na sistem
koji postoji u zemljama EU.


- Posao komunalnog policajca neće biti lak, jer će se na prvom
koraku suočiti sa lošim navikama i moraće da nauče ljude da su
oni sami zaduženi za očuvanje životne sredine, a ne neko drugi -
poručio je Tadić.

Komunalnu policiju su osnovali Beograd, Valjevo, Novi Sad,
Požarevac, Zrenjanin, Sremska Mitrovica, Šabac i Sombor. Do kraja
godine biće uvedena u još deset gradova u Srbiji, a do kraja
2011. godine u 23 grada.


Palma: Neću komunalnu policiju!

Gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma izjavio je juče da taj
grad neće uvoditi komunalnu policiju,
a novac koji bi se izdvajao za
plate komunalnih policajaca daće bolesnima za lekove.

- To je stav Gradske skupštine, i moj. Imamo dobru omladinu,
ne lome, ne ruše i dok sam ja gradonačelnik, u ovom gradu nema
potrebe za radom komunalne policije - rekao je Marković.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ći+će+da+privode+i+izriču+mandatne+kazne.html


*********************************************************************************


Да ли је заиста сада, у ово време, луксуз...увођење те комуналне
полиције:?:

.
 
Poslednja izmena:
Treba, mnogo je nevaspitane stoke koja baca djubre gde hoce, parkira se gde hoce seta kerove i pustaju ih da ke.njaju gde hoce...sve to treba sankcionisati debelim kaznama...i iz toga finansirati ovu golemu komunalnu policiju?!?
 

Back
Top