kisela bombona
Elita
- Poruka
- 20.154
...они да буду ефикаснији од оне друге ...... полиције
*********************************************************************************
Komunalni policajci moći će da privode i izriču mandatne kazne
Na svečanom predstavljanju u Skupštini Srbije,
oko 170 komunalnih policajaca pozdravili su predsednik Srbije
Boris Tadić, ministri Milan Marković i Ivica Dačić, kao i
gradonačelnik Beograda Dragan Đilas.
Tadić je naglasio da očekuje da komunalna policija promeni izgled
gradova i time celu Srbiju učini urednijom, po ugledu na sistem
koji postoji u zemljama EU.
- Posao komunalnog policajca neće biti lak, jer će se na prvom
koraku suočiti sa lošim navikama i moraće da nauče ljude da su
oni sami zaduženi za očuvanje životne sredine, a ne neko drugi -
poručio je Tadić.
Komunalnu policiju su osnovali Beograd, Valjevo, Novi Sad,
Požarevac, Zrenjanin, Sremska Mitrovica, Šabac i Sombor. Do kraja
godine biće uvedena u još deset gradova u Srbiji, a do kraja
2011. godine u 23 grada.
Palma: Neću komunalnu policiju!
Gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma izjavio je juče da taj
grad neće uvoditi komunalnu policiju, a novac koji bi se izdvajao za
plate komunalnih policajaca daće bolesnima za lekove.
- To je stav Gradske skupštine, i moj. Imamo dobru omladinu,
ne lome, ne ruše i dok sam ja gradonačelnik, u ovom gradu nema
potrebe za radom komunalne policije - rekao je Marković.
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ći+će+da+privode+i+izriču+mandatne+kazne.html
*********************************************************************************
Да ли је заиста сада, у ово време, луксуз...увођење те комуналне
полиције
.

*********************************************************************************
Komunalni policajci moći će da privode i izriču mandatne kazne
oko 170 komunalnih policajaca pozdravili su predsednik Srbije
Boris Tadić, ministri Milan Marković i Ivica Dačić, kao i
gradonačelnik Beograda Dragan Đilas.
Tadić je naglasio da očekuje da komunalna policija promeni izgled
gradova i time celu Srbiju učini urednijom, po ugledu na sistem
koji postoji u zemljama EU.
- Posao komunalnog policajca neće biti lak, jer će se na prvom
koraku suočiti sa lošim navikama i moraće da nauče ljude da su
oni sami zaduženi za očuvanje životne sredine, a ne neko drugi -
poručio je Tadić.
Komunalnu policiju su osnovali Beograd, Valjevo, Novi Sad,
Požarevac, Zrenjanin, Sremska Mitrovica, Šabac i Sombor. Do kraja
godine biće uvedena u još deset gradova u Srbiji, a do kraja
2011. godine u 23 grada.
Palma: Neću komunalnu policiju!
Gradonačelnik Jagodine Dragan Marković Palma izjavio je juče da taj
grad neće uvoditi komunalnu policiju, a novac koji bi se izdvajao za
plate komunalnih policajaca daće bolesnima za lekove.
- To je stav Gradske skupštine, i moj. Imamo dobru omladinu,
ne lome, ne ruše i dok sam ja gradonačelnik, u ovom gradu nema
potrebe za radom komunalne policije - rekao je Marković.
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ći+će+da+privode+i+izriču+mandatne+kazne.html
*********************************************************************************
Да ли је заиста сада, у ово време, луксуз...увођење те комуналне
полиције

.
Poslednja izmena:


