Quantcast

Hoće li YouTube doživeti sudbinu My Space?

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
12.612

Kako je pad popularnosti YouTube krenuo verrujem da hoće. Ko ne zna šta je My Space, evo da vam ukratko objasnim. My Space je bio velika društvena mreža pre pojave Facebook-a. Ali kada se pojavio Facebook vrlo brzo je izgubio veliku većinu svojih korisnika i praktično je postao mrtva platforma. Koriste ga samo oni nostalgičari te nekada velike društvene mreže.

TikTok preuzma prevlast nad YouTube, a i ostale slične platforme kao što su Bitchute, Cocoscope i druge. Ljudima je više pun kofer te cenzure na YouTube, stalno menjanje pravila na štetu svojih kosrisnika. Sada sa ovim COPPA zakonom stavljen je poslednji ekser na njegov drveni kovčeg.

Naravno YouTube neće prestati sa radom i neće prestati da postoji,ali izgubiće veliki broj korisnika. TikTok je preuzima dominaciju nad YouTube.

Youtube je pokazao srednji prst jutjuberima, YouTube sada forsira oficijalne vesti sa CNN i ostalih portala i svoje ljude koji su u skladu sa njegovom ideološkom agendom. Evo ja sam živi primer toga. Da se nisam oglasio na ovom forumu krstarica ne bih video svoj prvi pregled nedeljama. Ne samo to već YouTube oduzima i briše preglede. Na svom prvom videu ja sam dobio preko 60 pregleda, a YouTube mi je priznao samo 33 pregleda.

Zatim copyright system im je takođe prsao. Ranije sam prijavio kancera koji bi mi ukrao video, a danas prijavim kancera i YouTube kaže da je to u redu.

Primetio sam da je dosta naših YouTubera napustilo YouTube.

Ja mislim da će vrlo brzo doživeti sudbinu My Space ako ovako nastave. Šta vi mislite?

BLANKED

Elita
Moderator
Poruka
18.907
Tik-tok ne moze da bude pretnja Youtube-u jer jednostavno nemaju isti format, bukvano ih je smesno porediti. Koliko sam primetio TikTok ima bukvalno identican format kao Vine, upload nasumicnih kratkih loop snimaka koji bas i ne mogu da se pohvale nekim sadrzajem. Znaci vec isproban propali eksperiment, verujem da ce doziveti identicnu sudbinu Vine platforme i da ce se ugasiti za 2-3 god. eventualno ce ostati da zivi jos koju god. vise na aparatima.

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
12.612
Tik-tok ne moze da bude pretnja Youtube-u jer jednostavno nemaju isti format, bukvano ih je smesno porediti. Koliko sam primetio TikTok ima bukvalno identican format kao Vine, upload nasumicnih kratkih loop snimaka koji bas i ne mogu da se pohvale nekim sadrzajem. Znaci vec isproban propali eksperiment, verujem da ce doziveti identicnu sudbinu Vine platforme i da ce se ugasiti za 2-3 god. eventualno ce ostati da zivi jos koju god. vise na aparatima.
Neće baš ni YouTube cvetati. Totalno su uništili algoritam.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.689
Док тамо буде доброг садржаја, биће и нас који пратимо.

На јутубу постоји доста добре музике, класичне, филмске... као и видеа о многим другим областима који немају никакве везе са забавом. Многе занимљивости о историји сам баш тамо пронашао, можда после пронашао још информација.

Ову тзв. домаћу музику избегавам ако и иначе.

Што се тиче домаћих јутубера... Неко ће да опстане, али ми нисмо велико тржиште. Могу да узму паре ако снимају на енглеском, али тек је ту конкуенција...

BLANKED

Elita
Moderator
Poruka
18.907
Neće baš ni YouTube cvetati. Totalno su uništili algoritam.
Unistili ili ne, ja kao obican korisnik medju ostalih 2 000 000 000 korisnika to ne primecujem, i dok ovo pisem uploadovano je 500 sati video materijala sto je prosek po minutu, a inace se dnevno pregleda preko milijardu sati, od toga 250 miliona samo na TV ekranima.

Jedini pravi konkurent mu je Facebook, cak i kada bi ga sutra prestigao, YT ima kapaciteta da fino funkcionise jos koju deceniju.

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
12.612
Kakvo crno propadanje.Meni se TikTok gadi bre, kakve dijabole idu tamo, amateri koji misle da izvestacenim kreveljenjem uzmu neke pare jer su culi da je nekima uspelo i u prvom su planu.Na youtubeu je u prvom planu muzika poznatih pevaca,trejleri iz filmova i najvaznije vesti
Tu i jeste problem današnjeg YouTube. Guraju vesti i svoje dok ostale sputavaju.

Grindelwald

Iskusan
Moderator
Poruka
5.103
Неће јутјуб пропасти. А ТикТок је апсурд за компарацију. Јутјуб пружа велики број едукативног садржаја, забавног, музике официјалних певача, трејлере продукцијски кућа за филмове. Исто и за игре важи. То се не може постићи на ТикТок. Немају конкуренцију упркос снажној цензури и рекламама које смарају.

georgejune

Starosedelac
Poruka
159.521

Kako je pad popularnosti YouTube krenuo verrujem da hoće. Ko ne zna šta je My Space, evo da vam ukratko objasnim. My Space je bio velika društvena mreža pre pojave Facebook-a. Ali kada se pojavio Facebook vrlo brzo je izgubio veliku većinu svojih korisnika i praktično je postao mrtva platforma. Koriste ga samo oni nostalgičari te nekada velike društvene mreže.

TikTok preuzma prevlast nad YouTube, a i ostale slične platforme kao što su Bitchute, Cocoscope i druge. Ljudima je više pun kofer te cenzure na YouTube, stalno menjanje pravila na štetu svojih kosrisnika. Sada sa ovim COPPA zakonom stavljen je poslednji ekser na njegov drveni kovčeg.

Naravno YouTube neće prestati sa radom i neće prestati da postoji,ali izgubiće veliki broj korisnika. TikTok je preuzima dominaciju nad YouTube.

Youtube je pokazao srednji prst jutjuberima, YouTube sada forsira oficijalne vesti sa CNN i ostalih portala i svoje ljude koji su u skladu sa njegovom ideološkom agendom. Evo ja sam živi primer toga. Da se nisam oglasio na ovom forumu krstarica ne bih video svoj prvi pregled nedeljama. Ne samo to već YouTube oduzima i briše preglede. Na svom prvom videu ja sam dobio preko 60 pregleda, a YouTube mi je priznao samo 33 pregleda.

Zatim copyright system im je takođe prsao. Ranije sam prijavio kancera koji bi mi ukrao video, a danas prijavim kancera i YouTube kaže da je to u redu.

Primetio sam da je dosta naših YouTubera napustilo YouTube.

Ja mislim da će vrlo brzo doživeti sudbinu My Space ako ovako nastave. Šta vi mislite?
Ti si bas prso sto su te sankcionisali,inace nikad cuo za tik tok

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.