Хоће ли Вучић масакрирати Устав или померити изборе и пристати на прелазну Владу?

A i ti si pred penziju, sta te briga za otkaz..
penzija se dobija ako su ti Pobednici Tranzicije plaćali radni staž a tada bila moda "probnog rada po demokratskim privrednim društvima"
Tu se za pitanje o Ugovoru o radu dobijali sledeći odgovori:

1) Imam troškove, ne isplati mi se
2) A ti bi Ugovora? Zadovoljan si firmom? A jel smo mi zadovoljni tobom?

Posle se to malo izveštilo na "2 godine do stalnog radnog odnosa" gde ti 23-ći mesec otkažu

E tu nisu čuli "za Zapad" tamo je jedan mesec probno dalje na neodredjeno, uzmeš kredit, robuješ banci a koja si struka najmanje bitno
Kako oni čuju kad im odgovara, čudo jedno...

Isto "nisu čuli" da se iskustvo stečeno u konkurentskoj firmi u startu poštuje/plaća u novoj.
Tako drugar naučio zanat u Americi, Long Island (Nueva Jork Skadarlija takoreći)
Posle otišo dole u Majami i bio šokiran što je novi poslodavac njemu podigao satnicu u prvoj nedelji rada jer je proverio śta je ovaj napisao.

Kod naših jazavaca to bude ovako, uzmimo primer istu delatnost, recimo pekara
Ovamo traže da si to radio a sa druge strane ti negiraju iskustvo sa forom:"A tamo ste radili? Vidite mi radimo totalno drugačije"

Ne znam kad će oni roboti da preuzmu radna mesta, ja navikao da seljana iz Beograda uzme bolovanja uoči Nove Godine do Božića, a ti Stojko guli smenu i po jer nema ko, Nova Godina, Božić, Vaskrs, sve radno, prvi april, osmi mart, sedmi jul, dvacetdeveti novembar... a onda ti sekica na šalteru odvali:"pa el ste vi nekad nešto rmbali u životu? Ovde ne piše ništa" :super:
 
Čujem uveli "didžitalni radni staž", ništa više napismeno...
Radna Knjižica nevažeći dokument
Poštenje u najavi...

295394_12-hrvatsi-pasos-legija_iff.jpg


Bijometriske kartice su preciznije za identifikejšn otisak prsta, boja očiju, broj plombiranih zuba...
Didžitalni radni staž super teknologija ima kuravele iz Telekoma i vojnu penziju da fasuju...
 
Poslednja izmena:
Od tolikog pośtenja tu smo gde smo
Neoliberali iz Amerike misle da su nam uzeli neśto a natovariće sebi bedu po firmama da će Investitori sami pobegnu
Oni uče jazavac tehnike na Yale i Harvardu a mi smo sa genetskom urodjenom predispozicijom.
Oni uče na svojim glupim greškama a mi radimo instinktivno.
 
Pouzdani izvori kažu da je isterao Acu Gicu iz Belog dvora i da užurbano pravi tron od zlata da se proglasi za kralja.

Pravi povod za rezime.

U prethodna dva meseca ustanovili smo da ste protiv sinoda SPC a naročito Uskrsa, srpske dijaspore, Đokovića a nakon citirane tvrdnje listi režimu mrskih možemo da dodamo i srpsku vladarsku dinastiju.

Bojim se da u ovom trenutku Zagreb i Tirana ne bi uspeli da udruženo proizvode toliko antisrpskog naboja poput vas od kada nemate iza čega da sakrijete svoje prave namere.

Izbori su raspisani, i to je to. Kad se ukine vanredno stanje automatski teče izborni proces, jedina uredba će biti ona kojom se označava tačan datum izbora. A to je 28. jun.

Ja vam iskreno želim da istrajete u tom naumu.
 

Back
Top