Хоће ли Вучић масакрирати Устав или померити изборе и пристати на прелазну Владу?

Бошко Обрадовић је највећи Родољуб,Патриота,Суверениста,анти-глобалиста,Србенда још од времена Стевана Сремца,
Малог Радојице,Хајдука Вељка и Живојина Мишића.
Bio nekada, vise ne.
 
Voleo bih da je tako.
Mnogi su se predstavljali kao spasioci a ispalo kako ispalo.
I za kraj da i jeste - kako će on da organizuje gotovo liberalizovanu Srbiju?
Odakle mu tim, sredstva, plan?
Dveri protiv američkih demokrata malo morgen...
Koja svetska sila mu je saveznik?
Mislim to je moje mišljenje
Informiši se malo o Dverima,bez režimskih laži,starije su od tvog sns-a i sa mnoštvom mladih pametnih ljudi čistog obraza.Samo kukate hoćemo novog..Pa evo vam novi,Dveri još nisu bile na vlasti,dajmo im šansu.
 
Бошко Обрадовић је највећи Родољуб,Патриота,Суверениста,анти-глобалиста,Србенда још од времена Стевана Сремца,
Малог Радојице,Хајдука Вељка и Живојина Мишића.
On je čačanski bibliotekar.
 
Za sitnu gramatičku grešku se hvataš ti, funkcionalno nepismena osoba? Ii ponovo moraš da tražiš razlog da bi pobegao iz debate? Lepo, nastavi da tražiš. :D
Sitnu? Ja sam ti rekao da me smaras, da ne zelim da se rasprsvljam sa tobom. Jesi prirodno glup ili treniras?
 
Sitnu? Ja sam ti rekao da me smaras, da ne zelim da se rasprsvljam sa tobom. Jesi prirodno glup ili treniras?
Nije stvar u tome da li ti nešto želiš ili ne, nego da li si za nešto sposoban ili nisi.
Kada misliš da možeš da vodiš diskusiju sa nekim, ti je vodiš. Čim vidiš da nisi za to sposoban, ti se vadiš na to da ne želiš da pričaš dalje - to je svima na ovom forumu poznato.
Tebe smara svako kome si do kolena.
 
To je tvoj vučić.Prekini da se primaš na propagandu njegovih medija i veruješ svemu na lažoviziji.

Vidi ovako...
U Las Vegasu ima kockarnica koja "srećnog dobitnika" stavi u neku staklenu telefonsku kabinu i pušta da lete novčanice sa tamo nekim vazdušnim sistemom
Koliko para navataš za odredjeno vreme to bude tvoje.

To je ono što rade Američki Neoliberali alias Demokrate sa slepcima odavde.
Svi su "pohadjali američki kurs", struka bi ih pažljivo procenila i ocenila kao podobne, nepodobne, sposobne ili ne.
I onda ti odrede koje kandidate možeš da glasaš za tu džekpot kabinu...

Ima mnogo kandidata i to je ono tužno.
Pola Bosne dotrčalo po " lake pare" a za nesagledivu štetu.

Kompletno se odvija priča u američku korist a izvršioci urade po jedan segment.
Jer u čemu je fora da nekoliko vlasti omogući Miškoviću preuzimanje samo "C Marketa" (60% tržišta Srbije) koje on preproda Delezu?
Mogao je da preda nekom drugome odavde ali nije...
To onda znači samo jedno...

Demokrate su predale izvore vode na 99 godina, predaju se rudnici...

Priča ide u istom smeru samo su akteri drugačiji
Bošku ne mogu da verujem da je "pošten" zbog onih urnebesnih video snimaka a pričam ti priču e to ume svako...
Meni je Vuk Drašković sa onim baritonom delovao kao neko protivu...a ispade da je prevario i intelektualce...
 
Nije stvar u tome da li ti nešto želiš ili ne, nego da li si za nešto sposoban ili nisi.
Kada misliš da možeš da vodiš diskusiju sa nekim, ti je vodiš. Čim vidiš da nisi za to sposoban, ti se vadiš na to da ne želiš da pričaš dalje - to je svima na ovom forumu poznato.
Tebe smara svako kome si do kolena.
Ne, nego si dosadan kao RTS pretplata lice, kako ne kapiras?
 
Jer ne znaju kako sistem funckionise a ni kako rade tajna drustva i interesne grupe. Unistili bi Srbiju.

Зна он то веома добро.
Иначе не би распустио-СТарешинство- ,иначе би га Ви ухапсили до сада,толико пута.

Није ни мени Он толико битан.
Мени је веома битно да Вама видим леђа,јер сте Ви највеће Зло које је Србију задесило још од 1804.
 
Ne, nego si dosadan kao RTS pretplata lice, kako ne kapiras?
Kako ti ne kapiraš da je izuzetno glup potez, čak veoma ponižavajući po tebe samoga, kada u nedostatku intelektualnog kapaciteta da vodiš raspravu samnom moraš da napišeš da nećeš više da pričaš, niti da mi odgovara, pa onda mi odgovoriš još deset puta? :D
Jel' razumeš ti koliko se sramotiš u oba slučaja (i povlačeći se, a i gazeći sopstvenu reč)?
 
Дипломирао на Факултету политичких наука у Београду 1976. године. На истом факултету магистрирао 1983. године и докторирао 1986. године[1] где данас ради као редовни професор на предмету Европски односи и Европска унија. Директор је политичких студија у Центру за либерално-демократске студије.

Обављао је функцију саветника за политичка питања председника СРЈ Војислава Коштунице (2000—2003), а потом је поново био саветник Коштунице када је овај у марту 2004. године изабран за председника Владе Републике Србије .

Дана 15. маја 2007. изабран је за министра за Косово и Метохију у другој Влади Србије Војислава Коштунице. На положају министра био је до јула 2008. године, односно избора нове српске Владе. Напустио је Демократску странку Србију 15. октобра 2014. године, јер је пре тога др Војислав Коштуница напустио странку, прешао у ново основани Државотворни покрет Србије (ДПС).

На првој изборној скупштини Државотворног покрета 13. јуна 2015. једногласно је изабран за председника.

Samo je potrebno procitati ono sto sami o sebi napisu....drug clan koji je postao demokrata, pre demokratskih izbora... Drug clan koi je vredno napredovao do profesora na politici komunista osamdesetih napisao knjige koje su ucili studenti, a te se ne spominju, vec samo one od 96.
Drug clan koji je profesor politickih nauka u Srbiji za vreme komunista, ali nista ne fali da bude ministar i to vrlo uspesan toliko da drzava propadne i zivi u tranziciji 30 godina....i naravno nezamenjljivi kadar beogradskog univerziteta pa sa 67 godina ne ide u penziju vec drzi katedru umesto nekog od 50 godina....
U Srbiji nema pametnih strucnjaka kada im katedru drzi covek za cije vreme je srbija potonula, a on bio ministar predaje kosova...
 
Зна он то веома добро.
Иначе не би распустио-СТарешинство- ,иначе би га Ви ухапсили до сада,толико пута.

Није ни мени Он толико битан.
Мени је веома битно да Вама видим леђа,јер сте Ви највеће Зло које је Србију задесило још од 1804.
Ne znas politiku.
 

Back
Top