Quantcast

Хоће ли Вучић масакрирати Устав или померити изборе и пристати на прелазну Владу?

Sojefec

Domaćin
Banovan
Poruka
3.276
Vidi ovako...
U Las Vegasu ima kockarnica koja "srećnog dobitnika" stavi u neku staklenu telefonsku kabinu i pušta da lete novčanice sa tamo nekim vazdušnim sistemom
Koliko para navataš za odredjeno vreme to bude tvoje.

To je ono što rade Američki Neoliberali alias Demokrate sa slepcima odavde.
Svi su "pohadjali američki kurs", struka bi ih pažljivo procenila i ocenila kao podobne, nepodobne, sposobne ili ne.
I onda ti odrede koje kandidate možeš da glasaš za tu džekpot kabinu...

Ima mnogo kandidata i to je ono tužno.
Pola Bosne dotrčalo po " lake pare" a za nesagledivu štetu.

Kompletno se odvija priča u američku korist a izvršioci urade po jedan segment.
Jer u čemu je fora da nekoliko vlasti omogući Miškoviću preuzimanje samo "C Marketa" (60% tržišta Srbije) koje on preproda Delezu?
Mogao je da preda nekom drugome odavde ali nije...
To onda znači samo jedno...

Demokrate su predale izvore vode na 99 godina, predaju se rudnici...

Priča ide u istom smeru samo su akteri drugačiji
Bošku ne mogu da verujem da je "pošten" zbog onih urnebesnih video snimaka a pričam ti priču e to ume svako...
Meni je Vuk Drašković sa onim baritonom delovao kao neko protivu...a ispade da je prevario i intelektualce...
Da, ali ako si pametan zašto nisi bogat

Veoma dobro pitanje

Stojkov Menidjer

Elita
Banovan
Poruka
20.544
Сви нормални кандидати су заинтересовано само за једно:

Б О Ј К О Т!

Свеопшти народни Бојкот .
Тачка.
To pričaju sad...
E vidi ajmo ovako - ako ne izadju neću ni ja a ako slažu Vučić pobedjuje

Stojkov Menidjer

Elita
Banovan
Poruka
20.544
Znaci sada si postao opozicija?
Ne ja sam nezaposlen a i da nisam dao otkaz "setile me se bivśe kolege" da mi jave da su svi potpisali kolektivne otkaze.
Javilo se meni tu neko zatvaranje iako bilo puno ko u košnici rekoh sebi mora da sam sanjao neku halucinaciju, nemoguća priča, ej vrvi ko u mravinjaku
I eto ipak bila strelačka vizija.

Dalje kao śto rekoh, Vučić nije cvećka ali ovi jazavci što ga napadaju nemaju kvaliteta ni sposobnosti.
Jel ti misliš da je moguće bojkotovati izbore?
Kako onda biti opozicija ako ne predjeś cenzus?
Ne isplati se...

Znači lažu čim zinu
Neće žaba u vodu? Pričaj nekom drugom

Prodali se za Vaskrs a narod ipak išao, prodali se za 100 evra koji meni viśe znače nego njima jer im to kusur ili džeparac za ukućane a ovamo će bojkotunu izbore?
I gde će posle?
U MAXI po platu?
Pre će se vešaju... Jazavci su to...

Gost3333

Veoma poznat
Poruka
14.019
Ne ja sam nezaposlen a i da nisam dao otkaz "setile me se bivśe kolege" da mi jave da su svi potpisali kolektivne otkaze.
Javilo se meni tu neko zatvaranje iako bilo puno ko u košnici rekoh sebi mora da sam sanjao neku halucinaciju, nemoguća priča, ej vrvi ko u mravinjaku
I eto ipak bila strelačka vizija.

Dalje kao śto rekoh, Vučić nije cvećka ali ovi jazavci što ga napadaju nemaju kvaliteta ni sposobnosti.
Jel ti misliš da je moguće bojkotovati izbore?
Kako onda biti opozicija ako ne predjeś cenzus?
Ne isplati se...

Anači lažu čim zinu
Neće žaba u vodu? Pričaj nekom drugom
Presao si u tabor Cacanskog bilbiotekara i Zverka usranka

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.