paja1408
Buduća legenda
- Poruka
- 34.639
ako nekim slucajem udjemo u EU gde je slobodan protok ljudi roba i kapitala...gde ce biti dozvoljena prodaja zemlje svima u okviru EU..i u takvim uslovima zar ne postoji realna opasnost da se katastarski srpska zemlja proda strancima..?? prodadosmo uspesne firme...prodadosmo prirodne resurse...ako prodamo i zemlju evropljanima ima li smisla u opste pricati o ikakvoj srbiji..?? zamislite onda da ce jedna turska,nemacka,albanija i dr vekovni srpski dusmani preko svojih izabranika moci da otkupljuju srpsku zemlju bez ikakvih problema...zar to nece biti kraj srpskom suverenitetu...??

