Hoće li Srbija ostati bez goriva - šta ako nam Jadranski naftovod u maju obustavi transport nafte?

Hrvatska je oznacena kao neprijateljska zemlja.
The Epoch Times reports:

“In order to purchase Russian natural gas, they must open ruble accounts in Russian banks. It is from these accounts that payments will be made for gas delivered starting from tomorrow,” Putin said in televised remarks.
“If such payments are not made, we will consider this a default on the part of buyers, with all the ensuing consequences. Nobody sells us anything for free, and we are not going to do charity either … that is, existing contracts will be stopped.”
 
Србија треба да уведе санкције хрватском капиталу који има власништво над фирмама у Србији.

Malo je toga ostalo u odnosu koliko su se bili raspojasali
Pitanje je dana kada će se preuzeti ostatak koji i onako mi kontrolišemo.

Ljudi ne shvataju koliko je za našu državu bio istorijski dan kada je uvedeno vanredno stanje.
 
A tko ce kupovati hrvacke proizvode onda? U Srbiji preplavljeni proizvodima iz Hr. Jedino mjesto gdje Hr i moze izvoziti, osim BiH,u vecim kolicinama. Ne znam CG.
Niš se ne brini ko će kupovati,ionako smo na ovom forumu bankrotirali prije 10-ak godina jbt.. :hahaha:
 
Ja smatram da ce Gazprom kupiti tu cevku.
Hrvati ionako rade sve sto im Svaba naredi

Ta cevka neće ni trebati više ... tako da nije ni bitna

Napraviš naftovod tako što se duplira put , tankeri voze do Omiša, a onda se nafta "vraća" paralelnim putem do Pančeva .. politički napravljeno da bi se stvorila energetska zavisnost od Srbije od strane kvazi države hrvatske i sredstvo kontrole i ucena ..

Isto važi i za luku Rijeka , pitanje je koliko to nama poskupljuje i naftu a i sve robe koje uvozimo

Zato je Drač ono što je naša budućnost ... za početak je naša firma kupila luku Drač, a uzgred o njoj (firmi) je raspravljao Bundestag.. Švabovi drže monopol na transport robe i eto kad im se neko nađe na putu odmah frka u Bundestagu
 
Ta cevka neće ni trebati više ... tako da nije ni bitna

Napraviš naftovod tako što se duplira put , tankeri voze do Omiša, a onda se nafta "vraća" paralelnim putem do Pančeva .. politički napravljeno da bi se stvorila energetska zavisnost od Srbije od strane kvazi države hrvatske i sredstvo kontrole i ucena ..

Isto važi i za luku Rijeka , pitanje je koliko to nama poskupljuje i naftu a i sve robe koje uvozimo

Zato je Drač ono što je naša budućnost ... za početak je naša firma kupila luku Drač, a uzgred o njoj (firmi) je raspravljao Bundestag.. Švabovi drže monopol na transport robe i eto kad im se neko nađe na putu odmah frka u Bundestagu
Koja naša firma je kupila luku Drač i kad se to desilo?
 
Ta cevka neće ni trebati više ... tako da nije ni bitna

Napraviš naftovod tako što se duplira put , tankeri voze do Omiša, a onda se nafta "vraća" paralelnim putem do Pančeva .. politički napravljeno da bi se stvorila energetska zavisnost od Srbije od strane kvazi države hrvatske i sredstvo kontrole i ucena ..

Isto važi i za luku Rijeka , pitanje je koliko to nama poskupljuje i naftu a i sve robe koje uvozimo

Zato je Drač ono što je naša budućnost ... za početak je naša firma kupila luku Drač, a uzgred o njoj (firmi) je raspravljao Bundestag.. Švabovi drže monopol na transport robe i eto kad im se neko nađe na putu odmah frka u Bundestagu

Ma šta te briga, kad vam ukinemo naftu, iz našeg predivnog jadrana, imate svoju srpsku naftu iz skrivenih zaliha za crne dane...
I baš vas briga...


.
 
Otkud znam, zato pitam kako se zove?

Ukoliko živiš ovde, voziš se putevima, ili obavljaš bilo kakav posao vezan za privredu mogao bi znati, a ako ne znaš ili ne živiš ovde ili ti taj podatak ništa neće značiti

Ma šta te briga, kad vam ukinemo naftu, iz našeg predivnog jadrana, imate svoju srpsku naftu iz skrivenih zaliha za crne dane...
I baš vas briga...


.

Vidiš kako ti znaš
 
Ukoliko živiš ovde, voziš se putevima, ili obavljaš bilo kakav posao vezan za privredu mogao bi znati, a ako ne znaš ili ne živiš ovde ili ti taj podatak ništa neće značiti



Vidiš kako ti znaš
Pa čudno da neka cargo firma kupi luku, obzirom da luka Drač više neće biti teretna, nego turistička luka.
 
A kome je trebalo naplatiti zločine ustaša? Antifašističkim pobjednicima? Nitko nije "capio" Dalmaciju Talijanima, jer uopće nije bila njihova. Oni su je zauzeli i anektirali samo za vrijeme Drugog svjetskog rata. Na području Dalmacije većinu su, kako danas, tako i onda činili Hrvati, koji su za vrijeme tog nesretnog rata u većini bili antifašisti i borili se među partizanima. Istru su Talijani izgubili zbog poraza u ww2. Hrvati su dobili taj rat, jer su s partizanskim jedinicima na čelu s Hrvatom Josipom Brozom Titom srušili ustaški i nacistiički režim u zemlji i izvojevali slobodu. Sve po pe-esu.

Hrvatska neovisnost iz 1992. godine nije prvi put postignuto međunarodno priznanje, već drugi put. Uči malo povijest umjesto što nabadaš kao ćorava kokoš zrno.

Jadranski naftovod je na korist svih država koje ga koriste, uključujući tu i Hrvatsku i Srbiju. Hrvatska ima zračni prostor veći od Srbije, a Srbija spada u isti red zemalja po veličini kao i Hrvatska, tako da se nemaš baš puno čime hvaliti. EU je nametnula sankcije Rusiji i svim ruskim firmama koje posluju u inozemstvu. Kako si napisao, Hrvatskoj će biti isplaćena odšteta za gubitke, ali to ne znači da trebamo sada likovati što JANAF gubi, makar privremeno, posao sa Srbijom.
Ja samo cekam da dodju na naplatu oduzeti stanovi, kuce, apartmani. Ima pola vaseg primorja da postastanu beskucnici. Eto ja dodobijem nazad 1 od 2 koja smo imali i miran.
 
I tog SFRJ balasta da se rešimo

I da hrvati imaju još jednu opciju manje da nas ucenjuju + gube novac za tranzit


Idu cisterne iz BiH već sad. Još više će nas i muslimane iz BiH povezati zbog interesa.

Rusi kontrolišu ušće Dunava

Ja samo cekam da dodju na naplatu oduzeti stanovi, kuce, apartmani. Ima pola vaseg primorja da postastanu beskucnici. Eto ja dodobijem nazad 1 od 2 koja smo imali i miran.
NAravno sve vam vratimo kad platite ratnu odštetu!!
Do tad trla baba dlan!!!
 
Ta cevka neće ni trebati više ... tako da nije ni bitna

Napraviš naftovod tako što se duplira put , tankeri voze do Omiša, a onda se nafta "vraća" paralelnim putem do Pančeva .. politički napravljeno da bi se stvorila energetska zavisnost od Srbije od strane kvazi države hrvatske i sredstvo kontrole i ucena ..

Isto važi i za luku Rijeka , pitanje je koliko to nama poskupljuje i naftu a i sve robe koje uvozimo

Zato je Drač ono što je naša budućnost ... za početak je naša firma kupila luku Drač, a uzgred o njoj (firmi) je raspravljao Bundestag.. Švabovi drže monopol na transport robe i eto kad im se neko nađe na putu odmah frka u Bundestagu

Sta se čeka??
Počnite ga praviti..
Trebat će vam...
Isto kao što smo mi pravili LNG terminal jer smo znali da će trebati kad ruje počnu ucjenjivati..:whistling:
 
Србија треба да уведе санкције хрватском капиталу који има власништво над фирмама у Србији.

Kako kada Srbijom ne upravlja srpska elita od 1944.g.

Više upravljaju hrvati, komunisti, titoisti, bošnjaci, jugosloveni nego Srbi.

Ja misli da je to tebi perfektno jasno, jedino što žališ za Brozom, pa si tu podvojen
 

Back
Top