Hoće li Šiptari kupiti Srbiju ????

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
na kosovu su pokazali slogu----cilj---ujedinili su albansko podzemlje,politicare,i albanske biznismene po svetu zarad postizanja cilja---kupovina nealbanskih nekretnina na kosovu i zemlje----albanski lobi i prljavi novac je skoro ostvario cilj....
AKO ALBANIJA ,SRBIJA SA KOSOVOM ILI BEZ NJEGA UDJE U EU....i kad bude bilo dozvoljena kupovina zemlje u celoj EU----KAKO CE SE SRBIJA ZASTITITI DA NE BUDE KATASTARSKI KUPLJENA OD STRANE SIPTARA ???? pogotovo juzna srbija.....ocito je da drzava srbija nema nikakvu strategiju za taj problem.....a i pitanje je koliko je vec po srbiji kupljeno od siptarskih para preduzeca....s obzirom da se pod okriljem stranih ulaganja sa raznoraznih egzoticnih ostrva kupuje po srbiji bez ikakve provere ko stoji iza stranog kapitala....KOLIKO JE SRBIJA VEC DANAS SRPSKA ?????
 
na kosovu su pokazali slogu----cilj---ujedinili su albansko podzemlje,politicare,i albanske biznismene po svetu zarad postizanja cilja---kupovina nealbanskih nekretnina na kosovu i zemlje----albanski lobi i prljavi novac je skoro ostvario cilj....
AKO ALBANIJA ,SRBIJA SA KOSOVOM ILI BEZ NJEGA UDJE U EU....i kad bude bilo dozvoljena kupovina zemlje u celoj EU----KAKO CE SE SRBIJA ZASTITITI DA NE BUDE KATASTARSKI KUPLJENA OD STRANE SIPTARA ???? pogotovo juzna srbija.....ocito je da drzava srbija nema nikakvu strategiju za taj problem.....a i pitanje je koliko je vec po srbiji kupljeno od siptarskih para preduzeca....s obzirom da se pod okriljem stranih ulaganja sa raznoraznih egzoticnih ostrva kupuje po srbiji bez ikakve provere ko stoji iza stranog kapitala....KOLIKO JE SRBIJA VEC DANAS SRPSKA ?????

moras odluciti sta je poenta teme.... albanci koji kupuju po srbiji.... stranci koji kupuju srbiju... odakle novac albancima... ko je stvarni kupac...
ps.mada ce ona u svakom slucaju poprimiti svoj tok... albanci su zli, poseduju prljav novac, varaju posten srpski narod... uz pomoc trulih kapitalista... i pokavarenih imperijalista
 
na kosovu su pokazali slogu----cilj---ujedinili su albansko podzemlje,politicare,i albanske biznismene po svetu zarad postizanja cilja---kupovina nealbanskih nekretnina na kosovu i zemlje----albanski lobi i prljavi novac je skoro ostvario cilj....
AKO ALBANIJA ,SRBIJA SA KOSOVOM ILI BEZ NJEGA UDJE U EU....i kad bude bilo dozvoljena kupovina zemlje u celoj EU----KAKO CE SE SRBIJA ZASTITITI DA NE BUDE KATASTARSKI KUPLJENA OD STRANE SIPTARA ???? pogotovo juzna srbija.....ocito je da drzava srbija nema nikakvu strategiju za taj problem.....a i pitanje je koliko je vec po srbiji kupljeno od siptarskih para preduzeca....s obzirom da se pod okriljem stranih ulaganja sa raznoraznih egzoticnih ostrva kupuje po srbiji bez ikakve provere ko stoji iza stranog kapitala....KOLIKO JE SRBIJA VEC DANAS SRPSKA ?????

Ово је незамисиливо, тако да је даља прича на конто теме беспотребна
 
Hm..otvaraš jedno izuzetno osetljivo pitanje...
Osvrnuću se na kupovinu Albanaca. Pitanje je koje se može postaviti i Srbima, pojedinačno. Da bi se o tome razmišljalo, mora postojati svest o nacionalnom interesu, a tu dolazi do sukoba sa pojedinačnim interesom. Ako neko tebi ponudi da ti otkupi kuću i zemlju za tri ili četiri puta više novca od prave vrednosti, da li bi pristao? Recimo da imaš kuću i zemlju koji vrede 200-300 hiljada evra, onda dolazimo do ogromne sume. Koliko ljudi je spremno da ne pristane? Znam manji broj njih koji ne bi, ali sam upoznao više onih drugih
 
na kosovu su pokazali slogu----cilj---ujedinili su albansko podzemlje,politicare,i albanske biznismene po svetu zarad postizanja cilja---kupovina nealbanskih nekretnina na kosovu i zemlje----albanski lobi i prljavi novac je skoro ostvario cilj....
AKO ALBANIJA ,SRBIJA SA KOSOVOM ILI BEZ NJEGA UDJE U EU....i kad bude bilo dozvoljena kupovina zemlje u celoj EU----KAKO CE SE SRBIJA ZASTITITI DA NE BUDE KATASTARSKI KUPLJENA OD STRANE SIPTARA ???? pogotovo juzna srbija.....ocito je da drzava srbija nema nikakvu strategiju za taj problem.....a i pitanje je koliko je vec po srbiji kupljeno od siptarskih para preduzeca....s obzirom da se pod okriljem stranih ulaganja sa raznoraznih egzoticnih ostrva kupuje po srbiji bez ikakve provere ko stoji iza stranog kapitala....KOLIKO JE SRBIJA VEC DANAS SRPSKA ?????

Trgovina nije jednosmerna radnja. Pitanje je hoce li Srbi prodati Srbiju? I da li ce srpski prodavci Srbije i dalje biti tretirani kao jadne izbeglice koje od shiptarskog novca kupuju stanove po Nisu i Beogradu ili pak kao lideri u EU koji pregovaraju unapred se nadajuci kakvom god zavrsetku pregovora?
 
e imam ja jednu gajbu od oko 75 km u Novom Sadu koju vec duze vremena prodajem , pa ako ima neki ljubazan siptar ,po mogucstvu dobrostojeci narko diler ili trafikant ,da je spreman da plati vecu cenu od trzisne radi ostvarivanja svojih ekspanzionistickih mracnih planova ,samo nek se javi da trgujemo malo na obostranu korist i radost :ok:
 
e imam ja jednu gajbu od oko 75 km u Novom Sadu koju vec duze vremena prodajem , pa ako ima neki ljubazan siptar ,po mogucstvu dobrostojeci narko diler ili trafikant ,da je spreman da plati vecu cenu od trzisne radi ostvarivanja svojih ekspanzionistickih mracnih planova ,samo nek se javi da trgujemo malo na obostranu korist i radost :ok:

:lol: Crnogorci ti nisu bili dovoljno ljubazni, jel?
 
e imam ja jednu gajbu od oko 75 km u Novom Sadu koju vec duze vremena prodajem , pa ako ima neki ljubazan siptar ,po mogucstvu dobrostojeci narko diler ili trafikant ,da je spreman da plati vecu cenu od trzisne radi ostvarivanja svojih ekspanzionistickih mracnih planova ,samo nek se javi da trgujemo malo na obostranu korist i radost :ok:


oduvek sam znao da si izdajica...prodana dusa... :evil::evil::evil:
ps. za boldovano:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
e imam ja jednu gajbu od oko 75 km u Novom Sadu koju vec duze vremena prodajem , pa ako ima neki ljubazan siptar ,po mogucstvu dobrostojeci narko diler ili trafikant ,da je spreman da plati vecu cenu od trzisne radi ostvarivanja svojih ekspanzionistickih mracnih planova ,samo nek se javi da trgujemo malo na obostranu korist i radost :ok:

čega 75 (kilometara, konvertabilnih maraka...:mrgreen:)
 
Hm..otvaraš jedno izuzetno osetljivo pitanje...
Osvrnuću se na kupovinu Albanaca. Pitanje je koje se može postaviti i Srbima, pojedinačno. Da bi se o tome razmišljalo, mora postojati svest o nacionalnom interesu, a tu dolazi do sukoba sa pojedinačnim interesom. Ako neko tebi ponudi da ti otkupi kuću i zemlju za tri ili četiri puta više novca od prave vrednosti, da li bi pristao? Recimo da imaš kuću i zemlju koji vrede 200-300 hiljada evra, onda dolazimo do ogromne sume. Koliko ljudi je spremno da ne pristane? Znam manji broj njih koji ne bi, ali sam upoznao više onih drugih

pa ja o tome i pricam..
 
Pa ne znam sta postavljac hoce, da se donesu zakoni po kojima zemlja ne sme da se prodaje? Ili zakoni po kojima ne sme da se prodaje Siptarima?

"Jao, prodao sam Siptarima zemlju za velike pare!"
"O bas mi te je zao! Gde je Srbija da pomogne!"

pa ne znam kako da odgovorim... govorimo o patriotizmu...ljubavi prema zemlji srbiji..srpskom kosovu....a svi znamo da se u kraljevu...krusevcu...smederevu...i dr. mestima nalaze naselja koja se zovu malo kosovo....znaci da su ljudi sa kosova prodali svoju imovinu za /oni koji su prodali pre 30-40 godina/basnoslovne pare/basnoslovnu cifru i p[reselili sa kosova--te kosovo ostalo u srpskoj manjini---sada propagiraju da je kosovo sveta srpska zemlja ..?????...tako je bilo.....a sta ce biti kad budemo u EU to sveti bog zna....ko veruje u njega ???
 
Pa to sve pretpostavlja da Siptari imaju neogranicene kolicine para koje gore da bacaju na zemlju u Dobrom Dolu i Degrmenu po cetvorostrukoj ceni vrednosti. Mudra investicija, nema sta.

Drzava moze da propise da svaka zemlja mora prvo da se ponudi samoj drzavi na otkup, radi zastite drzavnih interesa, bla truc, i to po vrednosti koju proceni drzava sama. Ako vam ne smeta da gazite prava vlasnika, onda moze tako.
 
na kosovu su pokazali slogu----cilj---ujedinili su albansko podzemlje,politicare,i albanske biznismene po svetu zarad postizanja cilja---kupovina nealbanskih nekretnina na kosovu i zemlje----albanski lobi i prljavi novac je skoro ostvario cilj....
AKO ALBANIJA ,SRBIJA SA KOSOVOM ILI BEZ NJEGA UDJE U EU....i kad bude bilo dozvoljena kupovina zemlje u celoj EU----KAKO CE SE SRBIJA ZASTITITI DA NE BUDE KATASTARSKI KUPLJENA OD STRANE SIPTARA ???? pogotovo juzna srbija.....ocito je da drzava srbija nema nikakvu strategiju za taj problem.....a i pitanje je koliko je vec po srbiji kupljeno od siptarskih para preduzeca....s obzirom da se pod okriljem stranih ulaganja sa raznoraznih egzoticnih ostrva kupuje po srbiji bez ikakve provere ko stoji iza stranog kapitala....KOLIKO JE SRBIJA VEC DANAS SRPSKA ?????

Protiv toga se ne moze nista,moze da kupuje sta ko hoce,ne razumem kako mislis da drzava pokusa da spreci kupovinu imovine kada iza kapitala stoji ko zna ko tako da je p[rosto nemoguce.!
 
pa ne znam kako da odgovorim... govorimo o patriotizmu...ljubavi prema zemlji srbiji..srpskom kosovu....a svi znamo da se u kraljevu...krusevcu...smederevu...i dr. mestima nalaze naselja koja se zovu malo kosovo....znaci da su ljudi sa kosova prodali svoju imovinu za /oni koji su prodali pre 30-40 godina/basnoslovne pare/basnoslovnu cifru i p[reselili sa kosova--te kosovo ostalo u srpskoj manjini---sada propagiraju da je kosovo sveta srpska zemlja ..?????...tako je bilo.....a sta ce biti kad budemo u EU to sveti bog zna....ko veruje u njega ???

Ha, a pazi sad, ovo je najinteresantnije. Moj grad je, procenjuje se grubo, primio oko 15 000 izbeglica sa Kosova, od toga najviše u poslednjoj deceniji. I onda kad je došlo do samoproglašenja nezavisnosti od Albanaca, na ulicu je izašlo hiljadu ljudi u znak protesta, uglavnom učenika, klinaca...nekako mi je logično da se na ulicama pojave prvo svi ti ljudi sa Kosova u znak protesta, ali mi se nešto čini da je više onih iz ostalih delova Srbije protestovalo.
Naglašavam da ne generalizujem, ima mnogo onih i sa Kosova, samo mi se čini da je najviše među njima bilo onih jadnih ljudi koji su doživeli otimačinu, paljenja svojih imanja, zločine ...
 
Шалу на страну, ако могу да плаћају нико грађанима Србије не може забранити да купују имовину

али као сада долази до прогресивног опорезивања некретнина, неће им бити јефтино да поседују

на свом имену више некретнина
 
Шиптарима би продавао земљу, куће шта год хоће, а онда пленио и давао нашим избеглицама. Државна стратегија помоћи избеглицама шта фали. Србија има земљишне папире који доказују да је 60% Космета у власништву Србије, српских фирми и појединаца. Остало је наслино отето, тако да једног лепог јутра кад српски тенак загази на Космет, свима који су у туђој кући, који су дивље приватизовали фирму, отели, запалили следи затвор или депортовање у матицу. Зато када причамо о евентуалном повратку Срба на Космет не треба говорити о суживоту са милион и по Албанаца. То су великим делом криминалци који би побегли или би било основа за њихово хапштење.
 

Back
Top