Hoće li se i u Srbiji početi jesti ljudski fetusi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Halakh

Obećava
Poruka
69

U 'Judejskom ratu' renomirani judejski istorik Josip Flavije opisuje nam i jednu epizodu gde je žena u opsednutom Jerusalimu, pritisnuta glađu, ispekla i pojela vlastito dete. Mnogi danas nisu svesni da kanibalizam, i to vrlo morbitan, kuca na vrata 'civilizovanog' sveta, koji se, ne iz gladi, već iz obesti predaje izopačenom gurmanluku. Poznato je da na Istoku jedu majmune, te pse i mačke, plemenite životinje. No polako se probija i nova praksa: jedenje ljudskih fetusa. Postoji li mogućnost da i kod nas, preko naše braće 'po petardama', taj trend uzme maha? Kako sve više životinja zahvataju razne bolesti, ljubiteljima mesa na kraju će, izgleda, od 'jestiva' na raspolaganju ostati samo čovek,... I nauku nam kaže da u (ljudskom) mesu ima najviša hranljivih materija, vitamina i minerala...

http://vjera.org/veg_gnusobe_ishrane_mesom.php
 
Halakh:

U 'Judejskom ratu' renomirani judejski istorik Josip Flavije opisuje nam i jednu epizodu gde je žena u opsednutom Jerusalimu, pritisnuta glađu, ispekla i pojela vlastito dete. Mnogi danas nisu svesni da kanibalizam, i to vrlo morbitan, kuca na vrata 'civilizovanog' sveta, koji se, ne iz gladi, već iz obesti predaje izopačenom gurmanluku. Poznato je da na Istoku jedu majmune, te pse i mačke, plemenite životinje. No polako se probija i nova praksa: jedenje ljudskih fetusa. Postoji li mogućnost da i kod nas, preko naše braće 'po petardama', taj trend uzme maha? Kako sve više životinja zahvataju razne bolesti, ljubiteljima mesa na kraju će, izgleda, od 'jestiva' na raspolaganju ostati samo čovek,... I nauku nam kaže da u (ljudskom) mesu ima najviša hranljivih materija, vitamina i minerala...

http://vjera.org/veg_gnusobe_ishrane_mesom.php

Халакх, НИСИ одговорио којој цркви, тј. којој верској заједници, тј. којој вери припадаш... с обзиром да си се изјаснио да верујеш у реинкарнацију а да си уједно и вегетаријанац - што је апсолутно ТВОЈ ПРОБЛЕМ... не разумем из ког разлога добијаш ове валунге агресије на друге људе - а у овом случају на људе са којима живиш у истој држави ?

Ти добро знаш да је забележен случај у Немачкој (канибализам између хомосексуалаца) - према томе за те ствари обрати се Германима а не Словенима.
На Истоку једу мајмуне, псе и мачке... али једу и инсекте, па је та перверзија узела маха и на Западу - заиста једу свашта. Али какве то везе има са нама - једино ако желиш да свињско и говеђе и пилеће месо као и рибу прогласиш "племенитим" .

Питам се шта ли ћеш бити у Твојој следећој реинкарнацији - можда прасе, па се зато бојиш да ћеш да завршиш на ражњу ??? :razz:
 
eremita:
И то што кажеш... мада ја не једем јагњетину... а ово перверзија односи се на инсекте - да ли си гледао некада на ТВ када једу те бубе, разне црве и инсекте - еј... три дана после тога гладујем од муке... фуј... ту се у принципу ради о ТРАДИЦИЈИ И КУЛТУРИ НЕКОГ НАРОДА... ја само протествујем што овај Хкалакх изгледа не зна где живи... погрешио мапу...

Ne, promašio je ordinaciju...
 
Elvin:
eremita možda je tim istočnjacima gnusno kada ti jedeš jagnjetinu...nemoj tako olako njihov način ishrane da nazivaš perverzijom.

И то што кажеш... мада ја не једем јагњетину... а ово перверзија односи се на инсекте ...

Накнадно се сетих зашто је Халакх поставио ову тему - а сви сте га одмах прогласили лудим... био је забележен један случај НА ЗАПАДУ да је један гинеколог пекао абортиране фетусе у микроталасној пећници и затим их јео... па суд није могао да га осуди јер нигде није забележена тако монструозна идеја...

... е, сад, Халакх је вегетаријанац АЛИ ЈЕ ЗАБОРАВИО ДА СУ И БИЉКЕ ЖИВЕ... о томе има много доказа, много је писано научних радова... тако да та идеја о томе да је потребно избацити месо у фазону "племенитиости" из исхране је потпуно бесмислена... и НЕПРИРОДНА ...
 
Ова тема има везе са политиком, утолико што постоји велики светски покрет тзв.макро-биотика са намером да људи почну да зобају зрневље и семење - као птице. Али ту има један мали проблем а тај је што они који такве идеје пропагирају и промовишу једу искључиво крваве бифтеке... или тартар-бифтеке...
 
Elvin:
eremita...valjda ti je jasno zašto forum stagnira...pored
halakha,mixajla,zilota,dimitrija &co...

mislim da bi bilo dobro da ne mešamo politiku i religiju mnogo,ako je ikako moguće.

Елвине, заиста Те не разумем... како Ти мислиш да икада закорачиш у било шта што би могло да се назове "демократија" ако тако ужасно не подносиш оне који мисле потпуно другачије од Тебе.

Ја, рецимо, уопште не разумем шта Ти то значи "да не мешамо религију и политику"... па то је смешно и немогуће... не треба да будеш тако ускогруд... бори се за своје идеје и виђење света АЛИ АРГУМЕНТИМА - па, мислим, најлакше је да неког ликвидираш и НЕМА ГА ВИШЕ - али то је терор !

Па, ево, погледај свој пост... Ти си почео да правиш СПИСКОВЕ НЕПОЖЕЉНИХ ?
 
Adalv:
Хоћеш ли ти мало да посетиш психијатра? Хајде то ништа није страшно, не боли и није срамота.
Потражи стручну помоћ.
imao sma prilike da razgovaram sa Rusa koji je 1926 god. od komunisticku mafiju iz Rusju pobego....citiram ,da se spasimo bili smo prinudjeni (gladju ragi) da jedemo bratsku "les", a takvi slucajeva za vreme Ruske revolucije,bilo ih je mnogo rekao je on!
Ake se globalizacuja ne zaustavi, dovesce svet do katastrofu, gladju radi! (umesto od ljudozder) spasenje radi! ,Covek ce bezi od coveka!...
 
Halakh:
Zahvaljujem moderatoru što nije podlegao pritisku i izbrisao temu. A tema je htela da izvuče hipokrite i njihove lažne sablazni,... Ti koji se prepredeno sablažnjavaju nad nečijim gadostima, oni nose u sebi velike gadosti. Kao što i oni koji bolesno mrze pedere, u sebi nose potisnute pederske sklonosti,...

Bravo, "doktore" ! Znači, ako se ja sablažnjavam nad kanibalizmom - ja sam kanibal ?

Rekoh ti ja, promašio si ordinaciju...Psihijatrija je sprat niže...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top