hoce li neko stvarno da se druzzi sa nama iz 60 i neke...

klara_m:
Ja nisam kao ostali tako cesto krstarila Jadranom, ali imala sam srece da vidim i Umag, Pulu....sa ekipom na motorima. Bilo je tako dinamicno da mi se slike preklapaju. A strasno je sto sad ne znaju da se skupe bar na nekoj obali reke i da se zezaju (cast izuzecima). Moja mladja sestra nista nije osetila od toga, cak su im i ekskurzije bile jadne. Pozdrav gneraciji



Da,bilo pa proslo.

Mislim da pricati ove price nije u redu prema vasoj deci,a evo i zasto?Meni sve ovo lici na mahanje gladnom coveku sunkom ispred nosa (pod uslovom da nije vegetarijanac)a ne dati mu da jede.Cemu to?
Mislite da ce mladi uzivati u vasim pricama oletovanju tamo negde daleko,ne,nece sigurno.Sta oni mogu danas sebi da priuste,samo vase lepe price,malo je to.Kako zivite danas,sta vam se desava,....juce,to je vec istorija.


p.s. Poljubac bez brkova kao supa bez rezanaca.
 
caribrod:
klara_m:
Ja nisam kao ostali tako cesto krstarila Jadranom, ali imala sam srece da vidim i Umag, Pulu....sa ekipom na motorima. Bilo je tako dinamicno da mi se slike preklapaju. A strasno je sto sad ne znaju da se skupe bar na nekoj obali reke i da se zezaju (cast izuzecima). Moja mladja sestra nista nije osetila od toga, cak su im i ekskurzije bile jadne. Pozdrav gneraciji



Da,bilo pa proslo.

Mislim da pricati ove price nije u redu prema vasoj deci,a evo i zasto?Meni sve ovo lici na mahanje gladnom coveku sunkom ispred nosa (pod uslovom da nije vegetarijanac)a ne dati mu da jede.Cemu to?
Mislite da ce mladi uzivati u vasim pricama oletovanju tamo negde daleko,ne,nece sigurno.Sta oni mogu danas sebi da priuste,samo vase lepe price,malo je to.Kako zivite danas,sta vam se desava,....juce,to je vec istorija.


p.s. Poljubac bez brkova kao supa bez rezanaca.
E vidis caribrode u tvom pitanju lezi i odgovor. Kako zivimo danas tako pricamo o onome sto je bilo juce. I drugo pricamo medjusobno da ne bi davili druge mladje kojima ovo mozda ne bi ni bilo interesantno. Bez obzira sto se realno zivi lose sa malo duha i maste i mnogo citanja i muzike moze nam svima biti bolje.
ps. Ja bih dodao "i brade" kad smo vec kod poljupca
 
capro:
caribrod:
klara_m:
Ja nisam kao ostali tako cesto krstarila Jadranom, ali imala sam srece da vidim i Umag, Pulu....sa ekipom na motorima. Bilo je tako dinamicno da mi se slike preklapaju. A strasno je sto sad ne znaju da se skupe bar na nekoj obali reke i da se zezaju (cast izuzecima). Moja mladja sestra nista nije osetila od toga, cak su im i ekskurzije bile jadne. Pozdrav gneraciji



Da,bilo pa proslo.

Mislim da pricati ove price nije u redu prema vasoj deci,a evo i zasto?Meni sve ovo lici na mahanje gladnom coveku sunkom ispred nosa (pod uslovom da nije vegetarijanac)a ne dati mu da jede.Cemu to?
Mislite da ce mladi uzivati u vasim pricama oletovanju tamo negde daleko,ne,nece sigurno.Sta oni mogu danas sebi da priuste,samo vase lepe price,malo je to.Kako zivite danas,sta vam se desava,....juce,to je vec istorija.


p.s. Poljubac bez brkova kao supa bez rezanaca.
E vidis caribrode u tvom pitanju lezi i odgovor. Kako zivimo danas tako pricamo o onome sto je bilo juce. I drugo pricamo medjusobno da ne bi davili druge mladje kojima ovo mozda ne bi ni bilo interesantno. Bez obzira sto se realno zivi lose sa malo duha i maste i mnogo citanja i muzike moze nam svima biti bolje.
ps. Ja bih dodao "i brade" kad smo vec kod poljupca
O tim poljupcima sa brkovima i bradom, mislim da bi trebala neka dama da komentarise. Nisam probala, ne znam.
 
klara_m:
capro:
caribrod:
klara_m:
Ja nisam kao ostali tako cesto krstarila Jadranom, ali imala sam srece da vidim i Umag, Pulu....sa ekipom na motorima. Bilo je tako dinamicno da mi se slike preklapaju. A strasno je sto sad ne znaju da se skupe bar na nekoj obali reke i da se zezaju (cast izuzecima). Moja mladja sestra nista nije osetila od toga, cak su im i ekskurzije bile jadne. Pozdrav gneraciji



Da,bilo pa proslo.

Mislim da pricati ove price nije u redu prema vasoj deci,a evo i zasto?Meni sve ovo lici na mahanje gladnom coveku sunkom ispred nosa (pod uslovom da nije vegetarijanac)a ne dati mu da jede.Cemu to?
Mislite da ce mladi uzivati u vasim pricama oletovanju tamo negde daleko,ne,nece sigurno.Sta oni mogu danas sebi da priuste,samo vase lepe price,malo je to.Kako zivite danas,sta vam se desava,....juce,to je vec istorija.


p.s. Poljubac bez brkova kao supa bez rezanaca.
E vidis caribrode u tvom pitanju lezi i odgovor. Kako zivimo danas tako pricamo o onome sto je bilo juce. I drugo pricamo medjusobno da ne bi davili druge mladje kojima ovo mozda ne bi ni bilo interesantno. Bez obzira sto se realno zivi lose sa malo duha i maste i mnogo citanja i muzike moze nam svima biti bolje.
ps. Ja bih dodao "i brade" kad smo vec kod poljupca
O tim poljupcima sa brkovima i bradom, mislim da bi trebala neka dama da komentarise. Nisam probala, ne znam.
Mozda je krajnje vreme da probas klaro, ako imas zelju naravno. Motora se secam nekih skupljali su se kod madere, pevca i tako, samo sto ja nisam pripadao tim ekipama vise sam bio za kola. Sta vozis danas, ako je bicikl mogli bi da se provozama moze da ide 30. Cao.
 
Leta 85 sam vozom dosao do Ljubljane pa u Trst a odatle stopom do Venecije,pa Firence.I tu sam se zaljubio u Firenci.U grad.Spava se pod otvorenim nebom,slusaju ulicni jazz ili Peruanski sviraci pije pivo i dune po neki dzoint.Kakvo je to divno vreme bilo.Onda smo se vratili pa od Kopra niz Jadran do Kardeljeva tj.Ploca do Mostara i Sarajeva na cevape.Pa na Jahorinu.Itd.Zaista ove price nisu za mladje od 30 god.Zvuci i kao provociranje ali nije,dragi moji to su samo secanja i prokleta nostalgija koja ide ka ceznji za pohujalim.I sada kujem planove,za bicikl sam dao citavo malo bogatstvo i bas kad sam nameravao da se otisnem daleko,daleko (a jeftino) imao sam nezgodu koja odlaze takava putovanja.Sad sam se oporavio ali bez kondicije za jaci pothvat a i ne razumem ovo vreme.Leto?Sta to bese.U utorak vodim decu na Babin zub koji je predivan,mada se bojim da se ne smrznu u satoru.Pozdrav svima i budite nasmejani i vedri.I nostalgicni.I cuvajte svoja secanja,svoje snove i svoju ljubav.Voli vas Elendil. :lol:
 
klara_m:
Naravno da je bicikl, negujem svoje godine kako bi ostale mlade[/quote
Mislis negujes svoje telo tako sto si fizicki aktivna kako bi ostala mlada i duhom ali da ne smaram kao neki ako pozelim javicu se privatnom porukom. Posto je vec kasno za nasu generaciju lepo spavaj klaro.
ps. pozdrav svima narocito nasmejanoj (vidim ja nesto mi fali danas)
 
klara_m:
Naravno da je bicikl, negujem svoje godine kako bi ostale mlade
Mislis negujes svoje telo tako sto si fizicki aktivna kako bi ostala mlada i duhom, ali da ne smaram kao neki ako pozelim javicu ti se privatnom porukom. Posto je vec kasno za nasu generaciju lepo spavaj klaro.
ps. pozdrav svima narocito nasmejanoj (vidim ja nesto mi fali danas)
 
Nash64:
Najbolje godine nam prodjose pod raznim spoljasnjim i unutrasnjim sankcijama.Ni sad nas niko nece jer se ni sami nismo jos definisali kako treba.Ni za deset godina necemo dostici nivo zivota koji smo imali pre petnaest.Niceg dobroga za nasu generaciju.
Sta je p20 toshiba da nije lap top, ako nije kakvo kuciste imas? Ovo sa cmos/bios dzamperom je seljacka i najbolja varijanta. Eto vidis nashu kakva Italija Srbija je zakon budzimo, petljamo i uvek na kraju nesto uradimo pa smo tako uradili i sami sebe ali skroz.
 
Nash64:
Najbolje godine nam prodjose pod raznim spoljasnjim i unutrasnjim sankcijama.Ni sad nas niko nece jer se ni sami nismo jos definisali kako treba.Ni za deset godina necemo dostici nivo zivota koji smo imali pre petnaest.Niceg dobroga za nasu generaciju.
Na zalost Neso na spolasna dogadjanja ne mozemo da uticemo,ali mozemo da se okrenemo sebi.A zivot cine male stvari,veruj mi.Optimizam,smeh,sala,bicikla,dobro drustvo,deca,pas,dobra knjiga,hladno pivo ili vino...Izlet i kupanje.Priroda cist vazduh...Ne zaboravi da veci deo planete cezne za time.I ne brini doci ce dan za 10 godina kada ce belosvetski bogatasi hteti da dodju u Srbiju,videces.Vise vedrine i optimizma generacijo. :D
 
Moras priznati da smo odrastali u idealizmu, pa nas posle sapleo rat, sankcije, tranzicija....Ja sam se bar osecala u pojedinim trenucima kao da sam pala sa Marsa. A ti belosvetski tako znaju da odaberu mesto boli glava, uopste se ne sekiram za njih. Nacula sam da su rusi iz Engleske sad presli na Crnu Goru. Ja bas ne razumem, ali sigurno im nije do bacanja para. Nego kako bi ja mogla da nadjem nekog svetskog galeristu, da ne prodajem ove slike vise za 50 eura ovde, namam vise snage. :?:
 
capro:
Nash64:
Najbolje godine nam prodjose pod raznim spoljasnjim i unutrasnjim sankcijama.Ni sad nas niko nece jer se ni sami nismo jos definisali kako treba.Ni za deset godina necemo dostici nivo zivota koji smo imali pre petnaest.Niceg dobroga za nasu generaciju.
Sta je p20 toshiba da nije lap top, ako nije kakvo kuciste imas? Ovo sa cmos/bios dzamperom je seljacka i najbolja varijanta. Eto vidis nashu kakva Italija Srbija je zakon budzimo, petljamo i uvek na kraju nesto uradimo pa smo tako uradili i sami sebe ali skroz.
:lol:
:lol: :D :lol: Sve mislim da je Bog mislio na mačke kada je stvarao Srbe:snalažljivi za preživljavanje,mudri do lukavosti,dočekujemo se uvek na noge,bez obzira koliko (pro)padamo itd.itd.Pa ja mu se neprestano zahvaljujem na tome,zamislite da smo Englezi ili Finci,sa svim ovim nedaćama ne bi nas više bilo.Ali srećom Srbi su od žilavog materijala pa kada im nije sve potaman u sadašnjosti beže u prošlost što je sasvim u redu.Ja se maksimalno trudim da uživam u sadašnjosti ali se sa nostalgijom sećam i prošlih dana.Mislim da je to sve normalno za životno doba koje sada proživljavamo.Generacijo,do starosti ima ihi-hiiii, pa prema tome iskoristimo to vreme za prisećanja ali i za razmenu saveta kako da uživamo u sadašnjosti.Za početak vas sve obaveštavam da možete da se aktivno bavite kuglanjem,sport za ceo život tj.nema starosne granice za aktivno bavljenje (igram u ekipi koja se takmiči u Saveznoj ligi bez obzira što neki dan napunih 44)Sve vas ljubim i želim sve najbolje,generacijo! :lol: :D :lol:
 
elendil:
Zaista si u pravu.Treba zivati u sadasnjem vremenu.Ali kako zapecatiti bijicu secanja i nostalgija na predivne dane,obilja,mira radosti i mladosti?Ja bih rado da kuglam (zadnji put sam kuglao na Jahorini pre 1ooogodina),ali u ovoj provinciji nemam uslova.Medjutim ljudi verujte mi i bicikla i te kako podmadjuje i drzi Vas u divnoj formi.Pozdrav. :wink:


Jos je lepse kada se dva zadovoljstva spoje u jedno a to je,kada se biciklom ode na pecanje.Ja po nekada to radim,kada sam u vikendici pored Dunava i verujte mi,dobra je "fora".Preporucujem onima koji to vole i za to imaju uslova.
 
capro:
klara_m:
Naravno da je bicikl, negujem svoje godine kako bi ostale mlade
Mislis negujes svoje telo tako sto si fizicki aktivna kako bi ostala mlada i duhom ali da ne smaram kao neki ako pozelim javicu se privatnom porukom. Posto je vec kasno za nasu generaciju lepo spavaj klaro.
ps. pozdrav svima narocito nasmejanoj (vidim ja nesto mi fali danas)
Ta ekipe sa kojom sam ja bila skupljala se na Uscu najcesce, a Vojvodina im je bila super, ravno i pregledno, u Centu na jezero i tako to. I putevi su bili bolji (bar se meni cini).
 
Ćao, nemam pojma o čemu pričate, vidim neko kuglanje i slično. Nije to loše za ubijanje dosade, a što je dosadno... Nego ko reče "šezdeset i neko". Naravno da želimo, ups, želim da, se družim sa vama kada nema mlađih. I kako je u tim godinama rođače ili rođo? Pošto sam i ja iz tih "vremena kad su leta bila varljiva i na levoj i na desnoj strani Dunava".
 
Dakle, dragi moji bice da ste ili negde na slavi ili u nekom finom izlasku (neka samo uzivajte) ili ste umorni od prvog radnog dana (pa jos suncanog i toplog :) ) otisli ranije na spavanje :D :D :D
Kakogod da jeste nadam se da vam je sve potaman i da ste srecni i zadovoljni :D.
E pa ja odoh u krpice, a svima vam zelim lep, prijatan i uspesan dan sa puno sunca i osmeha :D
Pozdravljam Vas, Vasa uvek :D
 
JaMi:
Nadam se da vam nisam ja promenila koncepciju, samo nastavit de se secate. Bilo je pored putovanja i zadatih tema iz likovnog i srpskog "spasavanje ranjenika", "mars preko Igmana"... obavezna uniforma i pionirska marama. To isto klinci ne znaju.

Pozdrav svima :D
Naravno pa sletovi i ostale svecanosti. Cao Jami dobro dosla u nostalgicni forum. Pozdrav nasmejanoj, elendilu i ostalima. Capro.
 

Back
Top