Hoće li nato eu opet bombardovati Srbiju?

Autorska tema.

Šta mislite hoće li EU i nato ponovo bombardovati Srbiju ako pristanu na dogovor ili ako ga odbiju? :think:
Неће нас НАТО бомбардовати чак и када бисмо поништили све споразуме које су потписале све БГ власти.
Мада знам да неки Срби би се радовали томе. Неки због тога што су избеглице па желе да сви Срби буду исто, да и мом комшији цркне крава, други би навијали из удобне и богате дијаспоре, а трећи нису војно способни па би има било занимљиво да гледају како млади гину, а четврти пошто живе у мржњи, они би се радовали што се коначно десило нешто негативно и што ће у многима пробудити мржњу и патњу.
 
У животу ти се углавном деси оно што највише покушаваш да избегнеш.

Србија је страховито желела да избегне сукоб са Аустро-Угарском 1912 и 1913 године, истрпела је све могуће провокације Беча, и опет је на крају дошло до рата.После тога, у периоду између 2 светска рата, власти Краљевине Југославије су на све начине покушавале да избегну сукоб са Немачком, пристајале на све договоре, и ипак је дошло до рата.Током 90-тих, власти Србије и СРЈ су на све начине покушавале да избегну сукоб са НАТО, признали су сецесију свих република, увели санкције Српској, притискале руководство Српске да прихвати све мировне планове(укључујући и Венс-Овенов који није ни предвиђао постојање Српске), препустиле Крајину хрватској агресији.Ништа то није помогло, НАТО нас је ипак напао, јер све то није било довољно да се избегне рат.

Тако је и данас, ми нешто контамо да ли смо ми криви што мутимо воду вуку који пије из реке.
 
Неће нас НАТО бомбардовати чак и када бисмо поништили све споразуме које су потписале све БГ власти.
Мада знам да неки Срби би се радовали томе. Неки због тога што су избеглице па желе да сви Срби буду исто, да и мом комшији цркне крава, други би навијали из удобне и богате дијаспоре, а трећи нису војно способни па би има било занимљиво да гледају како млади гину, а четврти пошто живе у мржњи, они би се радовали што се коначно десило нешто негативно и што ће у многима пробудити мржњу и патњу.
Zasto bi bombardovali Srbiju kada mogu da je uniste ekonomski. Pardon, ukidanjem milostinje.
 
ЕУ није бомбардирала Србију.
Screenshot 2023-04-14 at 09-11-29 nato-promo-2-1.png (WEBP слика 770 × 513 пиксела) – Размера ...png
 
Autorska tema.

Šta mislite hoće li EU i nato ponovo bombardovati Srbiju ako pristanu na dogovor ili ako ga odbiju? :think:
Oni ne mogu da izdvoje par stotina tenkova za Ukrajinu , daju im neke škloporcije potrebno im je svako zrno baruta za taj rat i sad će oni još sa nekim da ratuju. S druge strane ni ekonomski stvari ne stoje bolje . Ako Nemačka pre svega povuče proizvodnju iz Srbije odrećiće se jeftinih energenata, što je u današnjim okolnostima samo dolivanje ulja na vatru. No nije isključeno da to neće učiniti ali samo ako budu žestoko pritisnuti od Amera .
Znači priče o bombardovanju su samo izgovor vladajućem režimu za brutalnu izdaju. Opet s druge strane tu nema prostora ni za bahaćenje bahatog Vučića jer nam privreda zavisi od Nemaca , naime tako je ustrojena ješ od žutih preko sns kala.
 
Poslednja izmena:
Zasto bi bombardovali Srbiju kada mogu da je uniste ekonomski. Pardon, ukidanjem milostinje.
Да, цео свет сања да уништи економски највећу, најјачу државу у Европи и чим униште Србију, сви ће профитирати до неслућених граница.

Само ми у Србији не знамо да пронађемо те ресурсе и да их искористимо у нашу материјалну корист. Нисмо знали ни 90их, када смо били слободна земља односно када нас запад није окупирао.
 
Да, цео свет сања да уништи економски највећу, најјачу државу у Европи и чим униште Србију, сви ће профитирати до неслућених граница.

Само ми у Србији не знамо да пронађемо те ресурсе и да их искористимо у нашу материјалну корист. Нисмо знали ни 90их, када смо били слободна земља односно када нас запад није окупирао.
Da bi Srbija zaradjivala od resursa mora da ima domacu tehnologiju prerade koju nema. Koja se to zemlja ovajdila od resursa a da joj stranci preradjuju resurse.
Drugo je pitanje koliko cega ima i za koliko godina.
 

Back
Top