Hoće li i Tačijev mentor Bernar Kušner biti smenjen nakon izveštaja Saveta Evrope

Hoće li i Tačijev mentor Bernar Kušner biti smenjen nakon izveštaja Saveta Evrope

  • Da

    glasova: 0 0,0%
  • Ne

    glasova: 14 100,0%

  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .

gost 198384

Iskusan
Poruka
5.443
Nezaboravna reakcija francuskog ministra spoljnih poslova na pitanje o trgovini organima, Žutoj kući, nestalim Srbima....


Ovaj klip govori sve pa se ne bih posebno osvrtao na Kušnerovu bestijalnu bahatost.

Ali me zaista zanima hoće li svi evropski namesnici, činovnici i funkcioneri koji su prikrivali, relativizovali ili potpuno negirali zločine Hašima Tačija i njegove organizacije te svakog ko potegne pitanje sudbine nestalih Srba na Kosovu nazivali ludakom i srpskim fašistom snositi makar političku odgovornost za ono što su uradili?
 
Kusner je fasista na kvadrat ,a francuzi su ljige bili,ljige i ostali...

Za ovo bi se moglo reći da je ohrabrujuća vest.

Marti: Znam ko je dobio organe
Izvestilac Saveta Evrope Dik Marti je rekao da zna mnogo više o tome ko je 1999. godine dobio ljudske organe i o zemljama koje su bile umešane. Marti je za švajcarski dnevnik „Tan“ dodao da, međutim, ne može da pruži više detalja zbog sadašnjeg procesa o trgovini organima na prištinskoj klinici „Medikus“. On očekuje da će njegov izvještaj o trgovini ljudskim organima na Kosovu doprineti rasvetljavanju događaja 1999-2000. i ohrabriti svedoke da iznesu istinu. Marti smatra da je trgovina ljudskim organima “fenomen koji prevazilazi Kosovo” i da je “ta tragedija prouzrokovala više žrtava nego terorizam”.

Kao i ovo:

Raskrinkati laži američke politike
“Kada bi u Beogradu postojala vlast dostojna poštovanja, ona se ne bi pripremala za sastanak sa predstavnicima Tačijeve vlade u direktnim pregovorima”, piše u autorskom tekstu direktor Američkog saveta za Kosovo Džejms Džatras.
Američki establišment je od prvog dana znao da su Hašim Tači i OVK kriminalna grupa koja podržava Osamu bin Ladena i bavi se trgovinom drogom, ljudima i oružjem širom Evrope, ali ih je ipak podržao, tvrdi Džatras.
On smatra da objavljivanje izveštaja Dika Martija tek što je Tači objavio pobedu na nedavno održanim izborima sugeriše da neko u Evropi želi da iskoči iz „voza koji juri u propast“!
Džatras kaže da nije dovoljno samo uhvatiti počinioce ili spakovati Tačija u zatvor, što bi za početak bilo dobro, nego je vreme da se raskrinkaju laži na kojima je bila zasnovana američka politika na Balkanu.

Jednako je važno da se pored počinilaca ovih monstruznosti saznanju i kupci Tečijeve robe.
 
Za ovo bi se moglo reći da je ohrabrujuća vest.



Kao i ovo:



Jednako je važno da se pored počinilaca ovih monstruznosti saznanju i kupci Tečijeve robe.

То је такорећи НАЈВАЖНИЈЕ - јер купци су у стварности НАРУЧИОЦИ ЗЛОЧИНА... могао би да се кладим да се за неко СРЦЕ, ЈЕТРУ или БУБРЕГ, КОСТ или КОЖУ огребала и она вештица чивутска Медлин Олбрајт... могао бих се стварно унапред кладити...
 
То је такорећи НАЈВАЖНИЈЕ - јер купци су у стварности НАРУЧИОЦИ ЗЛОЧИНА... могао би да се кладим да се за неко СРЦЕ, ЈЕТРУ или БУБРЕГ, КОСТ или КОЖУ огребала и она вештица чивутска Медлин Олбрајт... могао бих се стварно унапред кладити...

Naravno da su Amerikanci narucioci - ne bih se iznenadila da su i svojim (Albancima) to radili.
 
То је такорећи НАЈВАЖНИЈЕ - јер купци су у стварности НАРУЧИОЦИ ЗЛОЧИНА... могао би да се кладим да се за неко СРЦЕ, ЈЕТРУ или БУБРЕГ, КОСТ или КОЖУ огребала и она вештица чивутска Медлин Олбрајт... могао бих се стварно унапред кладити...

Apropo gospdže sekretarke, neki danas tvrde da cela ova priča potiče od Haradinaja koji sada druka Tačija ali neki tvrde i da je kolabirala Holbrukova vertikala moći i da zato isplivava sve što se znalo ali je negirano od strane zvaničnog Zapada.

Ja definitivno mislim da je ovo mnogo gore od svega što je moglo da se pročita na Vikiliksu ali takođe verujem da će epilog izostati jer su umešani suviše ozbiljni igrači.

Posle ovoga sam još sigurniji da nama nije mesto u Evropi i to ne samo zato što su naše gaće pocepane već zato što posle svega nisam siguran ko je na nižem civilizacijskom stupnju - mi ili oni.
 
Meni je jasno da na forumu ima razlicitih misljenja, ubedjenja, stranackih podrzavanja... ali mi nije jasno odakle u pojedinim forumasima ( vrlo malom broju) kakav si ti, toliko rdje, zla, primitivizma, pokvarenosti, idiotluka???
kako te nije sramota da cak i ovakve teme zagadjujes tom zlom pakosnom dusom... gde ce ti dusa...
ovakvih tema i treba da bude ne 8 nego 1008, gnjido ljudska:sad2:
 

Back
Top