Komunistkinja
Buduća legenda
- Poruka
- 48.824
Сведоци смо и на овом фурму како је лако мрзети једне друге колике су међе
између нас ,колико разлике у свему .Од суђења у Хагу до пресуда узајамног кривљења итд...могу у недоглед.
Сада се и у Републици Српској буди бунт и народ жели слободу .
Све ми ово мирише као барут 1991 године.
Хоће ли бити рата једноставно питање ДА или НЕ!
између нас ,колико разлике у свему .Од суђења у Хагу до пресуда узајамног кривљења итд...могу у недоглед.
Сада се и у Републици Српској буди бунт и народ жели слободу .
Све ми ово мирише као барут 1991 године.
Хоће ли бити рата једноставно питање ДА или НЕ!




