Хоће ли бити рата?

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Сведоци смо и на овом фурму како је лако мрзети једне друге колике су међе
између нас ,колико разлике у свему .Од суђења у Хагу до пресуда узајамног кривљења итд...могу у недоглед.

Сада се и у Републици Српској буди бунт и народ жели слободу .

Све ми ово мирише као барут 1991 године.

Хоће ли бити рата једноставно питање ДА или НЕ!
 
У Хрватској се диже народни бунт против осуде генерала, у Србији расте незадовољство због лоше економске ситуације, Република Српска планира референдум о отцепљењу, све то мирише на нову експлозију национализма и могуће сукобе. Да ли ће бити ратни, надам се да неће. Оно што је најпотребније, то је да Срби и Хрвати напокон постигну трајни договор и мир. То се сада уствари односи само на БиХ. Или да Србија и Хрватска поделе БиХ између себе, или да се БиХ реорганизује као федерација или конфедерација три народа. И да оно што се договори буде трајно решење.
 
У Хрватској се диже народни бунт против осуде генерала, у Србији расте незадовољство због лоше економске ситуације, Република Српска планира референдум о отцепљењу, све то мирише на нову експлозију национализма и могуће сукобе. Да ли ће бити ратни, надам се да неће. Оно што је најпотребније, то је да Срби и Хрвати напокон постигну трајни договор и мир. То се сада уствари односи само на БиХ. Или да Србија и Хрватска поделе БиХ између себе, или да се БиХ реорганизује као федерација или конфедерација три народа. И да оно што се договори буде трајно решење.
Како да се постигне мир када ни међе нису утврђене од прошлог рата је све стало.
 
Situacija u Bosni je došla donde do čega je morala doći nasilnom tvorevinom onih koji ne mogu da žive skupa osim ako ih ne nateraš ali ni to ne traje dovjeka...


Sada zavisi od primene sile prema Srbima od strane medjunarodne zajednice...Ukoliko je primene,to neće izaći na dorbo i biće to inicijalna kapisla da Srpski narod brani svoju volju izlaskom iz svih institucija BiH...
To im niko ne može osporiti...

na drugo jstrani povampirene ustaše neznajući kud posle udruženog zločina seku se staklima divljaju i opet raste naiconalizam...
srbija je gladna ebe joj se za sve gluposti...

oćel bit rata?

neće


savladaće ih nemaština...malo će se puvati aposle će se smiriti...
 
Сведоци смо и на овом фурму како је лако мрзети једне друге колике су међе
између нас ,колико разлике у свему .Од суђења у Хагу до пресуда узајамног кривљења итд...могу у недоглед.

Сада се и у Републици Српској буди бунт и народ жели слободу .

Све ми ово мирише као барут 1991 године.

Хоће ли бити рата једноставно питање ДА или НЕ!

'oće!
Ako da dragi Bog i Komunistička partija.
 
Сведоци смо и на овом фурму како је лако мрзети једне друге колике су међе
између нас ,колико разлике у свему .Од суђења у Хагу до пресуда узајамног кривљења итд...могу у недоглед.

Сада се и у Републици Српској буди бунт и народ жели слободу .

Све ми ово мирише као барут 1991 године.

Хоће ли бити рата једноставно питање ДА или НЕ!

Rat traje neprekidno, samo su pauze između oružanih bitaka duže ili kraće .
 
Сведоци смо и на овом фурму како је лако мрзети једне друге колике су међе
између нас ,колико разлике у свему .Од суђења у Хагу до пресуда узајамног кривљења итд...могу у недоглед.

Сада се и у Републици Српској буди бунт и народ жели слободу .

Све ми ово мирише као барут 1991 године.

Хоће ли бити рата једноставно питање ДА или НЕ!

Pa valjda ljudi nisu toliko ograniceni, da ratuju zbog Dodika, zbog toga sto je on krao pare. :D
 

Back
Top