HOBITI, i kako se protiv njih boriti?

Gitara uvek, kad licno pricam...
A deca to ne vole... deca kapiraju rock kao muziku za kevu ... "kevinu muziku" - isto kao sto smo mi mikija jevremovica percipirali kao "bez veze"... To je ok. Ne mozemo protiv toga.
...
Uostalom, deca mahom vise vole elektronsku muziku od narodnaka. Beat.
 
hemoroid:
Zasto deca i dalje prihvataju kretensku muziku, zasto harmonika a ne elektricna gitara.

Pretpostavljam da si mislio na grand, a ne na narodnu- narodnu muziku. Grand je grozna pojava u nasoj zemlji! Najstrasnije mi je bilo kad sam videla na utisku nedelje decji grand sou. Pitala sam se dokle je moguce padati. A sve samo zato da bi neko napunio svoj dzep. Taj covek nema etiku. Valjda deca ne bi slusala da im se to ne nudi. Ja se grozim takve muzike, i sigurno necu nikad slusati to sranje, ali ima ljudi kojii su na pola- mozda da, mozda ne i oni pod uticajem ruzicaste televizije pokleknu. Treba ukinuti to djubre na televiziji, mada sam svesna da ce to biti jako tesko, jer veliki je novac u pitanju.
 
iluzionista:
Da, da... exactly... Nekada na Platou.... Pera Joe, Di Luna Blues Band... A sada... Pfff... Nije vredno pomena. Čak su i iz Tramvaja isterali blues (petak, subota - rok veče umesto bluesa)...

Bas to:D , Pera - usna harmonika,Aca - sax.............. bilo mi je zao kad sam cula da je Tibor poginuo,a bio je takav lik,uvek se salio samnom:? extra bubnjar...........
 
esperanca137:
lepo,lepo,al ja vise volim sax;)
mada bi komsije poludele kad bi svirao u kuci:lol: :lol: :lol:
ja sam takvim neandertalcima pustala Labudovo jezero do daske da se kulturno uzdizu - odlepili su:lol: posto slusaju Grand pod.:roll:

Imam drugara saksofonistu... Od kad je došao u Bg, saks mu stoji ispod kreveta... Ne sećam se da je jednom uzeo da svira... Zbog komšija... Zato je i preselio saks u Kš... I sad sviri kada ode tamo... A komšiluk mu se uopšte ne buni... Na početku im je smetalo, ali posle su se navikli... Navodno dobro svira, no nikada to nisam čuo. :lol:
 

Back
Top