Quantcast

HOBITI, i kako se protiv njih boriti?

commodore

Domaćin
Poruka
4.300
Gitara uvek, kad licno pricam...
A deca to ne vole... deca kapiraju rock kao muziku za kevu ... "kevinu muziku" - isto kao sto smo mi mikija jevremovica percipirali kao "bez veze"... To je ok. Ne mozemo protiv toga.
...
Uostalom, deca mahom vise vole elektronsku muziku od narodnaka. Beat.

Charlotte

Primećen član
Poruka
694
hemoroid:
Zasto deca i dalje prihvataju kretensku muziku, zasto harmonika a ne elektricna gitara.
Pretpostavljam da si mislio na grand, a ne na narodnu- narodnu muziku. Grand je grozna pojava u nasoj zemlji! Najstrasnije mi je bilo kad sam videla na utisku nedelje decji grand sou. Pitala sam se dokle je moguce padati. A sve samo zato da bi neko napunio svoj dzep. Taj covek nema etiku. Valjda deca ne bi slusala da im se to ne nudi. Ja se grozim takve muzike, i sigurno necu nikad slusati to sranje, ali ima ljudi kojii su na pola- mozda da, mozda ne i oni pod uticajem ruzicaste televizije pokleknu. Treba ukinuti to djubre na televiziji, mada sam svesna da ce to biti jako tesko, jer veliki je novac u pitanju.

esperanca137

Iskusan
Poruka
6.368
iluzionista:
Da, da... exactly... Nekada na Platou.... Pera Joe, Di Luna Blues Band... A sada... Pfff... Nije vredno pomena. Čak su i iz Tramvaja isterali blues (petak, subota - rok veče umesto bluesa)...
Bas to:D , Pera - usna harmonika,Aca - sax.............. bilo mi je zao kad sam cula da je Tibor poginuo,a bio je takav lik,uvek se salio samnom:? extra bubnjar...........

I

iluzionista

Gost
esperanca137:
lepo,lepo,al ja vise volim sax;)
mada bi komsije poludele kad bi svirao u kuci:lol: :lol: :lol:
ja sam takvim neandertalcima pustala Labudovo jezero do daske da se kulturno uzdizu - odlepili su:lol: posto slusaju Grand pod.:roll:
Imam drugara saksofonistu... Od kad je došao u Bg, saks mu stoji ispod kreveta... Ne sećam se da je jednom uzeo da svira... Zbog komšija... Zato je i preselio saks u Kš... I sad sviri kada ode tamo... A komšiluk mu se uopšte ne buni... Na početku im je smetalo, ali posle su se navikli... Navodno dobro svira, no nikada to nisam čuo. :lol: