Hmmmmmmmm a sta sad raditi?

o što ste napali dečka, abortirali, abortirali, u ovoj zemlji je to legalno, žena, devojka ili devojčica ima pravo na izbor, a izbor reči jeste nesrećan i šta sad sa tim
da smatra da je problem zaista mali ne bi pitao za pomoć
veći problem su sad ti poremećeni odnosi i njen strah da će svaki odnos da se završi trudnoćom
moj savet
(valjda prvi savet u ove grozne tri stranice)
da devojka ode na razgovor kod nekog terapeuta, bolje privatnog ako može da priušti, jer kod nje želja očigledno više ne postoji. da postoji ubila bi strah. ima u bg neka 2-3 seksologa.
i da ode kod ginekologa da se raspita o sigurnom seksu. apstinencija nije jedini način.

i da, prosto ne mogu da verujem da ta veza opstaje godinu dana bez seksa, svaka vam čast =)
 

I see
hvala na objasnjenju

@ tema
cirkus, mislim da je to ubistvo, cedomorstvo, zene i ili muskarci koji su to u stanju da iniciraju treba da odgovaraju a ne da to bude opusten hirurski zahvat
zbog takvog egocentrizma i izbegavanja obaveza nam je nacija i prosecno stara preko 40 dina a u beloj kugi smo i izumiremo
ne bi nas grizli siptari s juga ali nema naroda ni za BG a ne za kosovske i juzne zabiti

kompleksan problem neki ce se vade verovatno mladost ludost i slicno
pitam se samo kad ce ludost stane jer ima vise abortusa nego beba
 
o gde su ona vremena kad forum nije bio ovako zatucano mesto =/
+
muka mi je više od forumskih muškaraca koji promovišu prekinut snošaj kao vid kontracepcije, ne žele decu i osuđuju abortus, sve u isto vreme.
3u1
a ja to uživo isam viđala, toga samo ovde ima =/
 
o gde su ona vremena kad forum nije bio ovako zatucano mesto =/
+
muka mi je više od forumskih muškaraca koji promovišu prekinut snošaj kao vid kontracepcije, ne žele decu i osuđuju abortus, sve u isto vreme.
3u1
a ja to uživo isam viđala, toga samo ovde ima =/

odakle tebi ideja da ja ne zelim decu
ima pedeset da ih napravim

nikad nisam promovisao abortus
pazim sta radim ako nisam spreman za dete ako bi se pak desilo ne bi mi sigurno zavrsilo u tegli ginekologa pa da je pravljeno sa najvecom qrvetinom na planeti
 
Godinu dana niste imali odnose, a između vas je sve ok?:dontunderstand:

Ono da skloni dete ulazi u top 3 najodvratnijih sinonima za abortus - da ga makne, očisti. Što je teško nazvati stvari ptavim imenom?

Zašto ne? :think: Zar ne znate da je seks pre braka greh, a tek sam abortus...

Da vam odma skratim pricu na kratke crte. Vec se dve godine zabavljam sa devojkom, ali pre godinu dana smo pogresili i ona je odma resila da skloni dete. Od tada nismo imali odnose ali izmedju nas dvoje je sve OK. Volimo se ali ova mala sitnica je kamencic koji zulja.:dash:

Ништа, ел ти не знаш да је секс пре брака грех? И зашто је ''склонила'' дете, требали те барем да се венчате, мислим страшно, секс пре брака није дозвоњен баш из тих разлога... има ту и других али добро...
 
Zašto ne? :think: Zar ne znate da je seks pre braka greh, a tek sam abortus...



Ништа, ел ти не знаш да је секс пре брака грех? И зашто је ''склонила'' дете, требали те барем да се венчате, мислим страшно, секс пре брака није дозвоњен баш из тих разлога... има ту и других али добро...

E moja Pevačice... fale ti još ljubičasta slova :lol:
Ebga... sad sam se stužio, znači ima te više :(
 

Back
Top