Hmm....seks sa starijim muskarcem?(ne mnogo)

sto? neko i pedofiliju voli =b

ozboljno, kreso sam jednom malu u "modu" _too_much_beer_ za koju sam saznao da ima 15 godina ... ******, vec sam video resetke i njenog caleta sa katanom. Ali nakraju je sve bilo ok, zahvalila se ujutu i otisla ... ali nikad vise. :oops:

haxx.jpg
 
pa ono ona 18 on 24 je Ok , al kad ona ima 22 a on 30 već mi je gadno .Bez uvrede al kad krene fizičko propadanje ta razlika u godinama postaje sve očiglednija pa vam dečko više sliči tati nego dečku, e to mi je odvratno. A i ti muškarci koji jure klinke da se s njima podmlade, i to mi grozno.
 
hazard:
pa ono ona 18 on 24 je Ok , al kad ona ima 22 a on 30 već mi je gadno .Bez uvrede al kad krene fizičko propadanje ta razlika u godinama postaje sve očiglednija pa vam dečko više sliči tati nego dečku, e to mi je odvratno. A i ti muškarci koji jure klinke da se s njima podmlade, i to mi grozno.
aj se kladimo da ces da promenis misljenje za koju godinu
 
zagor:
mario80:
evo ja nudim idealno resenje...
lazem za godine...imam odlican profur...kada saznaju istinu, vec je kasno...ciljna grupa mi je 16 godina...jer su tupave a ja zivim sam...tako daaa....ih sakatim... 8)

Recimo, ovo se vec naziva cistom pedofilijom... 8)
brate...jednu sam k*aro i u bulju...nikad mi nije rekla ne!kao mrdalica je kad je zavrtim.
zagore, kad si kuci da te zovem da ti pricam u detalje? :twisted:
 
mandrak-21:
devojcica_20:
Devojka govori o ljubavi. To sto mnogi muskarci pod ljubavlju podrazumevaju od erekcije na lepo du*e koje vide na ulici pa sve dalje, to je druga stvar.
koliko ja znam da citam :tema je sex sa starijim

Pa kad je tema sex sa starijim, sto pominjes "prava ljubav, ona 19, on 48"?? Valjda si mislio na sex? To me je asociralo na jedan drugi "problem" kod muskaraca ali....da se ne udaljavamo od teme.....koga zanima, objasnicu.
 

Back
Top