HIV zaražen silovao na desetine devojaka u BG

zivotinju treba obesiti nasred terazija........i dovidjenja......
P.S. branislave air max su ti falsifikati....

Ууууууууууууууууу Бвацо шта ти рек'о за теткине максице... :hahaha: :super: :rotf:

Ja ih kupujem u nike shopu i sport impulsu :think:
Mozda i jesu ne znam, ali valjane su :D.
Svaka im cast kako ih napravili ako jesu :D

Jedna od žrtava koju je uhapšeni manijak proletos brutalno pretukao, a potom opljačkao i silovao, javila se juče našoj redakciji! Nesrećna Beograđanka ispričala nam je da ju je manijak napao u haustoru njene zgrade u novobeogradskim blokovima, kada se vraćala sa rođendanske žurke. Četiri meseca posle silovanja, na preporuku lekara, otišla je na testiranje i dobila potvrdu da je pozitivna na virus HIV-a! Njen život se od tada pretvorio u pakao.

Virus HIV-a prenose iz osvete!

Advokat Predrag Marić kaže za Press da nije redak slučaj da prostitutka zarazi nekoga HIV-om, a on se potom sveti svim ženama i prenosi im ovu infekciju.

- Svesno im prenosi virus i u praksi je bilo dosta takvih slučajeva. Tada zaraženi namerno stupa u seksualni odnos, iako zna da će na taj način nekome preneti bolest - objašnjava Marić.

- Uništio mi je život! Jedino što želim je da on odgovara za svoja zlodela i da nikoga više ne unesreći! Shvatam da država ovo drži u tajnosti da ne bi izazivala paniku, ali ljudi moraju da znaju šta se dešava, jer ovo može da se dogodi bukvalno svakome - rekla nam je ova devojka.

Manijak iz blokova

Izvor Pressa u vrhu MUP-a potvrdio nam je juče da je najverovatnije u pitanju silovatelj koji je uhapšen početkom leta, a koji je poznat po tome što je svoje žrtve napadao vikendom, u ranim jutarnjim satima, najčešće u novobeogradskim blokovima pored Save.

- Radi se o manijaku koji je presretao devojke u sitne sate, između tri i četiri ujutru. On je svoje žrtve prvo najstrašnije premlaćivao, a potom ih primoravao na seks. Jednoj devojci je polomio vilicu jer je odbila da ga oralno zadovolji. Policija mu je napravila sačekušu, dve nedelje smo ga pratili i konačno je uhapšen u svom stanu, takođe u jednom od blokova - otkriva naš sagovornik, i kaže da policija i dalje ispituje ovaj slučaj.

Zvanično, u Informativnoj službi Ministarstva unutrašnjih poslova juče su nam rekli da su skoro svi slučajevi silovanja ove godine rasvetljeni, a manijaci pohapšeni! Oni, međutim, nemaju podatke da li je neko od njih zaražen HIV-om.

- Od svih prijavljenih slučajeva silovanja u protekloj godini nije uhapšen samo jedan silovatelj, koji je svoju žrtvu napao ispod Pančevačkog mosta - rekli su nam juče u Informativnoj službi MUP-a.

Kazna do 15 godina

Advokat Predrag Marić objašnjava za Press da naš krivični zakon poznaje delo prenošenja HIV virusa.

- Onaj ko zna da je zaražen HIV virusom i svesno prenese tu infekciju na drugog odgovaraće i za krivično delo silovanja i za krivično delo prenošenja HIV virusa. Za ovo poslednje je predviđena kazna zatvora od dve do 12 godina, dok je za silovanje predviđena kazna od dve do 10 godina. U slučaju da je tokom prenošenja virusa HIV-a nastupila smrt zaraženog, zakon propisuje zatvor od 5 do 15 godina. U sudskom postupku se dokazuje da li je silovatelj bio svestan činjenice da je zaražen HIV virusom. U većini slučajeva optuženi tvrde da nisu znali da su zaraženi - kaže advokat Marić.

Kako Press saznaje, prema srpskom zakonu nije obavezno testiranje silovatelja na virus HIV-a, dok se žrtvama preporučuje da se testiraju na sve zarazne bolesti.

- Međutim, žrtva silovanja može da zatraži medicinsko veštačenje i zahteva od nadležnog tužilaštva da se silovatelj primora da da krv na analizu. Ali, sve je to vrlo problematično i nikada ne možete da budete sigurni kada se on zarazio i da li je znao da je imao HIV... - navodi naš sagovornik iz vrha MUP-a. On, međutim, kaže da će ovaj slučaj biti detaljno ispitan i da silovatelj koji je namerno prenosio sidu mora da odgovara po zakonu.

- U ovom konkretnom slučaju, mi moramo da dokažemo da je taj silovatelj namerno prenosio sidu. A za to nam je neophodna saradnja žrtava, što ide teško zbog trauma koje su te nesrećne žene preživele... Ipak, budite sigurni, istina će biti utvrđena, a taj silovatelj će biti kažnjen po zakonu - naglašava izvor Pressa iz samog vrha srpske policije.

Silovatelje ne testiraju

U Ministarstvu zdravlja potvrđuju da u Srbiji ne postoji obavezno testiranje na HIV u bilo kojoj situaciji.

- U slučaju silovanja, žrtvi se preporučuje da u zdravstvenoj ustanovi obavi savetovanje i testiranje na HIV. To znači da se žrtva silovanja šalje u ustanovu u kojoj će sa stručnjacima proći čitav proces savetovanja pre testiranja, za vreme i posle testiranja. Tokom savetovanja žrtvi će, pored ostalog, biti predočen i period koji je potreban da prođe da se virus otkrije u krvi, a to je negde oko šest nedelja. Nakon obavljenog testiranja žrtva se u skladu sa nalazom upućuje na dalje zbrinjavanje - navode u Ministarstvu zdravlja.

Ekipa Pressa

:eek:

jel' imaš ti neki link za ovo ili ti je mnogo dosano nedeljom popodne, hladno, kiša...
nema šta drugo da se siluje pa si nas ovde našao
.....

.

Strasno......usput onako........ovi se pitaju pa na kraju konstatuju kako je lose sto ne moze covek da se osudi ako je namerno preneo HIV.......a kad je njemu bilo preneto tad je bilo regularno.....:think:

njega niko nije cera da spava sa zarazenom osobom!
mogao je da koristi zastitu!
a nikako mi nije jasno kako za silovanje slijedi kazna od 2 do 12 god,a za istovremeno ubistvo samo od 5 do 15 god!
treba ga kastrirati i dati najmanju kaznu od 10 god pa nadalje!

njega niko nije cera da spava sa zarazenom osobom!
mogao je da koristi zastitu!
a nikako mi nije jasno kako za silovanje slijedi kazna od 2 do 12 god,a za istovremeno ubistvo samo od 5 do 15 god!
treba ga kastrirati i dati najmanju kaznu od 10 god pa nadalje!

Niko ni narkomane ne tera da kupuju drogu pa je zabranjeno prodavati....a on moze znati da li je neko zarazen ili ne?ili ocekujes da svakog partnera prvo za ruku pa na proveru :hahaha:

Ne razumem,sta ti tacno nije jasno,nisam bas razumeo sta je mnogo a sta malo?

E pa ne moze i jedno i drugo,sto bi nekog kastrirali ako ce provesti vreme u zatvoru?

Strasno......usput onako........ovi se pitaju pa na kraju konstatuju kako je lose sto ne moze covek da se osudi ako je namerno preneo HIV.......a kad je njemu bilo preneto tad je bilo regularno.....:think:

Jesi ti pri sebi? Neki ti ludak ubije zenu, oca, majku... Onda ti ides redom i, iz pravedne osvete, ubijas one koji nemaju veze sa tim.
Sve me vise zabrinjava tvoje dusevno stanje.

Poslednja izmena:
Niko ni narkomane ne tera da kupuju drogu pa je zabranjeno prodavati....a on moze znati da li je neko zarazen ili ne?ili ocekujes da svakog partnera prvo za ruku pa na proveru :hahaha:

Ne razumem,sta ti tacno nije jasno,nisam bas razumeo sta je mnogo a sta malo?

E pa ne moze i jedno i drugo,sto bi nekog kastrirali ako ce provesti vreme u zatvoru?

malo mi je da za ubistvo iz nehata ili namjerno tokom seksualnog zlostavljanja dobije samo 3 godine razlike!
ok,kontam da ima mnogih koji se pokaju za svoja nedjela,pa cu izuzeti kastraciju kao kaznenu mjeru!

malo mi je da za ubistvo iz nehata ili namjerno tokom seksualnog zlostavljanja dobije samo 3 godine razlike!
ok,kontam da ima mnogih koji se pokaju za svoja nedjela,pa cu izuzeti kastraciju kao kaznenu mjeru!

Pa gledaj,kao prvo za ubistvo nije maksimum 15,nego koliko znam 40.
I zato ima od-do.

Meni je napr. nelogicno da neko za silovanje dobije 7 a neko za ubistvo 10,jer smatram da za silovanje kazna treba biti minimum duplo manja nego za ubistvo,e sad sta tebi tacno nije logicno opet nisam skontao,mozda se nisi lepo izrazio,ebem li ga.

I svako silovanje kao i ubistvo je razlicito.

Pa znas kada bi se izrekla neka od 20 dina.......kad na vrbi rodi grozdje......znas kada se izriche 40 za ubistvo.....kada masakriras citavu porodicu i to zbog 30 eura.......i obavezno da nekog od ukucana malo rasporis ili isprzis dok ti nisu priznali gde su repa.......a onda se u velikom stilu potpises po svim zidovima u kuci koje si onako umetnicki umzo krvlju ukucana :hahaha:.........normalno,pre nego sto si ih sve silovao .......

u neke civilizovane zemlje u svetu svesnu zarazu sidom smatraju kao ubistvo i tako ga osudjuju.

Normalno,tako i treba.

Pa gledaj,kao prvo za ubistvo nije maksimum 15,nego koliko znam 40.
I zato ima od-do.

Meni je napr. nelogicno da neko za silovanje dobije 7 a neko za ubistvo 10,jer smatram da za silovanje kazna treba biti minimum duplo manja nego za ubistvo,e sad sta tebi tacno nije logicno opet nisam skontao,mozda se nisi lepo izrazio,ebem li ga.

I svako silovanje kao i ubistvo je razlicito.

ocigledno nijesi procitao uvodni post!baci pogled,tamo je navedena zatvorska kazna!

Pa znas kada bi se izrekla neka od 20 dina.......kad na vrbi rodi grozdje......znas kada se izriche 40 za ubistvo.....kada masakriras citavu porodicu i to zbog 30 eura.......i obavezno da nekog od ukucana malo rasporis ili isprzis dok ti nisu priznali gde su repa.......a onda se u velikom stilu potpises po svim zidovima u kuci koje si onako umetnicki umzo krvlju ukucana :hahaha:

al ti radi masta.
nego to za 40 godina bajbuka dobices za 10 minuta ako samo i pokusas da ubijes nekog iz klana djukanovic. politicko ubistvo na balkan vredi pred zakon kao da si spalio celu skolu sa sve 1000 djaka il porodiliste sa ceo personal i bebe.

20 godina za silovanje. mlogo bre. ajd ako su maloletnice u pitanju al danas i qurva moze da te tuzi za silovanje kako bi te odrala za lovu.

Ex pa druze to je vec drugi slucaj.
U tom slucaju da je pravde,ta kako kazes kurwa bi trebala da lezi taman za kaznu silovanja.

Za lazno prijavljivanje silovanja kazna bi trebala da bude minimum kao da si silovao nekog,u stvari to je mnogo gore od toga ali ajde.

A i onaj minimum bi trebao da se svede na mesec dana........cush,uzmes silujes prostitutku i sad trebas da lezis 2 dine :hahaha:

ocigledno nijesi procitao uvodni post!baci pogled,tamo je navedena zatvorska kazna!

Ok procitao sam,i tebi je cudno sto je za ubistvo uovom slucaju kazna premala,odnosno za silovanje velika,postavi kako hoces?:dontunderstand:

Poslednja izmena:

Back