HIV zaražen silovao na desetine devojaka u BG

Strasno......usput onako........ovi se pitaju pa na kraju konstatuju kako je lose sto ne moze covek da se osudi ako je namerno preneo HIV.......a kad je njemu bilo preneto tad je bilo regularno.....:think:

Izvini alinigde nisam procitao da je i on bio silovan. A Sida nije bolest koja se dobije (sem u izuzetno retkim slucajevima kao sto je transfuzija, silovanja i sl), Sida je bolest koja se uzima. Znaci svako ima pravo da izabere i odluci sa kim ce da ima seksualni odnos.:rtfm:

Izvini alinigde nisam procitao da je i on bio silovan. A Sida nije bolest koja se dobije (sem u izuzetno retkim slucajevima kao sto je transfuzija, silovanja i sl), Sida je bolest koja se uzima. Znaci svako ima pravo da izabere i odluci sa kim ce da ima seksualni odnos.:rtfm:

A onaj koji je namerno prenosio sidu gore je nego da je silovao. U ovom slučaju se ne uzima.

Imam jednog prijatelja u Salcburgu u Austriji, i on mi je ispricao jednu pricu.

Bio je jedno vece sa jednim drugom u nekom klubu, navatali neke 2 ribe, i dok je taj njegov drug plesao sa ribom osetio je da ga je nesto bocnulo u nozi. Nije se obazirao, nastavio je sa provodom, kasnije otisao kuci, legao da spava. I ujutru kad se probudio opet je osetio peckanje u butini, skinuo se, i video iglu. Izvadio je iglu i oko nje je bio obmotan papiric na kome je pisalo na nemackom "Dobrodosli u AIDS klub".
Pre neki dan cujem se sa svojim prijateljem, i pitam ga za tog druga, i on mi kaze da ovaj lezi u krevetu, ne moze da izalazi iz kuce da ne bi navukao neku infekciju (kod obolelih od AIDS-a svaka prehlada moze da bude smrtonosna), i nekad i sam pozeli da je mrtav, jer to nije zivot.

Izgleda da je neki lik u tom klubu zaradio AIDS, i je onda njegov brat ili prijatelj ubrizgavao njegovu krv u druge ljude.

Nisam ja ni rekao da je bio silovan ;)

Uzima se i mnogo shtoshta,pa za odredjena "uzimanja" stoji KD prevare u zakoniku.

Ne verujem da je ijedan covek stupio u seksualni odnos sa nekim ko ga je upozorio da ima sidu :roll:

Jedna od žrtava koju je uhapšeni manijak proletos brutalno pretukao, a potom opljačkao i silovao, javila se juče našoj redakciji! Nesrećna Beograđanka ispričala nam je da ju je manijak napao u haustoru njene zgrade u novobeogradskim blokovima, kada se vraćala sa rođendanske žurke. Četiri meseca posle silovanja, na preporuku lekara, otišla je na testiranje i dobila potvrdu da je pozitivna na virus HIV-a! Njen život se od tada pretvorio u pakao.

.................................................................................................

Страшно! Не знам каква би му казна била примерена?!

Можда је сурово, али оболеле од сиде, тебало би некако обележити, јер у противном представљају смртну
опасност по околину, поготово ако су психопате и намерно преносе болештину.

Страшно! Не знам каква би му казна била примерена?!

Можда је сурово, али оболеле од сиде, тебало би некако обележити, јер у противном представљају смртну
опасност по околину, поготово ако су психопате и намерно преносе болештину.

Jeste. Još ako je namerno preuzmu (iznajme) a onda šire dalje.

Back