hitno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

broj77

Početnik
Poruka
31
sutra u 16 casova srecem jednu devojku (ide na posao)malo me poznaje javlja mi se na ulici mislim da nezna kako se zovem a ja bi da je startujem razmisljam se da je pozovem na pice pa kad zavrsi posao da odemo ili mozda neki drugi fazon neznam kako da joj trazim br tel.i da li uopste da trazim br.sta vi mislite
 
Mislim da bi bilo sasvim fino da je gurnes pod auto... sasvim slucajno, a potom odvedes do bolnice, kupis joj cvece, banane, sokic (eto to ti je umesto izvodjenja na pice)... klasika... i zamolis za broj telefona kako bi mogao da cujes kako je.
Nikada to nisam probao u praksi ali verujem da bi moglo da posluzi.

Ali ne razumem kako je znas i kako ona tebe zna a da se ne poznajete i da ne zna tvoje ime... mislim... uh... komplikovano je.
 
hitno
pa ti je ne sreces vec presreces
udari je necim kao slucajno pa kad budete imali unucice imacete o cemu da pricate,a i imace kad da ti vrati:lol:
 
Covece...kad sam video HITNO...mislio sam da je potreba neka brzo intervencija...

Pa to ti je lako, digni muda do usiju i kreni IN THE ACTION, good luck!
 
nikodim:
Mislim da bi bilo sasvim fino da je gurnes pod auto... sasvim slucajno, a potom odvedes do bolnice, kupis joj cvece, banane, sokic (eto to ti je umesto izvodjenja na pice)... klasika... i zamolis za broj telefona kako bi mogao da cujes kako je.
Nikada to nisam probao u praksi ali verujem da bi moglo da posluzi.

Ali ne razumem kako je znas i kako ona tebe zna a da se ne poznajete i da ne zna tvoje ime... mislim... uh... komplikovano je.
:( Sta ako naleti trajvan?
 
Јој, разумем човека, па овде су се сви тотално одвикли од мувања уживо.

Чоче, на погрешном месту се распитујеш за начин приступа девојци која ти се ђасви. То ће ти боље објаснити они којима је нет мисаона именица ;)
 
@Nestasna
E vidis nestasna... sada cu da iscedim tako dobru ideju da ces da se prevrnes na ledja.
Samo da uspostavim kontakt sa vasionom i trecim svetom...(nesto me pojacalo Vozjebava).

Evo ga.... dolazi, javlja mi se.
Stani, pazi...
Evo ga... tu je...

Dakle Vako.

Nabavi jedan poluispravan telefon koji jedva radi (nikako fiksan, iskljucivo mobilan). Posto se srecete cesto kada je budes video zamoli je da ti kaze koliko ima sati, posto nemas sat a telefon ti je poluispravan. Ti inace zuris da se vidis sa nekim prijateljem koji je trebalo da ti se javi pre skoro 1h, ali ne znas sta se desilo posto ti je telefon u losem stanju. Naravno, ti si njega zvao ali bezuspesno... ta je molis da te pozove kako bi proverio ispravnost svog telefona, koji je u ocajnom stanju. I gle cuda... ugledaces njen broj. Posto zuris zahvali joj se na vremenu koje ti je posvetila i u znak zahvalnosti pitaj je da li je mozes pozvati i ponuditi nekim picem, kolacima... letovanjem u Vatikanu, posto ti je ucinila veliku uslugu i ti si joj vrlo, vrlo zahvalan, te osecas iskrenu zelju da joj se nekako oduzis.

Eto... sada mogu da iskljucim pojacalo...
 
Позивам вас све да помогнете гејши да рашири женскост! Тема УСКА! на овом потфоруму.

Шта ћете, неко мора и тако да с' рекламира ;) кад нема других кваритета...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top