Quantcast

Hitno zabraniti sve proslave

Indigo3

Iskusan
Poruka
5.838
Zalažem se za mere samodiscipline i preventive.
Ko se vakcinisao-vakcinisao, a ko nije-pa, nek' se moli svome bogu, neka nosi masku, N-95, može i onu gasnu ili neki nov izum, i drži preporučenu fizičku distancu.
Ali, lako je meni kad više ne patim, a nemam ni vremena koje bih utrošila da me neko gosti, zabavlja i uveseljava. :roll:
Da su svi kao ja, kafane bi se redom i zauvek pozatvarale, a Boga mi i ostala mesta predviđena za uživanje med' masom.

Poruka
6.501
veselja, koncerte i slično i zatvoriti sve ugostiteljske objekte kako bismo usporili novi talas, da li se slažete?

ako ne, za koje mere se zalažete uoči 4. vala?
Da li ili nije ali je tako mocno, kada ljudi ne obracaju paznju ipak to je toliko zalosno koliko mnogo ljudi pogine u automobilskim nesrecama.
Ali prava sreca je, da ne trebas brinuti, jednostavno dogodi se, i ti se zaljubis iako sledeceg trena neces vise biti tu.
Zaista ljubav je covece tebi govorkam sto otvaras temu toliko mocna!
Brate njene oci sijaju u mraku, ako mi kazes da je vodim u mrak neka se sijaju gadjacu te covece prepolovljenim tramvajem!
Da li si u mogucnosti da shvatis?😅

mario80

Buduća legenda
Banovan
Poruka
26.781
Auuu sad su najebali ovi što su se vakcinisali, delta korona upravo takve traži. Lepo su javno rekli da ko se nije vakcinisao nema šta da traži po bolnicama i ostalim ustanovama.

Ja sam za to da se zadrži minimum a to su maske (krajem prošlog meseca kada sam zapalio niko živi po prodavnicama ih nije nosio)

Da se zabrani bilo kakvo sedenje u zatvorenom prostoru, da se zapečate liftovi, autobusi i ostala prevozna sredstva svi maske
Nikakve proslave i okupljanja

Može na otvorenom ali bez balavljenja i grljenja

I koga bi onda vakcinisali? Nikoga.

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
54.395
veselja, koncerte i slično i zatvoriti sve ugostiteljske objekte kako bismo usporili novi talas, da li se slažete?

ako ne, za koje mere se zalažete uoči 4. vala?

Треба заувек забранити концерте и весеља и затворити све угоститељске објекте.

То је требало урадити још пре педесет година.

LokiMacak

Domaćin
Poruka
3.246
najbolje da se ljudi koji nisu preležali vakcinišu i sve da funkcioniše normalno...
Ali pošto nema vajde da se nadam da će to da se desi jer ima onih koji su se svašta iztripovali i to žešće onda obavezan negativan test za ulazak u zemlju,na koncerte i ostala okupljanja,maska kad se ide u gužvu i zatvorene prostorije i javni prevoz...Distanca kao do sad...
Kad nije bilo zatvaranja ono zimus kad je bilo najgore i to pre vakcinje sad kad ima i vakcinisanih nije fora da se sve zatvori da oni koji su preležali ili se vakcinisali mora da iospaštajau zbog nekih tvrdoglavih utripovanih

mario80

Buduća legenda
Banovan
Poruka
26.781
najbolje da se ljudi koji nisu preležali vakcinišu i sve da funkcioniše normalno...
Ali pošto nema vajde da se nadam da će to da se desi jer ima onih koji su se svašta iztripovali i to žešće onda obavezan negativan test za ulazak u zemlju,na koncerte i ostala okupljanja,maska kad se ide u gužvu i zatvorene prostorije i javni prevoz...Distanca kao do sad...
Kad nije bilo zatvaranja ono zimus kad je bilo najgore i to pre vakcinje sad kad ima i vakcinisanih nije fora da se sve zatvori da oni koji su preležali ili se vakcinisali mora da iospaštajau zbog nekih tvrdoglavih utripovanih
Ako nisi znao vakcinisani su superširitelji bez indikacija ugl. Vas treba obeležiti jer ste opasnost. Vakcinisani čim su se pukli odma su krenuli da landraju okolo i da se hvale pa je korona opet krenula da se širi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.