Hitno Uvoz polovnjaka

Neko ta auta dobija u zamenu i nema nameru da ulaže u njih pa ih daje dalje a neko kupuje neki novi pa ga daje malo više nego što mu nudi prodavac da bi dobio keš i onda mogao da pregovara bez zamene što mu daje bolju poziciju..
то да продаш у деловима има да узмеш 2000
Ja znam da je u Srbiji čudo kad neko nekoga ne zajebe al ovog puta je tako. Auto stiže za max 2 meseca pa eto okacicu i slike ako treba ili video neki. Fala lepo
 
Dobro na poklon nema ali možeš da ustedis dobro na nešto što se mora malo, praviti ne mora ništa strašno jer su ruke na zapadu skupe pa kad naiđes na ove starije koji voze u ovlaštene servise tu možeš dobro da prođeš.. Ja se sećam da sam od žene preko telefona kupio auto na ne viđeno ona je imala predračun popravki iz VW na 2k evra.. Nije me koštalo ni 300..tsko da se tu može kretati za one koji rade sami ili u Srbiji gde su popravke jeftine..
 
Standard za sve te VW sa lancem ne samo taj . To nje razlog da se bezi od njega ako je cena ok samo treba biti obazriv na evt problem da nebi došlo do havarije motora a taj set sa zupcanicima je ovde oko 100evra i nije ga teško zameniti.. Opet u Nemačkoj u servisu je ta cens zamene 700-800 a da neko to daje na auto od 1000 ne ide baš.. Tako da to može biti jedan od razloga "jeftine" cene
 
Zato se veliki servis radi na 80-90k gospodine. Ne možete očekivati da predjete sa jednim lancem 200.000km. Cista glupost ovo sto si rekao, al bas
Pa dobro. Ti znas najbolje sta je dobro pa izvoli i kupi ga.
Ja ga necu kupovati kao sto ga i do sad nisam kupovao jer vec na 80k km se na nekima osecao miris sagorelog ulja iz auspuha tako da nije sve do lanca u tom motoru.
 
Pa dobro. Ti znas najbolje sta je dobro pa izvoli i kupi ga.
Ja ga necu kupovati kao sto ga i do sad nisam kupovao jer vec na 80k km se na nekima osecao miris sagorelog ulja iz auspuha tako da nije sve do lanca u tom motoru.
Burazer kupio Slodu. Fabio. Već 2 godine
Pa dobro. Ti znas najbolje sta je dobro pa izvoli i kupi ga.
Ja ga necu kupovati kao sto ga i do sad nisam kupovao jer vec na 80k km se na nekima osecao miris sagorelog ulja iz auspuha tako da nije sve do lanca u tom motoru.
Burazer kupio Škodu 2005 pre 3godine sa 108.000km tada. Sa njom do sada prešao oko 50k. Ulje menjano na svakih 10-12k. Motor se savršeno ponašao. Naravno da motori 1.2htp nisu za sportsku vožnju, ali da su dobri za održavanje to sam se i sam uverio.
 

Back
Top