Quantcast

Hitno Uvoz polovnjaka

Mozemalo

Početnik
Poruka
17
Pozdrav,
Razmišljam o uvozu VW polo 1.2 12v mk4 2003.god. Auto je prešao 110.000. Da ne zaboravim da kažem ovaj je euro 4. Na meni je da platim troškove carinjenja i registaciju, što će biti oko 600-700e. Koliko znam to su isti motori kao u Fabijama 1.2 benzin i pokazali su se kao mali potrošači i dobri za održavanje. Da li neko ima iskustva sa VW polo 1.2. 2003.god? Koje su prednosti, koje mane?

Jurišić J.

Buduća legenda
Poruka
43.792
Pozdrav,
Razmišljam o uvozu VW polo 1.2 12v mk4 2003.god. Auto je prešao 110.000. Da ne zaboravim da kažem ovaj je euro 4. Na meni je da platim troškove carinjenja i registaciju, što će biti oko 600-700e. Koliko znam to su isti motori kao u Fabijama 1.2 benzin i pokazali su se kao mali potrošači i dobri za održavanje. Da li neko ima iskustva sa VW polo 1.2. 2003.god? Koje su prednosti, koje mane?
evo ti par istina
nije samo isti motor nego je ista platforma kao fabija golf4 ibiza
bas tesko da je presao 110 k racunaj oko 250 300 sta god da pise
nemoj 1.2 12v nego 1.4 16v MPI to su najbolji motori
prednosti su sto ti je sve relativno jeftino oko njega
mane su problematcina struja al zavisi od modela do modela
mozda se iznenadis al to je jako tezak auto
ja 1.2 uzimao ne bih

Mozemalo

Početnik
Poruka
17
Jedini razlog zašto razmišljam o Vw 1.2. 2003god., jeste zato što bi me carinjenje, nulti pregled i sl.kostalo oko 490e. I na to još registracija do 200e. Auto je na ženu koja živi u Frankfurtu i prvo je vlasnik. Servisna knjižica sve uredno, auto je definitivno prešao 110.000. Burazer vozi Škodu fabiu 2005. 1.2. već evo 2-3 godine. Auto je sjajan za odrzavanje, mali potrošač, ulja ni kap ne uzima. Definitvno je auto za par, ne porodični auto, da ne pričamo o vožnji u brdovitim predelima. To je jasno.
Jedini razlog za kupovinu ovog VW je cena od 700e. U Srbiji ovaj auto sa ovom kilometraža je teško naći ispod 2000-2500e

Jurišić J.

Buduća legenda
Poruka
43.792
Jedini razlog zašto razmišljam o Vw 1.2. 2003god., jeste zato što bi me carinjenje, nulti pregled i sl.kostalo oko 490e. I na to još registracija do 200e. Auto je na ženu koja živi u Frankfurtu i prvo je vlasnik. Servisna knjižica sve uredno, auto je definitivno prešao 110.000. Burazer vozi Škodu fabiu 2005. 1.2. već evo 2-3 godine. Auto je sjajan za odrzavanje, mali potrošač, ulja ni kap ne uzima. Definitvno je auto za par, ne porodični auto, da ne pričamo o vožnji u brdovitim predelima. To je jasno.
Jedini razlog za kupovinu ovog VW je cena od 700e. U Srbiji ovaj auto sa ovom kilometraža je teško naći ispod 2000-2500e
kazem ti 250 300 k ti vidi :)

Mozemalo

Početnik
Poruka
17
110 000 Х 13 година.

Ауто у просеку прелазио мање од 6 500 километара годишње?

Свака част кад си нашао такав.
Auto je koristila žena, do pijaca i prodavnice. Posao joj je bio do kuce. Auto je na 2-3 mesta je zakacen minimalno i to je to.
2003. 1.2. 12v euro4 da klimom.
Burazer vozi fabiju već 2godine. Prešao sa tim istim motorom oko 50.000km nije imao trunku ulaganja sem pneumatika.

Poruka
5.083
Beograd je vec petnaestak dana,medju deset naj zagadjenijih gradova sveta. Danas je javljeno na TV,da je Beograd na drugom mestu u svetu,po najopasnijoj zagadjenosti.Cela Evropa zabranjuje da se voze automobili stariji od deset godina.Jedina zemlja u Evropi,koja uvozi"polovnjake"
je Srbija.Nasu zemlju zovu zbog toga,groblje polovnih automobila.Ako zelimo dobro svojoj deci, trebali bi da svi trazimo od nase Vlade,da HITNO
zabrani uvoz polovnih automobila.! Takodje,hitno zabraniti gorivo euro 3 i euro 4.

Petar_Petrovic

Iskusan
Poruka
6.828
Auto je koristila žena, do pijaca i prodavnice. Posao joj je bio do kuce. Auto je na 2-3 mesta je zakacen minimalno i to je to.
2003. 1.2. 12v euro4 da klimom.
Burazer vozi fabiju već 2godine. Prešao sa tim istim motorom oko 50.000km nije imao trunku ulaganja sem pneumatika.
Ovo provereno ili ti neki svercer prodaje pricu.
Samo da te uputim da ``nasi ``ljudi koji zive na zapadu kupe krs preprave kilometrazu i onda prodaju slicne price,kupuju u Nemackoj smanje kilometrazu pa preprodaju u Austriji i sicne trange frange kombinacije...

igi192

Elita
Poruka
18.298
Neko ta auta dobija u zamenu i nema nameru da ulaže u njih pa ih daje dalje a neko kupuje neki novi pa ga daje malo više nego što mu nudi prodavac da bi dobio keš i onda mogao da pregovara bez zamene što mu daje bolju poziciju..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.