Hitno, tamponi u pitanju...

prodaju i cigarete pa ih ljudi koriste na svoju odgovornost :(

На цигаретама постоји упозорење да су штетне по здравље!

А иначе, невезано сад за цигарете, СВЕ може да има и штетне последице (и тампони, наравно)....само је питање шта је мање штетно и где је мањи ризик од штетних последица....

На цигаретама постоји упозорење да су штетне по здравље!

А иначе, невезано сад за цигарете, СВЕ може да има и штетне последице (и тампони, наравно)....само је питање шта је мање штетно и где је мањи ризик од штетних последица....[/QUOTE]

slazem se. na nama je da procjenimo taj rizik.

Случајно наиђох на пар твојих реченица где си рекла да си имала баш велике проблеме са хормонским таблетама....и да си их тешко подносила....:confused:

da, sa Yasminom. godinu dana sam se "vracala" u normalu. nisam htjela nastavljati niti uzimati druge. Nesto ih se bojim.
zadnji ciklusi redovni...Hvala Bogu.
I karton ti treba ili...?

Poslednja izmena:
Nisu hormoni za zezanje, mada je meni ove za odlaganje ciklusa tablete dao bas ginekolog. Nije hemija bezopasna i bolje sve prirodno, ali ja bih se ako lekar odobri uvek odlucila za te tablete :)
Preveliko smaranje su mi tamponi.. Sva sreca sa kontraceptivnim, samo nastavim kutiju ;)

ti ne ode na more?..... još uvek?:mrgreen:
rekoh već, meni tamponi smetaju
al vala nikad ne bih tabletama odlagala ciklus
radije se ne bih ni kupala u moru nego to da radim
ja sam takav tip
E to ti je bas do toga koji si tip. Ja cim malo me zaboli glava odmah nimulid, jer znam da mi je to pocetak migrene :confused: Bolje to nego inekcije protiv bolova :neutral:
Ali ako ti odobri ginekolog i kaze da su potpuno bezbedne? :)

Dizvineš, valjda si se kupala nekad? Mislim... u kadi :eek:

A o plivanju da ne govorim.....

Некако слутим да се ово може претворити у једну плодну типично форумску расправу о томе колико је која разглављена....:mrgreen:
У фине уске не улази вода, само у оне разгажене.... тако ће некако испасти....
Јавља ми се! :mrgreen:

:lol::lol::lol:
e bas ste me nasmijale:lol:

milice, ne daj se zastrasiti.:)
nemoj preterivati sa kupanjem, menjaj svaku put kad izadjes iz vode, obavezno nosi vlazne intimne maramice, za ruke, i nitimne delove tela, i jako pazi na higijenu..i sve ce biti ok.
postoje neki novi ob tamnopi, koji se lakse stavljaju..zaboravila sam kako se zovu..silki, ili tako nesto.:)
lepo se provedi na moru.

Некако слутим да се ово може претворити у једну плодну типично форумску расправу о томе колико је која разглављена....:mrgreen:
У фине уске не улази вода, само у оне разгажене.... тако ће некако испасти....
Јавља ми се! :mrgreen:

:lol::lol::lol:

Dobar ti taj pasulj danas...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Nego, ulazi li onda vama i u guzu voda... pa vam procuri?

racoon.gif
.... necemo o tome ko sto, i ako, gura u svoje... dupne prolaze, da bi iscurelo kasnije

Back