reciklaza
Primećen član
- Poruka
- 875
Komsija bio radio magnetnu rezonancu...i dali mu slike na disku sa programom za otvaranje tih slika...ali taj program na par kompova gde je probano uopste ne prepoznaje slike (fajl).
A treba mu to za sredu...nema sanse da ide ponovo tamo gde su odradili magnet da mu oni pomognu oko slika.
Sad meni treba ako neko zna gde ima sa se skine ovaj program:
DigitaliX Viewer
Slike imaju ekstenziju ".raf "....ja sam jedino to uspeo da otvorim preko photoshopa,probao sam vise programa za koje pise da mogu da otvaraju ali bezuspesno.
Ili ako ima neka verzija Photoshopa koja ne mora da se instalira,samo da otvori slike da doca pogleda.
Treba mi neko resenje sto pre.
A treba mu to za sredu...nema sanse da ide ponovo tamo gde su odradili magnet da mu oni pomognu oko slika.
Sad meni treba ako neko zna gde ima sa se skine ovaj program:
DigitaliX Viewer
Slike imaju ekstenziju ".raf "....ja sam jedino to uspeo da otvorim preko photoshopa,probao sam vise programa za koje pise da mogu da otvaraju ali bezuspesno.
Ili ako ima neka verzija Photoshopa koja ne mora da se instalira,samo da otvori slike da doca pogleda.
Treba mi neko resenje sto pre.
