Quantcast

Hitno potrebna pomoc!!!!

djole bl

Početnik
Poruka
2
Imam problem sa WADSL-om,uplaceno mi je 10GB mjesecno potrosnje,to dijele dva racunara,jel moguce da nas dvojica potrosimo 10 GB za 20 dana,s tim da jedino sta skidam jeste koja pjesma,i koji program ne veci od 20 MB???Da li se radi o virusima koji mi trose resurse(MB) ili spyware ili nesto trece.Molim za pomoc.

Hvala.pozzz:confused:

Poruka
3.511
Da imas viruse i jedino resenje je da oboris sistem, formatiras celokupan hard i ponovo instaliras sve. Ja sam na beotelu i imam mesecno ogranicenje 1Gb protoka zajedno u oba smera protoka podataka pa komotno izguram mesec i cak mi i preskoci koji megabajt a svakodnevno sam na internetu i po nekoliko stotina strana dnevno otvorim (takav mi poso) i cak skinem i po desetine mp3 pesama mesecno. Normalno neograniceno mnogo skidam slika srednej velicina i po neku veliku (1 do 2Mb). Znaci samo poslusaj moj savet i moci ce te cak mesecno i po 10 filma da skinete bez brige. Inace ni jedan anti virus vam kod takvih virusa nece pomoci jer su usli duboko u srce sistema. Uzgred ne postoji savrsen antivirus program i nikad nece postojati jer da bi antivirus program ugradio zastitu od nekog virusa neophodno je da njegovi tvorci prvo detektuju novi virus na netu a da bi ga detektovali znaci da on postoji vec neko vreme a posto postoji neko vreme on je vec zarazio mnoge sisteme sto znaci da ce zauvek antivirusi biti iza ledja kreatorima virusa.