Quantcast

Hitno! Potrebna Pomoc FB

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.145
Tako... fino...

Prvo, ako neko ne zna oko kompova, neka pita onoga ko mu je stavio sistem (ili sve programe)... Taj neko je verovatno stavio i zastitu od gluposti sa neta.
Nije na onome ko (jos uvek) ne zna - da stavlja novu zastitu - kad vec ima jednu.

Znam licno na par mesta da su ljudi... stavili reklamiranu zastitu... Jednom sam uspeo sa antivirusom da skinem gnjaveza, a u drugom slucaju je bilo format c:

Nije mi jasno zasto ljudi tako veselo klikcu na reklame, valjda nije tako tesko pitati coveka... Valjda vise verujemo ljudima nego masinama? (mada, i ovo sto nam masine pokazuju, i to je napravio covek, ali nama nepoznat)

Domination

Početnik
Poruka
24
Takodje i ja imam problem sa Facebook-om...Danas mi je ponovo formatiran komp i sada kada na facebook-u pokusavam da pricam sa nekim preko "caskanja" i kada posaljem poruku izadje mi notice "salje se" i tako cekam i po 20 minuta ...Takodje ni novosti ne mogu da vidim kako treba...
Pomoc !

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.