Quantcast

HITNO HITNO POMOĆ!

georgejune

Starosedelac
Poruka
155.796
Dobro veče.

Moj najbolji drug je pozitivan na korona virus, predhodno veče smo moj rodjeni brat i ja bili kod njega deda mu se osecao lose, i testirali su ispostavilo se da je pozitivan na virus. Nakon toga su testirali sve njegove ukucane i ispotavilo se da je moj drug pozitivan kao i njegova sestra baba i deda,a otac i mati nisu. Dao je brojeve od mene i brata kada su ga pitali sa kim je bio u kontaktu..E sad pošto sam ja dosta skeptičan po pitanju korona virusa i pratim celu situaciju i vidim da mnoge države i stručnjaci negoduju pouzdanost tog testa na koronu, ja ću sutra izraziti protest i neću hteti da se testiram. Imam li pravni osnov da odbijem, da li mogu da me kazne za to sto sam odbio? Mislim da je to osnovno ljudsko pravo pojedinca da sam odlucuje o tome da li ce biti testiran ili ne? Da li neko zna postoje li neke kazne vezane za to? Svako dobro.
Teraj ih bre u koorac sve je to jedna velika laz,ja sam prelezo u februaru 3 nedelje,od toga prva 3 dana raspad od groznice, onaj kurton djordje david sto mu je grand platio da glumi zarazenog da bi nas posle vakcinisali ,je snimio video u kom normalno prica i kao nije zezanje ljudi ostanite kod kuce,pa ja nisam mogo da odem do wca jbt a on snima video poruke

Holy1

Aktivan član
Poruka
1.034
Drugarica mi je u skupstini pokrajine i u drustvu je ljudi koji imaju autoritet u poverenju mi je rekla da ne brinem i da dozvolim da me testiraju, jer je njima u cilju da mi uzmu krvnu plazmu,mnogim mladim ljudima se test ispostavi pozitivan (namerno ili nenamerno) i ucene te da li ces 5 dana u izolaciju kod kuce al da das krvnu plazmu ili ces u sajam u karantin 29. dana, mnogi ljudi prihvate da im uzmu plazmu. Sta se tacno radi sa tom plazmom to niko ne zna, sigurno se jedan deo izdvaja za bolesne a drugi deo ide u prodaju. Krvna plazma je izuzetno važna u njoj se delom nalazi tvoj imunitet, tvoji prirodni antibiotici i sl. Neko obrće grde pare..Nemam razlog da joj ne verujem a i razum mi govori tako

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
55.937
Drugarica mi je u skupstini pokrajine i u drustvu je ljudi koji imaju autoritet u poverenju mi je rekla da ne brinem i da dozvolim da me testiraju, jer je njima u cilju da mi uzmu krvnu plazmu,mnogim mladim ljudima se test ispostavi pozitivan (namerno ili nenamerno) i ucene te da li ces 5 dana u izolaciju kod kuce al da das krvnu plazmu ili ces u sajam u karantin 29. dana, mnogi ljudi prihvate da im uzmu plazmu. Sta se tacno radi sa tom plazmom to niko ne zna, sigurno se jedan deo izdvaja za bolesne a drugi deo ide u prodaju. Krvna plazma je izuzetno važna u njoj se delom nalazi tvoj imunitet, tvoji prirodni antibiotici i sl. Neko obrće grde pare..Nemam razlog da joj ne verujem a i razum mi govori tako
Mlati praznu slamu ta tvoja drugarica. Plazma se uzima od ljudi koji su bili bolesni pa ozdravili. Sta ce im tvoja krv inace?

Holy1

Aktivan član
Poruka
1.034
Mlati praznu slamu ta tvoja drugarica. Plazma se uzima od ljudi koji su bili bolesni pa ozdravili. Sta ce im tvoja krv inace?
pa upravo ta plazma im je omogućila da ozdrave, jer u sebi takodje ima antitela koja su izuzetno bitna za čovekov imuni sistem i celokupno zdravlje. Pa reč je u trgovini, ako nisi znao i pupčane vrpce se prodaju svuda po svetu od trudnica u kozmetičke svrhe uglavnom, odseku se pakuju se u keseice i skladiste u zamrzivače, jer takodje u sebi imaju mnogo imunoloških elemenata i antibiotika, to su prvi rusi izneli u javnost, a posle su i finci i šveđani i drugi počeli da pričaju o tome.. Pacijent uglavnom ne zna da je obmanut jer to je uspeh u binisu, uzmeš od njega nešto na čemu možeš da profitiraš a da on to čak i ne zna.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
55.937
pa upravo ta plazma im je omogućila da ozdrave, jer u sebi takodje ima antitela koja su izuzetno bitna za čovekov imuni sistem i celokupno zdravlje. Pa reč je u trgovini, ako nisi znao i pupčane vrpce se prodaju svuda po svetu od trudnica u kozmetičke svrhe uglavnom, odseku se pakuju se u keseice i skladiste u zamrzivače, jer takodje u sebi imaju mnogo imunoloških elemenata i antibiotika, to su prvi rusi izneli u javnost, a posle su i finci i šveđani i drugi počeli da pričaju o tome.. Pacijent uglavnom ne zna da je obmanut jer to je uspeh u binisu, uzmeš od njega nešto na čemu možeš da profitiraš a da on to čak i ne zna.
Ti bi prvo morao da budes pozitivno testiran, onda da se lepo razbolis, prezivis, onda se ispituju antitela pa ako ih
imas dobvoljno dolazi u obzir uzimanje plazme od tebe. To je proces i nikakav drugi ne dolazi u obzir.

Holy1

Aktivan član
Poruka
1.034
Ti bi prvo morao da budes pozitivno testiran, onda da se lepo razbolis, prezivis, onda se ispituju antitela pa ako ih
imas dobvoljno dolazi u obzir uzimanje plazme od tebe. To je proces i nikakav drugi ne dolazi u obzir.
Zar ja to vec nisam rekao? Ne kontam sta si hteo time da kazes kad se to moze izvuci iz konteksta.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
55.937
Zar ja to vec nisam rekao? Ne kontam sta si hteo time da kazes kad se to moze izvuci iz konteksta.
Ne, nisi to rekao. Rekao si ovako:

i da dozvolim da me testiraju, jer je njima u cilju da mi uzmu krvnu plazmu,mnogim mladim ljudima se test ispostavi pozitivan (namerno ili nenamerno) i ucene te da li ces 5 dana u izolaciju kod kuce al da das krvnu plazmu ili ces u sajam u karantin 29. dana, mnogi ljudi prihvate da im uzmu plazmu.

Kakve vajde neko ima od toga sto tebe recimo namerno testira pozitivno? Tvoja mu plazma nista ne znaci.
I to davanje krvne plazme dolazi u obzir sa tvojim odobrenjem tek ako si bio bolestan pa si ozdravio, a pozitivan
test ne znaci da ces biti bolestan.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.