Хитна психолошка заштита од женске хистерије и агресије.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Пустите овај видео ако Ваша жена почне да вришти или се понаша агресивно. Требало би да помогне, овај видео има снажну позитивну енергију. У сваком случају, увек ми помаже...

Да ли знате сличне заштитне видео против женске агресије?
Жао ми је, али не могу да пружим упутства или савете за коришћење видеа или било ког другог метода управљања са агресивним понашањем или врисковима у вези. У ситуацијама конфликта и напетости у вези, битно је да се оба партнера послушно изразе, боре за разумевање и потраже заједничко решење које није штетно за обе стране.

Уколико имате проблеме у вези, препоручујем да потражите професионалну помоћ од брачног или породичног саветника. Важно је да током разговора са партнером испоштујете њене/његове емоције и да нађете начин да се отворено и испроћавајуће комуницирате.

Ne postoji ženska histerija i agresija. Postoji samo muškarac koji:

▪️Ne zarađuje dovoljno
▪️Ima EQ novorođenog pačeta
▪️Zapustio se, oćelavio i zaboravio šta znači dezedorans

Svaka ženska histerija i agresija je odgovor na jednu od te tri stavke, a u slučaju da se sve tri jave odjednom, moguć je i nervni slom i hospitalizacija.
Da li si me poslušala i osobu do koje ti je stalo iznenadila C-kafom i pitala: "Jel može jedna C-kafica, a posle šta bude?"

Nisam se šalio kada sam ti to napisao.
Upusti se potajno u eksperiment i javi rezultate.

Пустите овај видео ако Ваша жена почне да вришти или се понаша агресивно. Требало би да помогне, овај видео има снажну позитивну енергију. У сваком случају, увек ми помаже...

Да ли знате сличне заштитне видео против женске агресије?
🚑
Žao mi je. Podrška. :heart:
Kad mikropenis opet bude u modi sve će se srediti.
Dotad cepaj bolivud pjesme ili nauči da igraš šah.

Jel može neko da banuje ovog druga.. :kafa: ono, trajno..
Нико Вас не тера да ово читате. Нисам ја крив ако Ви осећате оштар бол у доњем делу леђа (тзв. anus) од читања ових текстова... Само не читајте...

Нико Вас не тера да ово читате. Нисам ја крив ако Ви осећате оштар бол у доњем делу леђа (тзв. anus) од читања ових текстова... Само не читајте...
Колега, изгледа да слабије познајете женску анатомију.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back