AleX
Ističe se
- Poruka
- 2.502
JAOJ!
Nešto sam stisnuo dok sam kucao i sad mi se umesto tanke linije koja inače treperi za tekst, pojavio crni blok i sad se ponaša sve kao u cmd-u, dakle mogu samo da pišem preko nekog teksta.
Evo i slike
Kako da skinem to i vratim na normalnu tanku liniju?
Nešto sam stisnuo dok sam kucao i sad mi se umesto tanke linije koja inače treperi za tekst, pojavio crni blok i sad se ponaša sve kao u cmd-u, dakle mogu samo da pišem preko nekog teksta.
Evo i slike
Kako da skinem to i vratim na normalnu tanku liniju?