Hitna pomoć u Inđiji 10 dana ćuti o smrti devojke sa cerebralnom paralizom, kojoj su odbili da pomognu

Gavrimunja

Primećen član
Poruka
851
Ekipa Hitne pomoći u Inđiji koja radi u okviru Doma zdravlja u ovom gradu odbila je prošle srede da izađe na teren i pomogne Sanji Vitas (19), devojci sa cerebralnom paralizom i epilepsijom, koja je preminula iste noći. Uprava ove zdravstvene ustanove nije se oglasila o smrti devojke i nisu odgovorili na pitanja koja smo im slali povodom ovog tragičnog slučaja. Rukovodstvo Doma zdravlja u Inđiji promenjeno je početkom marta ove godine, od kada je, prema pisanju lokalnih medija, još jedna pacijentkinja preminula nakon što je Hitna nije prevezla u bolnicu.
1777977490_indija_sanja_cerebralna_paraliza_preminula_foto_priva.jpeg

https://nova.rs/vesti/drustvo/hitna-pomoc-u-indjiji-cuti-o-smrti-devojke-kojoj-su-odbili-da-pomognu/
https://nova.rs/vesti/drustvo/hitna...cerebralnom-paralizom-koja-je-istu-noc-umrla/
 
Ekipa Hitne pomoći u Inđiji koja radi u okviru Doma zdravlja u ovom gradu odbila je prošle srede da izađe na teren i pomogne Sanji Vitas (19), devojci sa cerebralnom paralizom i epilepsijom, koja je preminula iste noći. Uprava ove zdravstvene ustanove nije se oglasila o smrti devojke i nisu odgovorili na pitanja koja smo im slali povodom ovog tragičnog slučaja. Rukovodstvo Doma zdravlja u Inđiji promenjeno je početkom marta ove godine, od kada je, prema pisanju lokalnih medija, još jedna pacijentkinja preminula nakon što je Hitna nije prevezla u bolnicu.
Pogledajte prilog 1898040
https://nova.rs/vesti/drustvo/hitna-pomoc-u-indjiji-cuti-o-smrti-devojke-kojoj-su-odbili-da-pomognu/
https://nova.rs/vesti/drustvo/hitna...cerebralnom-paralizom-koja-je-istu-noc-umrla/
ajde pi.cke de ste sada da govorite ko je ubio devojku?? da nije hitna pomoc blokaderska
 
Ja sam iz Inđije, sto se tice doma zdravlja,pre mesec dana,je smenjen direktor,jer je odbio da zaposli,neke ljude koji nisu strucni,dovedena direktorica iz N. Sada, i sada je haos,mnogi napustaju,prica se da je u Beski frizerka primljena kao med. sestra, pre mesec dana isto bio smrtni slucaj,hitna pomoc bila,rekli sve je ok, kad su ponovo zvali,rekli im da idu sutra redovno kod lekara, porodica je licno odvede u bolnicu,gde je iste noci umrla od sepse.
 

Back
Top