Hitna 94

danijan

Zainteresovan član
Poruka
152
Evo, sta kazu na TVNova:

Hitna je njihov posao, a osobni život im je trauma!
Serija o liječnicima koji između hitnih prijama na bolničkim hodnicima rješavaju privatne probleme, plaču, ljube i smiju se.

Odgovoran posao, životi nepoznatih i poznatih ljudi u rukama su liječnika i sestara hitne pomoći, brze procjene i odluke njihova su svakodnevnica, koja ostavlja duboke psihičke i fizičke tragove.

Zbog prirode posla, često se osjećaju kao na odsluženju kazne, ali i kao heroji koji 'samo rade svoj posao'. Preispitujući svoje izbore, ponekad požele manje odgovornosti i stresa, ali hitna pomoć je s vremenom postala njihov dom i bez njega bi bili izgubljeni.

Kroz slučajeve pacijenta ulazimo u njihov svijet, upoznajući ljude od krvi i mesa, dok svaki od pacijenata sa sobom donosi i intrigantne priče o ljudskim sudbinama, moralnim dilemama, osobnim i društvenim pitanjima.

Liječnici i sestre, posvećujući se u potpunosti poslu, pronalaze ljubav, prijatelje i neprijatelje u radnom okruženju stvarajući zanimljivu dinamiku grupe koja se mijenja iz dana u dan.
Dolaskom medicinske sestre Jasne na novo radno mjesto u velikom gradu, postajemo sudionici njihove borbe za živote pacijenata i vlastite karijere, proživljavamo njihove intimne trenutke, ljubavne priče, izdaje, žrtve te osobne uspone i padove.

A sta kazete vi?
 
I shta je tu novo u odnosu na gomilu drugih "bolnichkih" serija?
Ostatak je obrisan. Ne bih da ljudi dobijaju nervne i slichne napade zbog mojih postova :D
 
Poslednja izmena:
I shta je tu novo u odnosu na gomilu drugih "bolnichkih" serija?
[H]OUSE RULES!!!, a vi kako hocete :)

Ej curo u redu je...ukapirali smo da volis Dr. House ali daj oladi malo molim te...Na koju god temu da odem ,,House rules'' ,,meni se u desperate housewives najvise svidja ono house"...mislim...ukapirali smo!!!
 
serija je shit totalni.........odgledala sam jedno 5 minuta i crkla od smeha...........
nzm kad ce hrvati da shvate da oni jednostavno nisu glumacka nacija.............
msm nit talenat,a i radnja je tupava..........:confused:
 

Back
Top