Hit Tvit 12.01.2020: Aleksandar Vucic VS Milan Antonijevic- TV "Duel"?

gost 41782

Elita
Poruka
19.638
Da li ste gledali TV "duel" Aleksandra Vucica i Milana Antonijevica iz "Fonda za otvoreno drustvo".

To je bilo manje vise maltretiranje od strane Aleksandra Vucica . Milan je , sto se mene tice, ispao gospodin i svaka mu cast kako nije izgubio kontrolu dok ga ja Aleksandar Vucic sikanirao.
Ne znam sta je bilo na kraju jer posle sat vremena nisam mogla da gledam dalje.

Ja zaista mislim da NVO ne treba da posreduje , niti da se namece jer je nejasno koga predstavlja.

Ali AV je ponovo iskoristio priliku da se nad nekim izivljava.

Negledljivo.
 
Sad sam odgledao prvi minut i dosta mi je. Kakva je zmijurina ova vešticolika voditeljka! Odmah pitanje "kako se osećate u studiu TV Pink" i konstatacija "čini mi se da imate tremu, pomislila sam da je to zbog ostalih gostiju " i onda onaj bezobrazni kurvanjski osmeh. A onda nagli prelazak na Vučića i pitanje "koliko je turski tok bitan za Srbiju" što je naravno njemu na volej da sere i priča bajke i samohvalospeve. **** me dan kad sam rešio da ostanem u ovom čmaru od države.
 
Da li ste gledali TV "duel" Aleksandra Vucica i Milana Antonijevica iz "Fonda za otvoreno drustvo".

To je bilo manje vise maltretiranje od strane Aleksandra Vucica . Milan je , sto se mene tice, ispao gospodin i svaka mu cast kako nije izgubio kontrolu dok ga ja Aleksandar Vucic sikanirao.
Ne znam sta je bilo na kraju jer posle sat vremena nisam mogla da gledam dalje.

Ja zaista mislim da NVO ne treba da posreduje , niti da se namece jer je nejasno koga predstavlja.

Ali AV je ponovo iskoristio priliku da se nad nekim izivljava.

Negledljivo.
Valjda ce se naci neki junak da ga u takvom duelu rokne
 
Da li stvarno mislite da moze neko ko ce da se suprostavi Vozdu biti pozvan na tv duel i to ni manje vise nego na pinku/u...?

Ko moze? S njim je veoma tesko voditi razgovor jer ga spusti nisko. Onda se dziberski ruga sagovorniku.
Ja ne verujem da postoji ekvivalent Vucicu na svetskoj sceni.
Takav predsednik ne postoji.
Koji se ruga i svadja i govori ruzne reci.

Da li mozete da zamislite Putina da se ovako izrazava. Evo zamislite Putina da uopste dodje u neku emisiju i sedi sa nekim iz NVO (btw proteran je Soros iz Rusije). Ali ajde da zamislimo samo Putin vice na nekoga i vredja....
Druga Sija?

Dostojanstvo?
Vaspitanje?

Nista........
 

Back
Top