Hipnotička regresija-vraćanje u prošle živote putem hipnoze

neoplanta

Primećen član
Poruka
550
Veoma sam impresionirana ovom temom. Prijateljica se podvrgnula hipn. regresiji pre par godina, u Novom Sadu. Videla je svog oca kao bolesno dete u jednom od njenih prošlih života -dok je ona bila medicinska sestra koja nije mogla da mu pomogne tada. Bolnica je bila puna a ona nije pružila pomoć ocu( u jednom od njenih života )
Dakle , imali su u ovom životu mnogo težak odnos i njoj je bilo umirujuće da shavti bar iz te perspektive zašto je to tako.
Šta vi mislite o regresiji ?
Ona može da pokaže tačke susreta sa važnim osobama koje nesvesno nosimo i prenosimo iz prošlog u ovaj život.
Takođe, moguće je saznati i zašto smo sa određenom osobom u ovom životu tako neraskidivo vezani.
Hvala na učešću,nadam se da će tema pridobiti Vašu pažnju..

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.527
Veoma sam impresionirana ovom temom. Prijateljica se podvrgnula hipn. regresiji pre par godina, u Novom Sadu. Videla je svog oca kao bolesno dete u jednom od njenih prošlih života -dok je ona bila medicinska sestra koja nije mogla da mu pomogne tada. Bolnica je bila puna a ona nije pružila pomoć ocu( u jednom od njenih života )
Dakle , imali su u ovom životu mnogo težak odnos i njoj je bilo umirujuće da shavti bar iz te perspektive zašto je to tako.
Ona može da pokaže tačke susreta sa važnim osobama koje nesvesno nosimo i prenosimo iz prošlog u ovaj život.
Takođe, moguće je saznati i zašto smo sa određenom osobom u ovom životu tako neraskidivo vezani.
Tema jeste divna, ali forumaši nisu dovoljno obavešteni, pa apriori izvrgavaju temu ruglu...
Šteta, jer ta vrsta regresoterapije daje odlične rezultate na otklanjanju smetnji koje nam zagorčavaju život...
Najvažnije je da regresoterapiju vodi stručno lice...
Lično me interesuje ko je vodio regresoterapiju tvojoj prijateljici.. (to možeš na pp)
💗

gost 433974

Veoma poznat
Poruka
12.881

Mislim da u ovom videu kaze, da je regresija sasvim nepotrebna, jer kao tebi je tad prikazan momenat, kad su se tvoja sadasnja i prosla energija poklopile. I da zapravo, regresija i ne mora da ti ukaze na to sta si bio u proslom zivotu, zapravo da to mozda i nije tacno. Nisam bas ni sigurna, jer ga nisam lepo ni razumela XP

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
Tema jeste divna, ali forumaši nisu dovoljno obavešteni, pa apriori izvrgavaju temu ruglu...
Šteta, jer ta vrsta regresoterapije daje odlične rezultate na otklanjanju smetnji koje nam zagorčavaju život...
Najvažnije je da regresoterapiju vodi stručno lice...
Lično me interesuje ko je vodio regresoterapiju tvojoj prijateljici.. (to možeš na pp)
💗
Ne primajte se na ove budalaštine.

neoplanta

Primećen član
Poruka
550
Hipnoza je korisna ako ni za šta drugo onda u smislu podsvesnog odgovora.
Ko se zapetljao u recimo neki odnos ili stanje, vrlo lako i neposredno uoči glavne" žile " koje nama u svesnom stanju promiču baš zbog naših odbrambenih mehanizama koji ne spavaju.
Pitanje je da li smo sposobni realno da sagledamo sadašnjost i kauzalne veze su tu da malo osvetle sam život koji živimo.
Glupo je nešto odbacivati bez iskustva u istom, pa nije heroin.

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.527
Tokom New Age pokreta, zapad je debelo iskoristio reinkarnaciju koja je jedna od glavnih verovanja u budizmu...
Mi, npr. hrišćani, ne verujemo u prošle živote... Ali, sve što može da napravi novac je više nego dobrodošlo zapadnom
svetu, pa tako i baratanje o prošlim životima... Lujza Hej, bivša prostitutka, se neviđeno obogatila knjigama koje je
štancovala, koristeći duboku filosofsku misao dalekog istoka, ali na svoj degenerisan način. Ipak i to je bilo dovoljno
pa da zapadnjaci počnu da je slave, šireći dalje New Age pokret...

Regresoterapija je zapadnjački našin korišćenja zlatnog znanja dalekog istoka, tako da su se pojavili mnooooogi
psihoterapeuti i u svom radu napravili odlične rezultate sa pacijentima sa kojima su radili... Čitala sam dosta o tome,
ideja o reinkarnaciji i prošlim životima je omiljena u zapadnom svetu...

Nisam sigurna da danas kod nas postoji psihoterapeut ili doktor neuropsihijatar koji se bavi ovim vidom lečenja
pacijenata... Svi drugi priučeni mene, starog skeptika, ne interesuju...

Soradze

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.527
Hipnoza je korisna ako ni za šta drugo onda u smislu podsvesnog odgovora.
Ko se zapetljao u recimo neki odnos ili stanje, vrlo lako i neposredno uoči glavne" žile " koje nama u svesnom stanju promiču baš zbog naših odbrambenih mehanizama koji ne spavaju.
Pitanje je da li smo sposobni realno da sagledamo sadašnjost i kauzalne veze su tu da malo osvetle sam život koji živimo.
Glupo je nešto odbacivati bez iskustva u istom, pa nije heroin.
Korisna knjiga za one koji vole da istražuju je "Kako gospodariti sobom pomoću autosugestije", Emil Kue-a...
Tu ste sami gospodar onog što želite da postignete sobom...Sigurna tehnika koja daje sjajne rezultate...
:super:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.