Hipici i pankeri - u cemu je razlika?

A da nisi ti malo pozerchina?? Politicka situacija nema nikakve veze sa tim,i sad se ljudi isto tako drogiraju,sire bolesti itd. tako da taj argument ne stoji, oni se nisu borili za to sto su govorili?Pa oni su tako ziveli,gde je bolja borba nego sopstvenim primerom....to je kao kada bi rekla i da se punkeri nisu borili za to sto su govorili...oni su ziveli tako,ponavljam ziveli jer sada punkeri daju 10000 din. da bi imali martinke,da bi se videlo da su punkeri,smesno...
Od kada je make love not war glupost? Da ti nisi mozda za rat?

e ovo je vec presmesno...ne da nisi shvatio svaki moj post....no si brate stvarno ogranichen...
 
Pa sam si odgovorio u svom postu...TO NISU PANKERI!
Pekinska patka...najuticajniji novotalasni bend na balkanu...imao je svirku pred 4 coveka!!!
E to je punk,ja samo kazem da je danas vecini isto da li ces reci Pistolsi ili Avril :) A onda trebamo ovde definisati pravi punk,pa onda reci razlike,dosta njih misli na razlicite stvari kad kaze punk......video sam na hiljade Avril punkera,a jako malo pravih,ali ima ih!:)
 
Pa sam si odgovorio u svom postu...TO NISU PANKERI!
Pekinska patka...najuticajniji novotalasni bend na balkanu...imao je svirku pred 4 coveka!!!

bas kad je pomenu
imali su jednom prilkom neki nastup u nekoj rupi u nekom gradu
pred nekih cetvoro ljudi
pa kad su bacili kravatu u publiku
ova publika se razbjezala
i svirka se zavrsi.
To ti je kad
te niko ne razumije
 
Hteo bih da dodam da su ljudi koji se izjasnjavaju kao pankeri,hipici,metalci,rokeri,reperi,fenseri u sustini vrlooo glupi ili su samo tinejdzeri...time sto ce reci "ja sam panker" sebe ogranicava ideoloski...
Naravno, ok je ko zivi zivot svoje ideologije ali ce kad tad da dodje u situaciju da uradi nesto "ne pankersi"...e tada na scenu dolazi glupo izjasnjavanje...
 

Back
Top