Hip-hop

Slusaj jer mozda imam pricu od koje se rime sricu koja tera tvoje bradavice da se micu, pozdravite kralja ja to radim do detalja uz mene je MC raja...
 
Rima ti je strasna,al ne sa mnogo stila pokusavas od sebe da napravis debila.Bez uvrede brate.Pisi dalje rime.Mozda sklopimo tekst.
 
dopuna:
A.k.A.'b'Mc:
Slusaj jer mozda imam pricu od koje se rime sricu koja tera tvoje bradavice da se micu, pozdravite kralja ja to radim do detalja uz mene je MC raja...
ti si bas neki baja
sto rime srice do jaja,smekerskog izgleda al` fali ti kobaja....
zato tu sam ja da pomognem kolko mogu,kad cujete moje rime pasce te sa nogu :lol: :lol: :wink:
Nak se ubaci jos neko,budimo sto jaci,ako to ne uradite meni ce da se smraci.........
 
Evo par rima i jedna devojka da baci, jer naveli je znaci, forumom vladaju metalci. a njoj jasno nije, zasto hip hop se krije, zasto bitka se ne bije, i zato dize glavu gore, na licu nema bore, zato rimom sada sece, dok krv ne potece, u ovo gluvo vece, svaki fejker nek se pece, jer hip hop ona voli, postovanje svakoj skoli, koja dobre rime daje, al sad ona staje, a ti dalje nastavi pa dobre rime sastavi...
 
A.k.A.'b'Mc:
Slusaj jer mozda imam pricu od koje se rime sricu koja tera tvoje bradavice da se micu, pozdravite kralja ja to radim do detalja uz mene je MC raja...
"...mislis da si MC jer mikrofon drzis i do jaja se przis?E do kur*a bas..."
vec poznate rime upucene svima fejkerima koji se lozite na taj v.i.p. i celu tu bassivity ekipu(iskljucujem marcela)
p.s.nadjite tu pesmu ako ves viste slusali...
 
E PA EVO VAM RIMA OVO JE PRAVO!
MAFIJA
ULICE SU OPASNE PUNE RAZNIH LJUDI
DOK KEROVI BESNE MAFIJA TI NADU NUDI

PISTOLJI ,MITRALJEZI
SVE U JEDAN STIH
MA OPUSTI SE I LEZI MI SMO BOLJE OD NJIH

LOVA JE ISPRANA,KES VISE NEVAZI
MISLIS DA SI FACA ALI TO SU SAMO LAZI

mafija ti nudi sve svoje cari
kad je bolje upoznas tvoj zivot se kvari
ali videces na kraju celu pricu ces da znas
svi ti okrecu ledja i ti ostajes sam

droga je osnova mafije te hoces krek,ekstazi
za lovu dobices sve!!!!!!!!!!!!!
 
E imaju pravo ti ne kazem al' vidi ti te piiiiiiiiiii
cim metalci dodju oni se zavuku u svoje rupe (iz kojih su se izpuzali). Ako ce te rimu evo vam je

Kad si gladan tako treba
ti namazi gnoj na 'leba
gnoj iz rane i iz uva masti
da ti se dusa oslasti

keeper ***** kao soko sinji (shala)
a mi guramo zar(zar iz vatre) u oko svinji (reperima)

(e sad ide ono najboje)
ZENU DECU S GORIVOM SPALI
KAD ZVRISTE BUDAKOM PO GLAVI

A ko ima (naj)bolju rimu. AAAAAAAAAAAA de ste sad mishevi. FURERR RULES. :twisted: :twisted: :twisted:
 
pa kako se nece zavuci u svoje rupe kad ih vi gadni metalci prepadate :twisted:
:lol:
i mene biste prepali da ne znam ko ste u sustini 8)

Fureru, desetka za rimu, proslavio bi se kao reper - imas skriveni talenat :wink:
 
Keeper:
pa kako se nece zavuci u svoje rupe kad ih vi gadni metalci prepadate :twisted:
:lol:
i mene biste prepali da ne znam ko ste u sustini 8)

Fureru, desetka za rimu, proslavio bi se kao reper - imas skriveni talenat :wink:
Da,da,potpuno razumem te jadne repere :( ,evo malo pre sam se pogledala u ogledalo! :shock: :shock: :shock:
 
Keeper:
pa kako se nece zavuci u svoje rupe kad ih vi gadni metalci prepadate :twisted:
:lol:
i mene biste prepali da ne znam ko ste u sustini 8)

Fureru, desetka za rimu, proslavio bi se kao reper - imas skriveni talenat :wink:
Ma nije ovo rep ovo je Metall u najblazem slucaju HARD ROCK.
 
ZAjeb to faek sranje, underground for life, i nadji neke bolje izvodjace za raspravu a ne gayssivity...al sam hater, al sta kad su sabani...a ti nirvana 98 ili 89...dete moje, nirvana je, bar koliko cika REAL zna, grunge a ne metal..a to nemoze se poredi..posto imam gomilu ortaka pankera metalaca i postovaoce ostalih sranja, grind ska,...znam o cemu se radi..a ti ako mrzis repere...god will punish ya..yaknawhatimsayin...PEACE OUT


p.s Ovaj 4um pun childrenza....
 

Back
Top