Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

HIM ili THE RASMUS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nodi-wolf

Domaćin
Poruka
3.961
@nodi

pazi,jednom smo imali jednu disukusiju,da napomenem,nije mi namera da se svadjam....samo imam utisak da si uvek nesto naostrena i da se svadjas....i nije mi jasno zasto vredjas stalno....mislim ako se tebi nesto ne dopada ne znaci da nema nikakvu vrednost ili da ne valja...mislim da nije tesko reci e to se meni ne svidja,ili slicno...sto je fora da se vredjamo ..e to je sr*nje i sl.....mislim da smo mi ipak klinci i ti i ja vecina ovde da bi rekli sta stvarno ima pravu vrednost a sta ne....jos uvek nismo kompetentni za to a dosta nece nikada ni biti...a u ostalom bolje da neko slusa him nego jk ili neke pilice koji kljucaju i jagnjice....u ostalom razumemo se...

Ne bih ja to napisala,
da ona osoba koju sam citirala nije pokusala da me ponizi,
kao ne znam da se tako bitan bend kao rasmus nije raspao...
I vec duze vreme se ni sa kim ne svadjam na forumu...
Tj ne obracam paznju...
Nisam ja bas toliko mala znas...:mrgreen:

panofanatik

Primećen član
Poruka
538
Ne bih ja to napisala,
Tj ne obracam paznju...

znas sta...ja stvano nisam ceso ovdepa ne znam dal se u zadnje vreme svadjas ili ne...ali svejedno nije na meni da to komentarisem....samo neznam sto mislis da tebe neko ponizava..previse to primas k srcu...mozda svi ti komentari nisu licni...jer ovde ima dosta njih koji samo pisu...pa nebitno sta....ono ..prosto ni ja nesmem nista da kazem vise da ne bi izbila neka svadja...posto stvarno nisam od onih koji se svadjaju...a cini mi se da gde god e ti pojavis(barem u teme u koje i ja idem)nastane neka svadja.....

Fuu-chan

Zainteresovan član
Poruka
321
O, bože...
Ne dođem na ovaj forum mesecima, iz vrlo određenih razloga, i onda kad dođem šta vidim?
Ista dobra stara besmislena prepucavanja i napucavanja, bez ikakvog razloga...
I - naravno - iste likove sa istim tekstom, samo u drugoj baladi...
Stvarno strašno...

xXx MiSs DarK xXx

Početnik
Poruka
17
Ne bih ja to napisala,
Tj ne obracam paznju...

ok, kontam da se ovo odnosi na mene, evo IZVINI STVARNO, moja namera nije uopste bila da te ponizim, jer mi takodje nije cilj da se svadjam. kontam da sam to tako napisala jer sam mozda preosetljiva kad se radi o rasmusu. preterano sam odreagovala na tvoj post, to je sve... ozbiljno izvini!

on mercury

Poznat
Poruka
8.730
HIM ima ozbiljniju muziku, Rasmus je vise tinejdz bend, po meni.. ali svidja mi se njihova pesma In The Shadows.. dok HIM ima jako dobre love balade i po tome su prepoznatljivi, narocito mi je super pesma Join Me In Death..

forgotten_chick

Aktivan član
Poruka
1.149
Definitiwno The Rasmus! :heart: :heart: :heart: :worth::worth::worth: Ali slusham i HIM narawno... s tim da blage neam koja je pesma s kog albuma i to... A owe izjawe da su oba benda sranje necu ni da komentarishem, mislim, tema lepo kaze da izaberete jedan bend, ako ne slushate ni jedan shto uopshte postujete tu...??!!??!! :dontunderstand:

PS samo josh da dodam da nisam rekla TR zbog njegowih chlanowa, jer se ne lozim na njih!!!! iz nekog razloga mi se chinilo potrebnim da to napomenem...

jaooo rasmus fan!!! gde si bila pre 4 god. kada sam bila luda za njima :D

dacahim

Zainteresovan član
Poruka
109
HIM ****'n rocks. One stare pesme. Cu Rasmus, boze?! I Vision nemoj da pljujes po HIMu.
I sta ti to pise vision da si uclanjen od 2003, a jos ti pise da se trudis pored 8500 poruka? Samo tako nastavi.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.