Quantcast

Хиљаду зашто - нула зато

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.914
Генерална тема. Тема где постављамо питања о раскидима, преварама, шта обући, како поступити у некој ситуацији. Могу бити и питања било каквог типа, заправо. Хајд да питам нешто.

Да ли је флертовање онлајн уопште некада постала реалност? Знам за неке случајеве где су се људи упознали онлајн, флертовали дуго и онда се упознали и постали момак и девојка. Колико је то реално уопште? Какво је то стање свести кад неко убеди себе да "воли" особу којој није видео очи и верује само тексту који види. Добро може и видео и аудио, али разумете поенту.

MARUV

Zainteresovan član
Poruka
446
Imam više takvih primera u mojoj okolini.
I verujem da će sve više da ih bude.
U doba tehnologije, ljudi koji nemaju vremena za izlaske ili ne znaju gde ili nisu upoznali nekoga, odlučivaće se za dejting aplikacije.
Eto, čak je i moj otac sadašnju ženu upoznao preko aplikacije i u srećnom su braku nekoliko godina.

A kakvo je to stanje svesti.. pa kapiram da bi to bilo više stanje nesvesti i srca.
Nije presudno za online upoznavanje.

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.914
Imam više takvih primera u mojoj okolini.
I verujem da će sve više da ih bude.
U doba tehnologije, ljudi koji nemaju vremena za izlaske ili ne znaju gde ili nisu upoznali nekoga, odlučivaće se za dejting aplikacije.
Eto, čak je i moj otac sadašnju ženu upoznao preko aplikacije i u srećnom su braku nekoliko godina.

A kakvo je to stanje svesti.. pa kapiram da bi to bilo više stanje nesvesti i srca.
Nije presudno za online upoznavanje.
Сматраш ли да је такав прилаз бољи у смислу да физички изглед не одигра одмах виталну улогу док ти особа не прирасте срцу? Супер је што имаш оца који је савршен пример за моје питање. Дакле, срећна завршница. Ту постоји и добра страна онлајн упознавања јер људи могу бити у истом граду али немају прилику да се икада упознају. Просто не могу налетети једни на друге.

MARUV

Zainteresovan član
Poruka
446
Сматраш ли да је такав прилаз бољи у смислу да физички изглед не одигра одмах виталну улогу док ти особа не прирасте срцу? Супер је што имаш оца који је савршен пример за моје питање. Дакле, срећна завршница.
Oba prilaza imaju prednosti i mane.
Smatram da u ovom slučaju fizički izgled ne igra vitalnu ulogu, i da fizička doza privlačnosti treba da postoji, ali da bez "pravog" upoznavanja ne možeš da budeš siguran koliko je osoba iskrena. I da može da funkcioniše samo ako obe osobe misle ono što kažu, što je naravno bitno u oba slučaju, s tim što u ovom smatram da je teže proceniti.
Imam još jedan primer sa srećnom završnicom, gde su se ljudi upoznali preko igrice. :malav:
Ту постоји и добра страна онлајн упознавања јер људи могу бити у истом граду али немају прилику да се икада упознају. Просто не могу налетети једни на друге.
Naravno.

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.914
Oba prilaza imaju prednosti i mane.
Smatram da u ovom slučaju fizički izgled ne igra vitalnu ulogu, i da fizička doza privlačnosti treba da postoji, ali da bez "pravog" upoznavanja ne možeš da budeš siguran koliko je osoba iskrena. I da može da funkcioniše samo ako obe osobe misle ono što kažu, što je naravno bitno u oba slučaju, s tim što u ovom smatram da je teže proceniti.
Imam još jedan primer sa srećnom završnicom, gde su se ljudi upoznali preko igrice. :malav:

Naravno.
Е то је већ интересантно око игре. Иронија је што је мене девојка оставила преко игрице. Само је написала да раскидамо. Хахаха. Управо то, предности и мане. :mrgreen:

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.914
Svašta se dešava. :malav:
Али је и врло опасно. Било је случајева да малолетнице навуку и после их киднапују. Радитељи су пристали на тест и дописивали се са сопственом ћарком на фејк налогу. И наместили је да пристане да се види са дечком 5 године старијим коме очи није видела на него место ноћу. И одједном БУМ, излеће комби и из њега родитељи и камере.

Препала се али је запамтила за цео живот да буде опрезна шта ради и какве информације о себи оставља другима.

MARUV

Zainteresovan član
Poruka
446
Али је и врло опасно. Било је случајева да малолетнице навуку и после их киднапују. Радитељи су пристали на тест и дописивали се са сопственом ћарком на фејк налогу. И наместили је да пристане да се види са дечком 5 године старијим коме очи није видела на него место ноћу. И одједном БУМ, излеће комби и из њега родитељи и камере.

Препала се али је запамтила за цео живот да буде опрезна шта ради и какве информације о себи оставља другима.
Da, roditelji treba da vode računa šta rade deca na društvenim mrežama i da otvoreno pričaju o mogućim lošim ishodima takvih poznanstva.
Sad imaju sve moguće uslove i da prate kretanje deteta.

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.914
Da, roditelji treba da vode računa šta rade deca na društvenim mrežama i da otvoreno pričaju o mogućim lošim ishodima takvih poznanstva.
Sad imaju sve moguće uslove i da prate kretanje deteta.
Добро па неки родитељи и воде рачуна о томе. За одрасле људе упознавање онлајн није толико опасно. За децу и омладину може бити.

Poruka
53.451
Да ли је флертовање онлајн уопште некада постала реалност? Знам за неке случајеве где су се људи упознали онлајн, флертовали дуго и онда се упознали и постали момак и девојка. Колико је то реално уопште? Какво је то стање свести кад неко убеди себе да "воли" особу којој није видео очи и верује само тексту који види. Добро може и видео и аудио, али разумете поенту.
Сасвим је реално, знам више парова одавде који су и данас у вези, чак и у браку и имају децу.

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.914
Сасвим је реално, знам више парова одавде који су и данас у вези, чак и у браку и имају децу.
Е ако ти тако кажеш, онда је то неоспорива истина. хД
Шалим се. Мислим да си у праву. Али само мислим. Нисам сигуран. :mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.