Hiljade ljudi na ulicama: "Uhapsite Bila Gejtsa"

Za početak: DOS, koji mu je omogućio bogatstvo NIJE sam napisao, već jeftino kupio i skupo prodao! A na nekom suđenju, mislim oko IE je izvalio: Ja NEMAM pojma šta se i kako radi u firmi, prema tome, NISAM odgovoran! Običan 'mafijaški muljator! :zcepanje: :zcepanje:

Isključite vas sa respiratora preko Remote Desktopa.

I nećete moći da pristupite bankomatima, pokreće ih omraženi Windows, a ne Čeljabinsk Zero.
 
1600435441811.jpeg


Slika sa zavrsetka skolske godine u jednoj Australijskoj skoli 2035 godine
 
Zapad je oduvek bio aktivniji u protestima nego istočna i balkanska braća. Samo što na zapadu se ne desi revolucija a na istoku i balkanu uvek moguće.
Ma kakvi, podignu se samo kad ih nesto pogadja po novcaniku
Svi protesti su ili politicke ili ekonomske prirode, verovatno se ne bi bunili ni sad da ih epidemija nije pogodila finansijski, a to sto od njih prave budale interesuje 0,1% ljudi na zapadu
 
Antiglobalisti se bore za vazduh u Recycle Binu.
Seljo snuje Bog odlučuje
Američka trenutačna trulež potsjeća na period uoči raspada Rimskoga carstva.
Možda ne za naših života, ali unuci će nam birati izmedju Ruskog i Kineskog a ne ovo Engleski i Njemački
Jel iko poslao dijete da uči Francuskoga? Bolje Španjolski u svakomu pogledu.
 
Duboko zabrinut novinar us demoncratic CNN-a priopćava najsmiješniji geg u historiji suvremene kinematografije
Pogledajmo skupa

Duboko zabrinut novinar us demoncratic CNN-a priopćava najsmiješniji geg u historiji suvremene kinematografije
Pogledajmo skupa

On je pravio tu tortu isto koliko je i Praljak popio otrov
Sve mogu da prihvatim al da neko podrzava gejca to je stvarno previse
 
Smatraj ovo kao 'predistražne radnje' za koje NE trebaju dokazi, tj. one se pokreću da se NABAVE dokazi! Za početak je meni super da je to počelo u Australiji: Čobani kengura udaraju pljusku glupim i debilnim amerima koje NJIHOV državljanin HEBE kao male majmune već 30 godina! :zcepanje: :zcepanje:
To je komunistički fazon, hapsi i streljaj bez dokaza ali na zapadu i tamo gde vlada britanska kraljica reptil neće da može.
 
Tako će za 20 godina da mrze i Zakerberga bez obzira što su uživali satima na fejsu.
Šteta što nitko ne čita Terms Of Use prilikom registriranja na CIA servis.
Cukerberg je isto dijete komunista poput Bila Gatesa - njegovi roditelji su iz amerikanske UDBE
I dan danas ubijaju nepoželjne elemente po slovenačkom texasu i slovenačkoj californiji
 
Seljo snuje Bog odlučuje
Američka trenutačna trulež potsjeća na period uoči raspada Rimskoga carstva.
Možda ne za naših života, ali unuci će nam birati izmedju Ruskog i Kineskog a ne ovo Engleski i Njemački
Jel iko poslao dijete da uči Francuskoga? Bolje Španjolski u svakomu pogledu.

Dobio si ruski virus, kinesku verziju.

Pripremi se za Formatiranje.
 

Back
Top