Хиљаде људи на протесту у Бгд: Вучићу издајниче, блокираћемо целу Србију!

sta si radio ispred skupstine na ulici?

zasto si hodao ULICOM od Skupstine do Ministarstva, pa preko Slavije nazad?
zato sto je tvoja guzzica bila u pitanju, samo sto ne kapiras da je i sada i ne samo tvoja, vec svakog deteta ove napacene zemlje, ali za to te zabole, ne udara ti trenutno nista po dzepu
Na to sam pre neki dan odgovorio, pre nego što postaviš več postavljeno pitanje, pročitaj temu. Hvala.
 
a normalno što je Vučićeva banda preuzela celu Srbiju
da, to je normalno i očekivanooo...da se ne lažemo, dobar deo naroda se primio na jeftine fore radikala i poverovao u to...a mnogi veruju i danas, šta očekuješ drugo...radikali se od samog šočetka sprdaju sa narodom...ponižavaju ga i zajebavaju...kradu ga i još im se smeju u lice...a masa opet glasa za njih
 
A zelena suga je napala mostove srbije, koliko sam ja cuo, ja bih to cistio buldozerom ne bagerom....
Valjda radi komunalna policija i sluzba za suzbijanje gamadi....ljudi obicno najave drzavi setnju, samo lisajevi osvajaju asfalt bez najave jer prosto ne znaju da pisu....a i malo su agresivni...prirodno za lisaj...
Mnogo si se uživeo
 
Ja i ne bih baš verovao svakoj vesti, pokazaće se bar pola (verujem i više) kao fejk i kao ciljana propagandna dejstva.
Što se tiče Šapca, Zelenoviću ne verujem ič, iz jednog prilično prozaičnog razloga: Fon Kramon gospoje.
I dalje sve stoji oko toga da moramo da sačuvamo Jadar, da su SNS korumpirani ali ne po cenu da prodajemo bulju nemačkoj gurbetki koja nam ne misli dobro.
Drugi par opanaka od ovog seljaka (mene) jeste: Zašto baš sada kada je potpisan ugovor sa Rusima o ceni gasa?
Šta je toliko u izmenama zakona o restituciji podjarilo narod? Ne vaše slobodno tumačenje već zakon i dopune na astal i šta je to što je štetno u dopunama po narod?
Suviše je ovo mutno i agresivno po delu štampe koj navodite.

Vidi, prvo ja pominjem Djilasa prosto jer ga najvise pominje upravo Vucic (i time mu daje potpuno nezasluzenu reklamu).

Sto se mene tice, a pisao sam vise puta, DJILAS = VUCIC. I nemam sumnji oko toga.

Problem sa ovim zakonom, ali i ne samo njim, je da ovi banditi sve rade samo i jedino u cilju unistenja Srbija za racun stranih gazda, usput puneci i svoje dzepove.

Evo imas danas vest kako Evropska komisija izjavljuje kako je projekat Jadar dobra sansa za Srbiju. Ni rec o krsenju ljudskih prava recimo u Sapcu prosle nedelje.

Dalje, da se prisetimo slucaja Sava Mala. Sve je bilo nevazno, eto neki tamo ljudi mozda bili a mozda i ne, pa to je i tako trebalo srusiti, bla, bla - i sta je bio rezultat toga? Onaj monstruozni Beograd na Vodi, koji definitivno treba srusiti kada ove posaljemo gde im je i mesto, od cega ja i ogromna vecina Beogradjana NEMAMO BUKVALNO NISTA! Da ne pominjem sto je data neka vrsta eksteritorijalnosti tom delu grada.

Primera ima milijarda - izmene zakona o elektricnoj energiji kao zbog ekologije, a onda dobijes vodu u cevi od strane SNS bandita. itd.

I sad dolaze ovi zakoni - izmene zakona o referendumu gde je dovoljno da Vucic izvede svoje robove i sve u Srbiji moze da se uradi sto zamisle.

A za zakon o eksproprijaciji, a verovatno i o restituciji, ne treba trositi reci jer je u pitanju cista otimacina.

Evo reci cu ti kako treba da izgleda zakon o restituciji - da se vrati sve sto je oduzeto SVIMA 1945. i posle toga. Ne znam da li shvatas da ce to znaciti ISELJAVANJE prakticno celog Starog Grada u Beogradu, jer su 95% tih stanova OTETI. Ali ne, oni ce da vrate "samo tamo gde to moze" - MA NEMOJ. Vrati sve sto je oteto i tacka.

A sto se tice gasa i Rusa, pogledaj video Miroslava Parovica i/ili Dragane Trifkovic - lepo su ljudi objasnili da ovo nije nikakav ustupak Rusije, vec se Zvalavi pozvao na potpisani ugovor u kome stoji da imamo pravo da koristimo PO UGOVORU pravo na povoljniju cenu cini mi se 6 meseci od isteka ugovora ili tako nesto. Znaci nije on izboksovao nista, niti nam je Putin ista dao, sve je odradjeno po ugovoru a ruska strana je to ispostovala.

KAO STO SI SAM REKAO, NEMOJ DA VERUJES SVEMU STO CUJES, A NAROCITO OD ZVALAVOG! Pa taj laze kako zine.
 
Vidi, prvo ja pominjem Djilasa prosto jer ga najvise pominje upravo Vucic (i time mu daje potpuno nezasluzenu reklamu).

Sto se mene tice, a pisao sam vise puta, DJILAS = VUCIC. I nemam sumnji oko toga.

Problem sa ovim zakonom, ali i ne samo njim, je da ovi banditi sve rade samo i jedino u cilju unistenja Srbija za racun stranih gazda, usput puneci i svoje dzepove.

Evo imas danas vest kako Evropska komisija izjavljuje kako je projekat Jadar dobra sansa za Srbiju. Ni rec o krsenju ljudskih prava recimo u Sapcu prosle nedelje.

Dalje, da se prisetimo slucaja Sava Mala. Sve je bilo nevazno, eto neki tamo ljudi mozda bili a mozda i ne, pa to je i tako trebalo srusiti, bla, bla - i sta je bio rezultat toga? Onaj monstruozni Beograd na Vodi, koji definitivno treba srusiti kada ove posaljemo gde im je i mesto, od cega ja i ogromna vecina Beogradjana NEMAMO BUKVALNO NISTA! Da ne pominjem sto je data neka vrsta eksteritorijalnosti tom delu grada.

Primera ima milijarda - izmene zakona o elektricnoj energiji kao zbog ekologije, a onda dobijes vodu u cevi od strane SNS bandita. itd.

I sad dolaze ovi zakoni - izmene zakona o referendumu gde je dovoljno da Vucic izvede svoje robove i sve u Srbiji moze da se uradi sto zamisle.

A za zakon o eksproprijaciji, a verovatno i o restituciji, ne treba trositi reci jer je u pitanju cista otimacina.

Evo reci cu ti kako treba da izgleda zakon o restituciji - da se vrati sve sto je oduzeto SVIMA 1945. i posle toga. Ne znam da li shvatas da ce to znaciti ISELJAVANJE prakticno celog Starog Grada u Beogradu, jer su 95% tih stanova OTETI. Ali ne, oni ce da vrate "samo tamo gde to moze" - MA NEMOJ. Vrati sve sto je oteto i tacka.

A sto se tice gasa i Rusa, pogledaj video Miroslava Parovica i/ili Dragane Trifkovic - lepo su ljudi objasnili da ovo nije nikakav ustupak Rusije, vec se Zvalavi pozvao na potpisani ugovor u kome stoji da imamo pravo da koristimo PO UGOVORU pravo na povoljniju cenu cini mi se 6 meseci od isteka ugovora ili tako nesto. Znaci nije on izboksovao nista, niti nam je Putin ista dao, sve je odradjeno po ugovoru a ruska strana je to ispostovala.

KAO STO SI SAM REKAO, NEMOJ DA VERUJES SVEMU STO CUJES, A NAROCITO OD ZVALAVOG! Pa taj laze kako zine.
Sa svim ovim se slažem, ali ne sa blokiranjem građana. Podržavam blokadu skupštine i svih državnih institucija. Nisi građani krivi za pomenuto da njih neko blokira, već političari. Izvolite i njih blokirajte.
 
Право на протест је загаронтавано законско Право. Мурија и оно ђубре на Власти се понашају НЕзаконски. очигледно су превидели СРБСКИ ИНАТ !
Piše se srpski inat, uči se u školi, preduslov je naravno da je neko pohađao istu.

САД ће им изађе 2 милиона на улице!
Oće sigurno, ko onomad što je izašlo 5 miliona...
 
Sa svim ovim se slažem, ali ne sa blokiranjem građana. Podržavam blokadu skupštine i svih državnih institucija. Nisi građani krivi za pomenuto da njih neko blokira, već političari. Izvolite i njih blokirajte.
A ti kad si razapinjao šator ispred platoa

Da li si razmišljao kako je prolaznicima s tim Mirisom
 
Zamislite deal u kom desni sektor ne bi imao šta da kaže od sreće...

Rusi poklanjaju S400 Vučiću

ali pod uslovom da Rio Tinto kopa po Srbiji...tako rekao predsednik lol.

Pa ovi bi Vučiću ljubili guzove svaki dan haha.
Рио Тинто је ваша западњачка геноцидна компанија, а кинеске прљаве фабрике су ваши комуњарски пријатељи.
 
Sa svim ovim se slažem, ali ne sa blokiranjem građana. Podržavam blokadu skupštine i svih državnih institucija. Nisi građani krivi za pomenuto da njih neko blokira, već političari. Izvolite i njih blokirajte.
Nema razloga da se bilo šta blokira.
Po zakonu je dovoljno (ali i obavezno) prijaviti svaki skup.
Svaki neprijavljeni skup, a kamoli blokada je kršenje zakona. Tačka.
 
rekoh lako je njemu da bude salonski politicar
nisam rekao da prica nebuloze
teorija i praksa su dve stvari, krene revolucija sa iskrenim ciljevima a u roku od nekeoliko dana po pobedi, ciljevi se naprasno zaboravw i pocne nesto drugo cega smo nazalost svedoci.

Ja zato i govorim da SVAKO OD NAS MORA DA BUDE POTPUNO NACISTO STA OCEKUJE OD PROMENA. Ne mislim na one debilarije "hocu platu od 2000 EUR sutra" vec na sistemske promene.

I smatram da je lakse ove bandite smeniti na ulici - daj mi 15000 ljudi i za 3 sata cu to da uradim, ovi protesti su to samo potvrdili (naravno ne ovako) - a da ce biti mnogo teze sa onim "sta posle".

I da ko god zeli ove da skine mora da ima jasan plan sta se radi 5 minuta posle preuzimanja vlasti, sta sat vremena posle, sta dan posle itd.

Znaci slazem se sa tobom, ali imamo valjda iskustva jer smo prevareni i 1990. (mnogi se ne secaju kako su tada trebale da izlgedaju promene o kojima se pricalo, a videli smo kako su realno izgledale 1990-tih, pa smo onda dobili 5. oktobar kao reakciju na to), onda 2000. (sto je takodje kaznjeno - ponovo na katastrofalan po nas nacin - smenom Zutih ovim zlom), i sada moramo da skinemo ovo zlo ali sada imamo previse iskustva i moramo da znamo kako to da uradimo.

I sada je svima jasno da mora da se menja sistem, a ne samo ono sto smatramo vlast.

Znaci svako mora da sedne i promucka glavom sta zeli, i da se onda bori i zahteva da se to i ostvari.

Znas, cudan smo mi narod. Hocemo nesto a da licno ne mrdnemo guzicom za to, hocemo nove ljude ali kada se pojave ko su ovi anonimusi, hocemo pametne ali ne bas da nam oni vode sve, ljudi sa cijim se stavom slazemo olako odbacimo kao ovakve i onakve a svoje stavove bas i nemamo a ocekujemo da nas neko povede u bolje sutra...

Nema NEKOG TAMO, moraces i ti i ja i svi ostali da mrdnu zadnjice i da urade nesto - daj predlog, pricaj sa ljudima, evo ja sad idem na protest - zabole me i za Cutu i Savu i Kurtu, IDEM DA PROTESTVUJEM PROTIV OVOG LOPOVSKOG I IZDAJNICKOG REZIMA - i to svi treba da uradimo. Pa da vidis kako moze.
 
pa uhapsite ga, vidiš da je đubre...zar niste došli da srbiju učinite boljom?
Koji mi?
Ja mogu da ga uhapsim taman koliko i ti, a i zašto bi ga hapsio, nemam ja problem sa njim.
Prodao zemlju (koju je prethodno otkupio od seljaka) Rio Tintu, zaradio pare, sleduje mu porez, gotovo.
Vi bi trebalo da stavite prst na čelo i razmislite ko vas vodi kao ovce na proteste i zašto...
 
Koji mi?
Ja mogu da ga uhapsim taman koliko i ti, a i zašto bi ga hapsio, nemam ja problem sa njim?
Prodao zemlju (koju je prethono otkupio od seljaka) Rio Tintu, zaradio pare, sleduje mu porez, gotovo.
Vi bi trebalo da stavite prst na čelo i razmislite ko vas vodi kao ovce na proteste i zašto...
Pa protiv vaše hunte, kako ne znaš
 
Рио Тинто је ваша западњачка геноцидна компанија, а кинеске прљаве фабрике су ваши комуњарски пријатељи.
Pazi da te ne čuje Put-ler kako vredjaš braću Kineze 😂
 
To su odvojeni događaji. Za to sa Savamalom treba sud da radi, ne ulica.

Ali ne radi. Zato ti i pisem: sad radimo po njihovim pravilima. Ono u Sapcu je to samo betoniralo.

Zaheb je samo sto je nas mnogo vise od njih, za ta njihova pravila. Ona su dobra kad posalje 10 batinasa na tebe ili mene, neka ih posalje na 1000 ljudi.
 
Ali ne radi. Zato ti i pisem: sad radimo po njihovim pravilima. Ono u Sapcu je to samo betoniralo.

Zaheb je samo sto je nas mnogo vise od njih, za ta njihova pravila. Ona su dobra kad posalje 10 batinasa na tebe ili mene, neka ih posalje na 1000 ljudi.
Ćuta je uspeo da galvanizuje one koji su do sada bili za radikale (ti, Gambino, Sasasta, i tušta drugih zbunjenih osoba)
 

Back
Top