Хиљаде људи на протесту у Бгд: Вучићу издајниче, блокираћемо целу Србију!

Mozda ima odsteta. Samo ako nije u pitanju Rio Tinto, za koga ide taj novac? Mozda moja teorija da drzava stoji iza protesta zbog razloga da se uvedu ekoloske takse mozda preterano, ali je mozda blizu necem drugom, nekoj milijardi u neciji dzep. Dobro isplanirana prevara
Milijarda je preterano visoka suma , ali nekoliko desetina miliona je sigurno neko stavio u svoj dzep,
bez ikakvih ugovora kao sto Rio Tinto tako i radi po nekim vukoyebinama u Africi.
 
Pretpostavka samo jer ako nema ugovora i klauzula od kud da Vucic pominje neku milijardu penala.
Nego, jel ti uopste znas sta je ugovor?
A da li ti znaš šta je ugovor i šta demonstranti plaćeni od vašeg gazde zahtevaju?
Ukoliko vas gazda nije baš najtačnije obavestio, zahtev je bio: "Rio Tinto iz Srbije".
Rio Tinto ima ugovor o istraživanju koji je sklopio sa vašim gazdom i platio mu debelu proviziju za to.
Naravno da je vaš gazda tvrdio da za taj ugovor nije uzeo ni dinara - samo je propustio da kaže da li je uzeo evre.
Nebitno, za svako kršenje ugovora, svuda u svetu su predviđeni penali, da li je to ugovor o istraživanju ili
ugovor o eksploataciji, nema nikakve veze.
Da pojasnim za nepismene:
a) Nema ugovora o eksploataciji ali postoji ugovor o istraživanju.
b) Za svako kršenje bilo kakvog ugovora plaćaju se penali.

Šta vam tu nije jasno?
 
A da li ti znaš šta je ugovor i šta demonstranti plaćeni od vašeg gazde zahtevaju?
Ukoliko vas gazda nije baš najtačnije obavestio, zahtev je bio: "Rio Tinto iz Srbije".
Rio Tinto ima ugovor o istraživanju koji je sklopio sa vašim gazdom i platio mu debelu proviziju za to.
Naravno da je vaš gazda tvrdio da za taj ugovor nije uzeo ni dinara - samo je propustio da kaže da li je uzeo evre.
Nebitno, za svako kršenje ugovora, svuda u svetu su predviđeni penali, da li je to ugovor o istraživanju ili
ugovor o eksploataciji, nema nikakve veze.
Da pojasnim za nepismene:
a) Nema ugovora o eksploataciji ali postoji ugovor o istraživanju.
b) Za svako kršenje bilo kakvog ugovora plaćaju se penali.

Šta vam tu nije jasno?
Nije nam jasno sto se Vucic toliko uzbudio, ako on veze nema sa tom pricom i od kud mu suma
od milijardu dolara, a samo zato sto ce nekolicina ljudi nesto da busi?z:D
 
Nije nam jasno sto se Vucic toliko uzbudio, ako on veze nema sa tom pricom i od kud mu suma
od milijardu dolara, a samo zato sto ce nekolicina ljudi nesto da busi?z:D
Pusti ti Vučića i njegove priče o visini odštete.
Ali ako jednostrano raskine ugovor (ne da ne produži ugovor, jer na to ima pravo), nego da ga raskine
i najuri Rio Tinto, onda bi Srbija stvarno morala da plati odštetu.
I to je poenta cele priče, a ne visina odštete.

Prvo je počeo "Učiniću vas bogatima litijumom. Nešto što Đilas nije mogo, i smeta mu litijumska Šumija."
Jedino što je Đilas mogao je da učini sebe bogatim na štetu građana Srbije.
A pare za taj ugovor je on strpao u svoje džepove, nije Vučić.

Uzgred, pitaj gazdu koliko je koštao most na Adi, interesuje me vrlo...
 
Pusti ti Vučića i njegove priče o visini odštete.
Ali ako jednostrano raskine ugovor (ne da ne produži ugovor, jer na to ima pravo), nego da ga raskine
i najuri Rio Tinto, onda bi Srbija stvarno morala da plati odštetu.
I to je poenta cele priče, a ne visina odštete.


Jedino što je Đilas mogao je da učini sebe bogatim na štetu građana Srbije.
A pare za taj ugovor je on strpao u svoje džepove, nije Vučić.

Uzgred, pitaj gazdu koliko je koštao most na Adi, interesuje me vrlo...
Da ali vi ste jeli Ajrona kako će biti velike pare za građane od litijuma.

Sad hoćete da nas ubedite da je to pričao Šolak
 
Da ali vi ste jeli Ajrona kako će biti velike pare za građane od litijuma.
Pa i biće.
Samo ne da vaš gazda i oni idioti koji protestuju.

Sad hoćete da nas ubedite da je to pričao Šolak
Pa i jeste.
Pregledaj malo šta je tvoj gazda pričao koliko pre 2 godine, a Šolak i njihovi mediji uredno prenosili.

P.S.
Šta kaže gazda, koliko je Most na Adi koštao građane Srbije?
 
Ali zadnjih nekoliko dana sâm Poglavnik svinjske hunte kaže da će narediti prekid svih Rio Tintisanja
Kaže da razmišlja o tome.
Ja bih na njegovom mestu zbog izgubljenog prihoda za državu ukinuo pomoć za nezaposlene i socijalno ugrožene.
Pa da vidiš kako bi ciganija ekspresno izašla da moli da se vrati Rio Tinto...
 
Па ти си свакако њихов сендвичар, нема потребе да глумиш неку опозицију.
Važi.
Oni koji su doneli odluku da se nastavi sa blokadom Autoputa rade za Vučića i umanjuju šanse opoziciji da osvoji Beograd.
 
Poslednja izmena:
Zacas te ovde strpaju u kutiju gdje njima odgovara.
Ja nisam ni Vucicem ni sa pravom opozicijom ali ovi drugi me redovno strpaju u Vucicevu kutiju.
Ma ovaj je neki retardirani, njemu smo i mi Noletovi navijači SNSovci.
Mrsko im je sve Srpsko, ne razdvajaju Srbiju i Vučić, imaju problem sami sa sobom od kada su se poturčili.
 
Važi.
Oni koji su doneli odluku da se nastavi sa blokadom Autoputa rade za Vučića i umanjuju šanse opoziciji da osvoji Beograd.
Опозиција није јединствена, нити ми желимо да то буде. Добар део опозиције је исти шљам као и АВ, а неки су у идеолошком смислу чак и гори.
Домаћи издајници на власти, домаћи издајници у опозицији.

А ти пошто верујеш да су у опозицији сви исти, открива твоје сенвичарско лице.

СНС мора да оде са власти, а ваше СНС бирачко тело да се врати у своје две матице, патриотски или издајнички блок.
 
Опозиција није јединствена, нити ми желимо да то буде. Добар део опозиције је исти шљам као и АВ, а неки су у идеолошком смислу чак и гори.
Домаћи издајници на власти, домаћи издајници у опозицији.

А ти пошто верујеш да су у опозицији сви исти, открива твоје сенвичарско лице.

СНС мора да оде са власти, а ваше СНС бирачко тело да се врати у своје две матице, патриотски или издајнички блок.
Daj mi neki kroki Predsedničkih izbora 2022.

Prvi krug ti glasaš za neku budalu OK

Međutim za drugi krug kako bi se ti ponašao ako se plasiraju samo Marinika i Vučić?

Zapamti, ko bojkotuje taj krug automatski je sendvičar.
 

Back
Top