Хиљаде људи на протесту у Бгд: Вучићу издајниче, блокираћемо целу Србију!

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.239

ХИЉАДЕ ЉУДИ на протесту у Бгд: Вучићу издајниче, блокираћемо целу Србију!​


Велики протест је одржан у среду увече испред Председништва Србије, народ је устао против спорних Закона о референдуму и Закона о експропријацији, али и против Рио Тинта и уништавања Макиша.​



Након обраћања говорника, народ је кренуо у протестну шетњу. Сви режимски медији ћуте о протесту, нарочито РТС испред кога хиљаде људи урла: Вучићу, издајниче! Не дамо ти Србију, не дамо српску земљу! Зграда је опкољена великим бројем припадника полииције.


Хиљаде људи је поручило диктатору Вучићу да ће, уколико потпише спорне законе, блокирати аутопутеве у Србији!

https://twitter.com/DragoslavicM/status/1463591777978494987?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1463591777978494987|twgr^|twcon^s1_&ref_url=https://srbin.info/drustvo/hiljade-ljudi-na-protestu-u-bgd-vucicu-izdajnice-blokiracemo-celu-srbiju-video/

Такође, народ ће из свих крајева Србије да у понедељак иде у Лозницу на дан доношења спорних закона, да брани Лозницу, Дрину, своју земљу, воду, ваздух и слободу и целу Србију.

https://srbin.info/drustvo/hiljade-...cicu-izdajnice-blokiracemo-celu-srbiju-video/

Houston we have a problem....

Srbi nece da budu robovi Sorosa Rotsilda i zapadnih fasista....!

:vatromet:
 
Poslednja izmena:
Budalaštine ... okupila se ekipa koja ne ode obići svoju dedovinu ni jednom u deceniji, zarasla im i obrasla , a sada oni bleje da ne daju "zemlju"

I kako da ja takvima išta verujem ?Idiotluk na kub


 
Budalaštine ... okupila se ekipa koja ne ode obići svoju dedovinu ni jednom u deceniji, zarasla im i obrasla , a sada oni bleje da ne daju "zemlju"

I kako da ja takvima išta verujem ?Idiotluk na kub

Какав глуп, напредњачки, аргумент.
 
Какав глуп, напредњачки, аргумент.

Nemam veze sa naprednjacima, samo sam pogledala fotku sa skupa i zapitala se - koliko njih zna da ima negde dedovinu, uopšte
A ako je i imaju procenjuju je samo po tome koliko bi je mogli prodati

I sad on baljezga o nečijoj zemlji
 
Da vidimo šta kažu "odgovorni"
***********************************************************
Vučić je podsetio da su Rio Tinto u Srbiju 2001. godine doveli pripadnici bivšeg režima.

- Rio Tinto u Srbiju niko od nas nije doveo, već predstvanici bivšeg režima koji danas učestvuju u protestima. Osam godina pre našeg dolaska na vlast, a devet sporazuma su sa njima potpisali. Tada im litijum nije smetao? - rekao je predsednik Srbije.


Preuzeto iz SD-a
*****************************

Šta je istina?
 
Da vidimo šta kažu "odgovorni"
***********************************************************
Vučić je podsetio da su Rio Tinto u Srbiju 2001. godine doveli pripadnici bivšeg režima.

- Rio Tinto u Srbiju niko od nas nije doveo, već predstvanici bivšeg režima koji danas učestvuju u protestima. Osam godina pre našeg dolaska na vlast, a devet sporazuma su sa njima potpisali. Tada im litijum nije smetao? - rekao je predsednik Srbije.


Preuzeto iz SD-a

Da ali tada Rio Tinto nije imao udeo kineskog vlasništva kao danas ..

I firme se menjaju

Da je ostao takav Rio Tinto ne bi se ni sada bunili.
 
Budalaštine ... okupila se ekipa koja ne ode obići svoju dedovinu ni jednom u deceniji, zarasla im i obrasla , a sada oni bleje da ne daju "zemlju"

I kako da ja takvima išta verujem ?Idiotluk na kub
Ti se ne bi bunila ni kad bi Vučić ljudima krenuo bubrege da uzima.
''pa, šta??!! imate već dva, malo li je na ovu krizu!!!''
 
Budalaštine ... okupila se ekipa koja ne ode obići svoju dedovinu ni jednom u deceniji, zarasla im i obrasla , a sada oni bleje da ne daju "zemlju"

I kako da ja takvima išta verujem ?Idiotluk na kub
I da ne odu niko ne sme da im je otima
 
Ti se ne bi bunila ni kad bi Vučić ljudima krenuo bubrege da uzima.
''pa, šta??!! imate već dva, malo li je na ovu krizu!!!''

Budalaština i opet .. dajte, molim vas, malo bolje argumente od takvih idiotluka

Možete bolje, sigurna sam, jer ako ste baš toliko protiv rudnika morate imati bolji argument od to je delo A. Vučića .
 

Back
Top